[B]Hej[/B] :)
[B]Aniu[/B] - U nas też ma troszkę białego spaść (od poniedziałku podobnie :) )
[B]Bzikowa[/B] - Cieszę się, że Ci się podoba. Dziękuję serdecznie.
[B]Julix[/B] - Całe życie człowiek się uczy ;) Dziękuję za wskazówki i komplementy.
[B]Cambel[/B] - Dzięki za wskazówki, przydadzą mi się :)
[B]
Pimpkowa[/B] - Dziękuję ;) Jeśli chcesz mogę Ci jakiś bannerek wykombinować :)