[B][I]Witamy wszystkich serdecznie :cool3:[/I][/B]
[quote name='Pimpek']Dziękuję bardzo :loveu:[/quote]
[B][I]Cieszę się, że się podoba i b. dziękuję ;)[/I][/B]
[quote name='gassira']Teraz czekam na karteczke z Twją psiną-trening czyni mistrza:lol::loveu:[/quote]
[B][I]Może coś wykombinuję, na razie nie mam jeszcze pomysłu :evil_lol::cool3:[/I][/B]
[quote name='gassira']No właśnie Oluś co tu taka cisza?:mad:[/quote]
[I][B]Cisza, bo nikt nic nie pisze :evil_lol: Łatwe pytanie, łatwa odpowiedź :diabloti:[/B][/I]
[quote name='natija']no gdzie sie podziewacie:)[/quote]
[B][I]Niestety, SZKOŁA, nauka, nauka i nauka :shake: Dostałam dziś 4, 5, 5 z polskiego :loveu: (Uwielbiam ten przedmiot)[/I][/B]
[quote name='Bzikowa']Cześć Olu :diabloti:
Co tam u Was? :razz:
Ja wrócilam z odwyku od dogogaleryjek;) Ostatnie zdjęcia śliczne , zwłaszcza te zabawowe:loveu:[/quote][B][I]
Heej Aniu :cool3:
Nic ciekawego, psina dostała już prezent od Mikołaja - piszczącą piłeczkę i smakołyki. Piłka już jest dziurawa :mad: Schowałam piłkę do szuflady, to mi teraz niucha koło biurka :lol: Jęczy i jęczy, dać jej tą piłkę? :eviltong:
Dziękujemy, dziękujemy :loveu:
[/I][/B]