Aniu - zgadzam się z Tobą w 100% .
Dlatego mój kolejny pies będzie z hodowli/schroniska :)
Cieszę się z tego, że właśnie istnieją tego typu fora o psach, którego użytkownicy uświadamiają o kupnie psa z pseudohodowli i nie robieniu tego. Mam nadzieję, że chociaż mała grupka osób poprze tą akcję i zrozumie jej sens ;)