[IMG]http://i16.tinypic.com/6labp6h.jpg[/IMG]
[IMG]http://i9.tinypic.com/821pcgy.jpg[/IMG]
[IMG]http://i2.tinypic.com/7wk26o0.jpg[/IMG]
Tu ze szmacianym frisbee, mamy jeszcze gumowe. Chyba jej kupię Competitona pod choinkę :)
[IMG]http://i3.tinypic.com/6jgbvrr.jpg[/IMG]