-
Posts
539 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RITA & DIANA
-
A oto pozostałe zdjęcia porzuconego i potrąconego psa z Pogorzały!!![IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7858/psiakbecdomny4we5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3493/psiakbezdomny3iz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/2456/psiakbezdomny2fm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1053/psiakbezdomny5su9.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/3563/psiakbezdomny6jq9.jpg[/IMG] Zobaczcie jaki śliczny!!!Czeka na tego kto go porzucił!!! Może jakiś tymczasik płatny sie znajdzie? Oby szybko!!!Już raz wpadł pod auto, na szczęście uszedł z życiem choc mocno poturbowany.Kto go pokocha?
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Maleńka ty też do przodu , do przodu!!! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Na prośbę Rybci !!! na pierwszą stronę jazda!!! -
"Kiedyś byłem mały ...czy miałem dom? Nie wiem nie pamiętam... Jakieś stare obrazy rysują się w mej głowie.Ciepły głos, pełna miska.Ktos idzie ze mna na spacer......... Koniec ...nic już nie widzę...Tylko ból i strach..., ktoś porzucił mnie w lesie, jak bym zbędny sie stał. Ja szczekałem... wołałem, ale to nic nie dało , moje małe psie serce pękło i tak już zostało.":placz: Biedny porzucony pies mieszka na przystanku autobusowym w Pogorzale(dolnośląskie).Już raz wpadł pod koła .Ciężko poturbowany został zwieziony do lecznicy.Tam udzielono mu pierwszej pomocy. Nadal bezdomny,dokarmiany przez człowieka o złotym sercu, który ma dwa psy.Skazany na samotność !!!Każde pędzące auto to jak wyrok śmierci!!!Błagam !!!Pomóżcie !!!Może ktoś da mu dom !!!albo tymczas!!! [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2216/psiakbezdomnyld1.jpg[/IMG]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A maleńka Mika do gory fika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
O Majce też pamietamy i podbijamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
RITA & DIANA replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I Ja się przyłączę do podziękowań........ DONVITOW dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
RITA & DIANA replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki ... -
Mała Pchełka - Warszawa - znalazła nowy domek!
RITA & DIANA replied to zdrojka's topic in Już w nowym domu
Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Podajcie jakieś konto na które można wpłacić kaskę na leczenie , może jakieś leki potrzebne to też dajcie znać.Wesprzemy potrzebujacego
-
Agnieszko! Widziałam się dzisiaj z Rotkiem!!!Mówiłao małej,dzwoniłam do Ciebie ale ten Twoj telefon...lepiej nie mówić.Byłam w Świdnicy póżniej niz myślałam, czły czas szukam tymczasu, tak jak rozmawiałyśmy, jest taka rodzina, lubią zwierzęta ale nie stać ich na utrzymanie i ew. leczenie, dlatego nie maja w domu żadnego zwierza.Nie mogę nikogo zastać.Jestem pewna,że jeżeli pokryjemy utrzymanie i koszty ewentualnego leczenia Figi oni się zgodzą na tymczas.Wieczorkami nikogo nie ma u nich spróbuję jutro z rańca.trzymaj kciuki może sie uda.Jak coś to pisz na dogo na pw jestem pod komputerem albo na gg łatwiej będzie
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
to ze mnie gapa... -
Agnieszko !Pytam znajomych , fakt, ze z dt kłopot bo ludzie na urlopach albo na walizkach.Ja mam 3 wielkie sunieczki w domu i ni jak nie dam rady.Też mam plany wyjazdowo-urlopowe... Jutro będę w okolicach Świdnicy to bym zobaczyła małą i pstryknęła parę fot.Napisz na forum czy Ci pasuje to sie umówimy,bedę tam w godzinach póżno-popołudniowych.Czekam na odpowiedź.
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
No to mamy transport na manele z Wrocławia do Uciechowa.Rozmawiałam z Panem,skóry nie zedrze i czeka na telefon a my na powrót Pokerka z urlopu. -
Mała Pchełka - Warszawa - znalazła nowy domek!
RITA & DIANA replied to zdrojka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam -Pchełka podskakuje.