Jump to content
Dogomania

RITA & DIANA

Members
  • Posts

    539
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RITA & DIANA

  1. A oto pozostałe zdjęcia porzuconego i potrąconego psa z Pogorzały!!![IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7858/psiakbecdomny4we5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3493/psiakbezdomny3iz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/2456/psiakbezdomny2fm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1053/psiakbezdomny5su9.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/3563/psiakbezdomny6jq9.jpg[/IMG] Zobaczcie jaki śliczny!!!Czeka na tego kto go porzucił!!! Może jakiś tymczasik płatny sie znajdzie? Oby szybko!!!Już raz wpadł pod auto, na szczęście uszedł z życiem choc mocno poturbowany.Kto go pokocha?
  2. wczoraj nie wchodziły zdjęcia...zaraz wrzucę pozostałe i jak możesz zfidelku to wystaw allegro biedaczkowi
  3. Szukamy nawet płatnego tymczasu, pokryjemy wyżywienie i leczenie bo pies jest po wypadku i nie ma gdzie wydobrzeć.
  4. Potrzebny tymczas!!!Bagamy o czasowe schronienie dla tego biednego porzuconego pieska!!!
  5. Maleńka ty też do przodu , do przodu!!!
  6. Na prośbę Rybci !!! na pierwszą stronę jazda!!!
  7. "Kiedyś byłem mały ...czy miałem dom? Nie wiem nie pamiętam... Jakieś stare obrazy rysują się w mej głowie.Ciepły głos, pełna miska.Ktos idzie ze mna na spacer......... Koniec ...nic już nie widzę...Tylko ból i strach..., ktoś porzucił mnie w lesie, jak bym zbędny sie stał. Ja szczekałem... wołałem, ale to nic nie dało , moje małe psie serce pękło i tak już zostało.":placz: Biedny porzucony pies mieszka na przystanku autobusowym w Pogorzale(dolnośląskie).Już raz wpadł pod koła .Ciężko poturbowany został zwieziony do lecznicy.Tam udzielono mu pierwszej pomocy. Nadal bezdomny,dokarmiany przez człowieka o złotym sercu, który ma dwa psy.Skazany na samotność !!!Każde pędzące auto to jak wyrok śmierci!!!Błagam !!!Pomóżcie !!!Może ktoś da mu dom !!!albo tymczas!!! [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2216/psiakbezdomnyld1.jpg[/IMG]
  8. A maleńka Mika do gory fika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. O Majce też pamietamy i podbijamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. I Ja się przyłączę do podziękowań........ DONVITOW dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Podajcie jakieś konto na które można wpłacić kaskę na leczenie , może jakieś leki potrzebne to też dajcie znać.Wesprzemy potrzebujacego
  13. Agnieszko! Widziałam się dzisiaj z Rotkiem!!!Mówiłao małej,dzwoniłam do Ciebie ale ten Twoj telefon...lepiej nie mówić.Byłam w Świdnicy póżniej niz myślałam, czły czas szukam tymczasu, tak jak rozmawiałyśmy, jest taka rodzina, lubią zwierzęta ale nie stać ich na utrzymanie i ew. leczenie, dlatego nie maja w domu żadnego zwierza.Nie mogę nikogo zastać.Jestem pewna,że jeżeli pokryjemy utrzymanie i koszty ewentualnego leczenia Figi oni się zgodzą na tymczas.Wieczorkami nikogo nie ma u nich spróbuję jutro z rańca.trzymaj kciuki może sie uda.Jak coś to pisz na dogo na pw jestem pod komputerem albo na gg łatwiej będzie
  14. uf przeczytałam cały watek Figi.Myślę ... jutro nowy dzień...głowa do góry Agnieszko!!! Spotkamy się, a może już czegoś sie dowiem... do jutra...
  15. Agnieszko! a możesz odbierac połączenia? bo jeśli tak to podaj mi na pw Twój nr (pisz na dogo) i ja zadzwonię jak będe na peryferiach Świdnicy.
  16. Agnieszko !Pytam znajomych , fakt, ze z dt kłopot bo ludzie na urlopach albo na walizkach.Ja mam 3 wielkie sunieczki w domu i ni jak nie dam rady.Też mam plany wyjazdowo-urlopowe... Jutro będę w okolicach Świdnicy to bym zobaczyła małą i pstryknęła parę fot.Napisz na forum czy Ci pasuje to sie umówimy,bedę tam w godzinach póżno-popołudniowych.Czekam na odpowiedź.
  17. No to mamy transport na manele z Wrocławia do Uciechowa.Rozmawiałam z Panem,skóry nie zedrze i czeka na telefon a my na powrót Pokerka z urlopu.
  18. Przepraszam -Pchełka podskakuje.
×
×
  • Create New...