-
Posts
539 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RITA & DIANA
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
DZIEKUJE GAJOWA!!! w takim razie bazarek z dopiskiem KENIA I wplaty kierowac na AFN tam jest skarpetka Keniuchny a z tym usunieciem brodawki przy sterylce to super pomysl... Gajowa poszykaj takiej kliniki gdzie zrobia to hurtem ja dalej ide zdjecia trzaskac na bazarek -
moje Sloneczko juz po operacji wrocila do zdrowia, i byla na wakacjach nad morzem a oto pare foteczek... [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5988/dscn5125zm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6484/dscn5127sq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1426/dscn5151tq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7939/dscn5165pd2.jpg[/IMG] a na ostatnim zdjeciu Gajeczka przyglada sie jak z jej przyjaciolki i ochroniarza jednoczesnie robimy z corka wielka piaskowa babe...
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
to Gajowa musi dac namiary na siebie i konto wlasnie robie zdjecia... Gajowa! odezwij sie ...co otym myslisz? -
oto zdjecia pieknego i bezdomnego BUDYNIA.......... jest sliczny i bardzo ufny,choc czlowiek tak go skrzywdzil... [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5943/obraz183am3.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4400/obraz180nb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/6509/obraz188td5.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/747/obraz189jc3.jpg[/IMG] tak sie prezentuje ten sliczny psiak czy cos juz wiadomo? Iczing? dostalas moje pw? Ten piesek w kazdej chwili jest narazony na niebezpieczenstwo....pomozmy mu wspolnie...
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
to co zbieramy kaske na sterylke? wieczorem otworze bazarek mam co nie co moze sie sprzeda jakie konto podawac, AFN-u i napisac na sterylke KENII? -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
ja cos jutro pokombinuje na razie uciekam bo burza z piorunami i net szaleje, ale nie zostawie tego tak .............obiecuje -
Justyna, nie moge go wziac na tymczas bo w piatek jade po corke nad morze...ale on tam zostac nie moze!!!!!!!!!!!!!!! u mnie tez burza z piorunami i cos sie wiesza Iczing,jutro podesle aktualne zdjecia pieska.W rzeczywistosci jest piekniejszy , duzo piekniejszy i widac jak sie usmiecha... moze ktos go wezmie na pare dni,poki nie wroce ,albo Justyna czegos nie wyczaruje............ DOGOMANIACY!!!!!prosimy o kilka dni dobrej opieki nad slicznym i przekochanym Budyniem....
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
Justyna! wielka jestes!!!! a moze pozbieramy kase na sterylke dla Keniuchy? przeciez tonie fortuna, a WY kobietki z Keniuchny watku, co o tym sadzicie? -
kochana jestes, ale ja najpozniej jutro go zabieram... tak czy siak...grozi mu smierc pod kolami debilnych kierowacow, tam jest ograniczenie do 40km/h a zapikalaja ponad 8o na godzine.Musze Budynia zabrac do domowego salonu SPA, a potem do weta.Pisalam do Ciebie na gg chwilowo mam inny numer...On jest takim slicznym slodkim pieszczochem,nie widzialam oznak agresji nawet nie szczekal
-
wiesz, Justyna mnie sie wydaje ze on jest raczej przyjaznie nastawiony do innych psow.Ja nie bylam z moimi aniolami( Diana by mu pokazala swoja mroczna strone, a Gajka ja nasladuje).Pan Maciek nie mowil o jego zlym zachowaniu.W poblizu biegal tez miejscowy pies i reakcji negatywnej nie widzialam.Platny tymczas nie ma sprawy , ja moge troche kasy na poczatek dac, a masz jakiegos kroliczka w kapeluszu czarodziejko?
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bedziemy trzymac kciukasy.................. -
bylam w Pogorzale. rozmawialam z panem Mackiem,oczywiscie piesek byl w poblizu posesji i tego przystanku.Po chwili wolania przybiegl do mnie . Wczesniej bawil sie z miejscowymi dzieciaczkami. Byly dla niego bardzo dobre ,a BUDYN (tak wolaja na niego) szalal z nimi caly szczesliwy.To sliczny mlody piesek.Na moje oko ma najwyzej poltora roku.Widac jeszcze slady po wypadku.Ale w nim jest jest tyle checi do zycia , ze rany goja sie jak na przyslowiowym psie.Jest sredniego wzrostu,masci prawie zlotej.Wystarczy go wykapac powycinac filcaczki i porzadnie wyczesac ,a oczu od niego nie bedzie mozna oderwac.Bardzo radosny i przyjazny.Mordzia sliczna i usmiechnieta.Jednak na widok aut ucieka w bezpieczne miejsce.Przez dlugie lata bedzie wiernym i kochanym towarzyszem.Zrobilam troche fotek ale wrzuce jutro bo imagnes mnie doprowadza do szalu!!!!!!!!!!!Miejscowi ludzie dbaja o niego,dokarmiaja i leczyli gdy byl po raz drugi potracony, ale on tam nie moze pozostac.... Ciezko z domem...Ale nie trace nadzieji. Nie wiem do kogo i jak ....ale musze go zabrac z tego ruchliwego i niebezpiecznego miejsca.Najpozniej pojutrze go zabiore...zaszczepie,odrobacze, wykapie i ostrzyge...co dalej...Nie wiem... Niestety nie mam domu z ogrodem...Czy ktos pomoze? Jakis tymczasik?Pomoge w utrzymaniu...To cudowny psiak, bardzo ufny, widac,ze kocha dzieci...
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
PancioMaji!!!! widac jaka ona szczesliwa Ania!!! uklony od nas!!!! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
piesku ruszaj do gory!!!!!!!!!! -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
dobre wiesci!!!!!!!! radujemy sie wami :multi: -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
RITA & DIANA replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
witamy po przerwie i zapraszamy na 1 strone -
Mała Pchełka - Warszawa - znalazła nowy domek!
RITA & DIANA replied to zdrojka's topic in Już w nowym domu
i gdzie te fotki:mad: