-
Posts
539 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by RITA & DIANA
-
maly Budyn juz lepiej chodzi na smyczy, jest weselszy i bardziej ufny. Na widok dzieci szaleje.Zdjec aktualnych nie mam bo mi padla bateria w aparacie i jak by tego bylo malo klekla komorka.Dzisiaj od rana pada....a niestety moj aparat nie nadaje sie przy takiej wilgoci do zdjec.... martwi mnie,ze tak dlugo ten malec jest hoteliku, kurcze kaska leci ,a tu nawet tymczas sie nie pojawia.... wieczorem zrobie bazarek i poprosze YEWCIE opomoc ... na razie tylko tyle...jestem tym przygnebiona....
-
Golden 1.5 Roczny Diesel juz w nowym domu !!!
RITA & DIANA replied to RITA & DIANA's topic in Już w nowym domu
Hala!!! A Co Ty Proponujesz? -
Golden 1.5 Roczny Diesel juz w nowym domu !!!
RITA & DIANA replied to RITA & DIANA's topic in Już w nowym domu
Potrzebny Nawet Tymczas!!!prosimy O Pomoc!!! -
Golden 1.5 Roczny Diesel juz w nowym domu !!!
RITA & DIANA replied to RITA & DIANA's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.pomocgoldenom.fora.pl/post9588.html#9588"][IMG]http://picsrv.fora.pl/subSilver/images/icon_minipost.gif[/IMG][/URL][SIZE=1]Wysłany: Wto 11:09, 04 Wrz 2007[/SIZE] [SIZE=1] Temat postu: [/SIZE][URL="http://www.pomocgoldenom.fora.pl/posting.php?mode=quote&p=9588"][SIZE=1][IMG]http://picsrv.fora.pl/subSilver/images/lang_polish/icon_quote.gif[/IMG][/SIZE][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/400/bfe3a83463401fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/68/aee683fb09481c41.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/75/79c24f8fcee3e492.jpg[/IMG][/URL] _________________ -
Przeklejam wiadomość z "LMG": W lutym tego roku pojawił się wątek Diesla - niszczyciela ... Zacytuje : "Mój mały piesek ma 13 miesiący i nazywa się Diesel . Maść biszkoptowa. Właściwie to zastanawiam się czy to prawdziwy golden.Kupiłam go z hodowli. Tylko troszkę wyrusł jak na goldenka, w kłębie ma 66 cm poza tym wygląda jak Wasze pieski.Straszny z niego szkodnik, potrafi w pół godziny jak zostaje sam rozpruć poduszki lub "wybebeszyć" fotel, nie mówiąc nic o zostawionych na noc kapciach czy gazetachw zasięgu mordki:). Chętnie wkleiłabym jego fotkę tylko nie wiem jak.Jestem tu pierwszy raz. Może ktoś powie mi co zrobić żeby okiełznać tego rozrabiaka.Mój bezduszny mąż chce go oddać bo szkody są coraz większe niestety.Czasem myślę że niszczy złośliwie nawet jak mnie nie ma moment. Proszę o pomoc" (...) "Diesel sie znacznie uspokoil, jest 1,5 rocznym psem, lagodnym i przyjaznym. Niestety, zycie plata rozne figle i roznymi kretymi biegnie sciezkami. Dzis Marta zmuszona jest znalezc dom dla Diesla.... Szybko znalezc dom... Jesli ktos wiedzialby...." _________________ pozdrawiamy, Albert, Marta i Niko
-
przepraszam ,ze dopiero teraz wklejam zdjecia ale moja Gajka miala dzisiaj operacje i wszystko spadlo na dalszy plan a to BUDYN na spacerku [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9669/obraz216he5.jpg[/IMG] [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/289/obraz218ht3.jpg[/IMG] [IMG]http://img49.imageshack.us/img49/244/obraz224hc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/7656/obraz227nj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/4704/obraz237gb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/4035/obraz239tg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/7023/obraz232mi7.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/6059/obraz229pl7.jpg[/IMG] Budyn ponad wszystko kocha dzieci. Szalal z dziewczynami ,uczymy go chodzic na smyczy, bystry jest smyk, szybko sie uczy. Jutro zrobie bazarek dla Budynia, bo moze sie okazac , ze w tym hoteliku moze dluzej posiedziec, a ja nie moge bez konca go sponsorowac.... czy ktos pomoze przy bazarku....plis....
-
Juz melduje.... Budyn na razie w hoteliku do nastepnej srody.Wlasciciele hoteliku maja mala corcie ina jej widok i glos Budyn wariuje.On nie widzi swiata bez dzieci. Jest wesoly i wraca do zdrowia po wypadku.Blizny na tej slicznej lepetynce prawie zniknely.Wczoraj odwiedzic naszego podrzutka.Jak on sie cieszyl ,jak szalal na nasz widok.Bylam z corka i siostrzenica meza.Jak tylko zobaczyl dziewczynki ...oszalal.A one z nim biegaly ,szalaly ... byl w siodmym niebie.Zostal ponownie wyczesany ...powolutku przyzwyczja sie do takich zabiegow.Dzisiaj tez po poludniu jedziemy do Budynia.Strasznie ciagnie na smyczy....taki maly a ma tyle pary.Dobrze , ze dziewczyny byly chetne do biegania z nim po lesie.W to mu graj.Zrobilam zdjecia ,ale wrzuce je po poludniu , bedzie co ogladac. I co nie ma chetnego na takiego pieknego Przyjaciela?
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
RITA & DIANA replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
ciotki kochane !!! nastepny bazarek na sterylke KENII [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6588461#post6588461[/URL] PROSZE o kontrole na forum bazarku ,ja dzisiaj wyjezdzam i wracam dopiero w srode, w tym czasie nie mam dostepu do komputera. JUSTYNA!!! prosze pilnuj bazarku i przypominaj jak mnie nie bedzie. -
jak obiecywalam oto fotki pieknego i bardzo milego BUDYNIA[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/964/zdjcie115gd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8146/zdjcie120tp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5333/zdjcie130lr2.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2504/zdjcie134ld8.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9216/zdjcie135ho6.jpg[/IMG] tak sie prezentuje musi szybko trafic do dobrego domku najpiej z dzieckiem lub dziecmi ja jutro wyjezdzam i prosze o podnoszenie watku Budynia i monitowanie o domek
-
15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((
RITA & DIANA replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja rozmawialam dzisiaj z Justyna, po uprzedniej konsultacji z wetem poki rimadyl dziala i DINGO czuje sie dobrze to moze przyjmowac jak zacznie wymiotowac albo stanie sie apatyczny trzeba przerwac kuracje, sa tez dostepne inne srodki jak np metakan-w zawiesinie i mozna podawac dlugotrwale, albo solpedine najpier iniekcja a potem tabletki przez piec dni i przerwa,lek o przedluzonym dzialaniu -
BUDYN juz w hoteliku (oplacony do srody tj 29.08) zaszczepiony, odrobaczony, wyczesany, wyspacerowany,dostal antybiotyko przedluzonym dzialaniu aby rany po wypadku lepiej sie goily tam jest bezpieczny,glodu tez nie zazna, a tam gzieprzebywal byl przez dobrych ludzi dokarmiany kiedy przyjechalam po niego, dzieciaczki juz nie poznaly... poszlismy po Budynia...troche trwalo nim dal sobie zalozyc szelki...ale udalo sie...potem troszke spacerowalismy, aby mogl sie przyzwyczaic do smyczki, do samochodu go wsadzilam gdyz bal sie wskoczyc,ogolnie boi sie pojazdow...wiadomo, dwa razy byl potracony... bardzo ufny, przyjacielski i pokojowo nastawiony ,ciekawy swiata lubi inne psy, garnie sie do dzieci ,to skarb najprwadziwszy... teraz zajmijmy sie szukaniem domu,najlepiej stalego dowiedzialam sie,ze w tej miejscowosci jest porzucona piekna dlugowlosa ONKA!!! jak tylko sie pojawi ,tamtejsi mieszkancy dadza mi znac potem wrzuce dzisiejsze fotki szczesciarza!!!