Jump to content
Dogomania

RITA & DIANA

Members
  • Posts

    539
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RITA & DIANA

  1. I ja sie cieszę,że ma w końcu dom!!!
  2. Czy znajdzie się ktoś, kto da temu staruszkowi kawałek ziemi i bude ...on tak niewiele potrzebuje!!!
  3. Czekam na fotki Pchełki i relacje z nowego domku!!!!
  4. Miło ogląda sie takie filmy, i zdjęcia !!! Jaka Kenia szczęśliwa!!! Gajowa !!! Jesteś wielka!!!
  5. To cudownie,że Majeczka ma kochający domek.RYBCIU!!!! Jesteś skarbem!!!
  6. może jednak znajdzie się jakiś domek tymczasowy... on nie może tak żyć!!! grozi mu śmierc pod kołami auta!!!
  7. Czy jest ktoś kto go przygarnie na tymczas, pomogę w utrzymaniu i ewentualnych wizytach u weta.
  8. Mały biedny porzucony i potrącony szuka domku!!! Kto pokocha tę sierotkę!!!
  9. Biedaczek potrącony przez auto!!!porzucony przez człowieka!!!Szuka nawet domu tymczasowego!!!
  10. Piesek błaga nawet o tymczas!!! Już raz był pod kołami auta!!!
  11. Porzucony i potrącony na przystanku błaga o domek nawet tymczasowy!!!
  12. telefon do Pana Maćka z Pogorzały , który dokarmia pieska kom.660 467 241 .Dziękuje Fidelku!!!
×
×
  • Create New...