-
Posts
2530 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by martasekret
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
przytyje na pewno a i kaszel minie - to tylko kwestia czasu. prosimy o wieści od czasu do czasu, no i fotki również nas ucieszą (można przesłać na mojego maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wstawię je na dogo, jeśli nie macie doświadczenia pod tym względem). -
[quote name='Grupa Plus']Informuje, że od 11.01.2013r. Profil Grupy Plus przejmuje Arkadiusz Rzadkiewicz i tylko on będzie zajmował się Bazarkami, oraz kontaktem przez ten profil. Poprzedniej osobie bardzo dziękujemy za współpracę i nie polecamy się na przyszłość. Przesyłki do osób z naszego pierwszego bazarku pójdą jutro w świat, przepraszamy za opóźnienie, nie było to spowodowane naszą niechęcią, czy brakiem współpracy z naszej strony. Na wszystkie pytania z tym postem związane odpowiemy chętnie i bez opóźnień na pw. Od dziś kontakt z naszą grupą odbywa się jedynie przez te dwie osoby Anna Korczyńska- Arielka (prawie nigdy na dogo) kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] numer telefonu: 518304682 Arkadiusz Rzadkiewicz- profil Grupa Plus kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Za utrudnienia przepraszamy.[/QUOTE] jejku, czy w żadnej fundacji czy stowarzyszeniu nie może obejść się bez niesnasek...? nie kieruję tego oczywiście wyłącznie do was, takie są moje doświadczenia wynikające z obserwacji środowiska wolontariackiego.
-
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='daśka']dzwonił do mnie Dominik:-) nie wytrzymał:-) możemy smiało zawieść Kłopotka:-) dodał,że może zostać ile będzie trzeba,ale narazie skupmy się na trzech miesiącach[/QUOTE] super! cieszę się bardzo! Kłopotku, ty farciarzu :cool3: -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
poproszę jakieś konto do przelewu, wspomogę trochę naszego dużego przyjaciela ;) -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='daśka']No więc tak...chyba mam dobre wieści,ale nie chcę zapeszać....dzwoniłam do znajomego,który mieszka w Gdańsku i zapytałam,czy mógłby wziac Kłopotka na trzy miesiące na dt.Niedawno musiał uśpić swojego psa,ponieważ sąsiad maliniaż miał owczarka,który pogryzł jego psa do tego stopnia,że uszkodził mu kręgosłup:-( Kolega szuka szczeniaka w typie czarnego,małego pudla i gdyby się zgodził zobowiązałam się,że mu znajdziemy takiego szczeniaka:-) Jutro mam mieć odpowiedź,ale jak sam powiedział "raczej tak".Kłopotek mieszkałby w mieszkaniu z trojgiem dorosłych osób i byłby jedynym zwierzakiem.Oczywiście powiedziałam,że dostanie karmę,bądź pieniądze na karmę,ale Dominik odrazu zaznaczył,że woli dobrą karmę,a nie pieniądze i że pokryjemy koszty weta,gdyby była taka potrzeba.Co myślicie? Miałybyśmy trzy miesiące...na szukanie domku:-)[/QUOTE] to chyba dobre rozwiązanie, 3 mce to niemało..... ja też wysłałam maila do pewnego Pana, który kilka tygodni temu chciał adoptować jednego z moich podopiecznych - dużego, starego psa. Suma sumarum do adopcji nie doszło, bo okazało się, że Bary ma już u kogoś zaklepany dom. Napisałam więc do tego Pana i zaproponowałam Kłopotka - niestety nie odpisał....zresztą, to byłoby podwórko..... czekamy zatem na ostateczną decyzję -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
a aga zapytała tych Państwa, czy nie zechcieliby pomóc potrzebującemu psu...? może chociaż smsa wysłać...? niech się zastanowią, prześpią z decyzją.... edyta, ja jestem na fb od czwartku, nie mam doświadczenia z tym portalem, moi znajomi w dużej mierze olewają moje wpisy dot. zwierzaków, więc nie wiem, czy jest sens, żebym to ja robiła wydarzenie. Może ktoś z nas, kto ma więcej znajomych, w tym tych zwierzolubnych...? :oops: -
Kłopotek w DT - DS oraz wsparcie fin mile widziane!
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='daśka']Słuchajcie znalazłam na stronie otoz animals ogłoszenie o zaginięciu czarnego podpalanego owczarka niemieckiego,ze zdjęć nawet podobny,ale ciężko mi określić.Prosze pilnie zajrzyjcie i skontaktujcie się z włascicelami ich pies wabi się Nero link do strony z ogłoszzeniem [URL]http://otoz.pl/zaginal-pies-w-okolicach-kielpin/[/URL][/QUOTE] to chyba jednak zbyt duża odległość (Łomianki Dolne). I wydaje mi się, że łapy Nero są jaśniejsze. Słuchajcie, ja myślę, że nie ma się co łudzić - Kłopot został wyrzucony. Wybaczcie mój pesymizm, ale trochę już widziałam i takie mam po prostu przeczucie. co do wysyłania info do schronisk - zastanówcie się, czy nie chcecie tego psa umieścić w jednym z nich...wówczas nie można pisać, że został znaleziony w Kartuzach, bo zgodnie z rejonizacją powinien trafić do pseudo-schronu w Kościerzynie. -
przykro bardzo.... dobrze, że nie odeszła sama, gdzieś w rowie, na poboczu drogi...zapomniana przez świat...
-
zaglądam jak samopoczucie Vegi...?
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
oj tak, to zasługa wspaniałej fotograf, P. Marioli. -
Znajomi znaleźli się w patowej sytuacji........teoretycznie miejsce dla psa jest, ale zabrakło empatii i dobrej woli ze strony właścicieli posesji. Do soboty pies ma zniknąć.........Oto historia Agnieszki i Adama oraz...Kłopotka: [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mamy 3 dzień w domu być może ofiarę wystrzałów, psa w typie owczarka [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]niemieckiego, któremu najdalej do soboty musimy znaleźć dom!!! Chętnie [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]byśmy go sobie zostawili, ale jesteśmy uzależnieni od właścicieli, u [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]których wynajmujemy dom, a Ci mówią kategoryczne NIE. Piesio ma z 10 [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]lat, jest trochę przygłuchy, ale umie się zachować w domu, jest czysty [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]i nie narobi. Bardzo się przywiązuje do człowieka, chodzi za nami jak [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]cień. Pięknie chodzi na smyczy, a spacery z nim to czysta przyjemność! [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Raczej nadaje się tam, gdzie byłby sam, bez drugiego pieska (jest [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zazdrosny o naszą suczkę). Byliśmy z nim u weta, zrobiliśmy podstawowe [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]badania i piesio jest zdrowy i nie ma pcheł. Z newsów, jakie do nas[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]docierają wiemy, że potrącił go samochód w Grzybnie (wet potwierdza, [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]że jest z jednej strony obolały), widziany był w Lidlu w Kartuzach, na [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Rynku i pod restauracją Złota Jesień. O ironio w dniu, kiedy się [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]przybłąkał pochowaliśmy naszego cudownego owczarka niemieckiego, [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]13-letniego Rockiego - po miesięcznej walce o jego życie, przegraliśmy [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande];( ;( ;( Z tym fajnym piesiem oddamy ocieplaną, porządną budę po Rockim [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]i trochę jedzenia. Ale nie musi on być psem przy budzie, w domu się [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]naprawdę świetnie sprawdza. Pies do piątku dostaje antybiotyk, po [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]którym zostanie przez nas jeszcze odrobaczony. Szukamy mu chętnych do [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zafundowania ciepłej w uczucia emeryturki. Dowieziemy go z budą i [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jedzeniem gdzie trzeba, a nawet miesięcznie możemy do końca jego życia [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dokładać 50 zł na utrzymanie. Tego samego dnia, co się przybłąkał, [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rozwiesiliśmy z 40 głoszeń po okolicy, w promieniu 10 km i [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zamieściliśmy ogłoszenia na fb, i w lokalnych portalach netowych. Zero [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]odzewu, nikt go nie szuka, ani nie chce. Schronisko nie jest w jego wieku, [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dobrym wyjściem. Tam jak trafi, to już nikt go nie zauważy. Szkoda, bo [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]jest naprawdę przesympatyczny!!!!! [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Proszę o pomoc i wspólne poszukiwanie domu dla naszego Kłopotka u [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dobrych ludzi! Może wspólnymi siłami uda się nam to! A to Kłopotek: [/FONT][/COLOR][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/24863745779261093507519.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3491/24863745779261093507519.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/138/28295645779257760174520.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1038/28295645779257760174520.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/48134045779264426840512.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6681/48134045779264426840512.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
-
przeczytałam wątek sunieczko, bądź silna, teraz będzie tylko lepiej!
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
oni są naprawdę niesamowici.....to, z jakim spokojem i pewnością podchodzą do niektórych spraw, jest imponujące! na początku mieli niemałe problemy z Hugo, ale nigdy w niego nie zwątpili, nigdy. Zawsze usprawiedliwiali, tłumaczyli, chcieli pomóc. Kiedy pomyślę, jak czasami reagowały inne osoby, które adoptowały ze schroniska psy, a które pozwoliły sobie na jakieś tam "wybryki", to tym bardziej ich doceniam. Dokładnie - ludzie przez duuuuże "L"! -
miałabym kilku kandydatów dla Was - mam na myśli niektórych moich podopiecznych, z, jak ja to nazywam, ADHD w moim wątku jest np Figo - wspaniały, kontaktowy i towarzyski pies, baaaardzo kumaty, spostrzegawczy, bystry i chętny do nauki. Wszelkie polecenia łapie z mig! Potrzebuje ruchu i zajęcia, jest wówczas szczęśliwy. Ale, kiedy mam ok 20 minut na każdego psa, dwa razy w tygodniu, to ciężko skupić się na jednym...jeśli mielibyście dom chętny do adopcji takiego "wariata", to dajcie proszę znać. Niestety bardzo nie lubi innych zwierząt.
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dzisiaj z Magdą, nową Panią ślepaczka Hugo. U chłopaka wszystko w jak najlepszym porządku, pięknie się otwiera, z każdym dniem robi ogromne postępy, jest strasznym pieszczochem i rozkochał w sobie całą rodzinę, która bardzo o niego dba i wspaniale się nim opiekuje! Jestem im dozgonnie wdzięczna za to, co dla niego robią! -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
martasekret replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Żeby tak jeszcze jakiś jej znajomy zwrócił na niego uwagę..........[/QUOTE] oj, awit, nie masz za dużych wymagań...? :cool3: a co P. Ewa tam robiła? ma tam jakiegoś psa, którego wspiera? -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Ciąg dalszy nastąpi - przesłałam Kierownikowi jeszcze kilka psów. -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Kropek - [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][/SIZE][/SIZE]Kropek do schroniska trafił w czerwcu 2012 roku. Jest bardzo spokojnym, łagodnym, opanowanym i statecznym pieskiem. Nie chce sprawiać kłopotu, nie narzuca się swoją obecnością, aczkolwiek widać, że bliższy kontakt z człowiekiem sprawia mu przyjemność. Lubi być głaskany, chętnie chodzi na spacery, podczas których jest bardzo posłuszny. Rokuje na niewymagającego, bardzo czystego domownika, który nie potrzebuje forsownych spacerów. Byłby idealnym psem dla osoby, która zamiast intensywnych wędrówek po lesie czy jazdy rowerem woli leniwe wieczory na kanapie. Kropek miewa od czasu do czasu zapalenie uszu (być może spowodowane jakąś bakterią), które nie przeszkadza mu jednak w normalnym funkcjonowaniu. W takiej sytuacji należy zasięgnąć opinii weterynarza, który zaleca zazwyczaj stosowanie specjalistycznej, hipoalergicznej karmy (przy adopcji istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji u schroniskowego weterynarza). Kropek ma około 5 lat, jest wykastrowany. Bywa zazdrosny o inne psy, najlepiej byłoby, gdyby był jedynym czworonogiem w domu. Zaproś Kropka do swojego domu, a zyskasz wiernego przyjaciela na wiele lat! Kropek czeka w boksie A16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/kropekii2.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2470/kropekii2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/kropekii6.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8536/kropekii6.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Reks - [/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4]ma dom [/SIZE][/COLOR][/B]Reksiu trafił do schroniska w maju ubiegłego roku. Jego początki w tym miejscu nie były dla niego łatwe – był nieufny, zamknięty w sobie. Nie rozumiał, co się stało, dlaczego nagle znalazł się za kratkami. Obecnie Reks w niczym nie przypomina psa sprzed kilku miesięcy – jest niezwykle radosny, łagodny, przyjazny i otwarty na kontakt z ludźmi. Rozpiera go energia, uwielbia ruch na świeżym powietrzu i mimo, że ma już około trzech lat, to zachowuje się jak szczeniak zachęcając każdego napotkanego psa do zabawy, stąd myślę, że dobrze sprawdziłby się jako towarzysz dla innego psiaka. Przydałoby mu się kilka lekcji wychowania - trzeba m.in. popracować nieco nad chodzeniem na smyczy, ale to pojętne psisko, które wszelkie nowe zasady pojmie w mig! Reks to świetny pies dla osób, które stawiają na aktywne spędzanie wolnego czasu; dla osób odpowiedzialnych i zdecydowanych, które mają doświadczenie z psami. Nadawałby się do zamieszkania na podwórku, pod warunkiem, że będzie miał odpowiednią dawkę ruchu i do dyspozycji porządną, ocieploną budę Odwiedź schronisko, weź Reksa na spacer, a przekonasz się, jaki to fajny, pozytywny pies. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/reks2.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/4859/reks2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/reks3d.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/342/reks3d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Rudy - [SIZE=2][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][/SIZE][/SIZE]Jeśli szukasz wiernego przyjaciela, który jednocześnie będzie doskonałym obrońcą Twojej rodziny, to zapoznaj się z Rudym. To bardzo przyjazne i łagodne psisko, ale z uwagi na swój wygląd może budzić respekt u nieproszonych gości. Rudy uwielbia ruch na świeżym powietrzu, chętnie aportuje. Jest grzeczny, ładnie współpracuje z człowiekiem, nie sprawia problemów. Mimo, że liczy około 8 lat jest w bardzo dobrej kondycji fizycznej, wykastrowany. Jego relacje z innymi psami bywają różne, sam wprawdzie nie szuka zaczepki, ale najlepiej, gdyby był jedynym czworonogiem w domu. Mógłby zamieszkać na podwórku pod warunkiem, że nie będzie na uwięzi a do dyspozycji będzie miał porządną, ocieploną budę. Do tej pory nikt na Rudego nie zwrócił uwagi….może Ty odmienisz jego los? Rudy mieszka w boksie A2. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/rudy3n.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4598/rudy3n.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/rudy2t.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2681/rudy2t.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Szafirek - [COLOR=#ff0000][SIZE=5]ma dom :) [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]Szafirek zamieszkał w schronisku w 2010 roku. Miał wówczas trzy miesiące. Obecnie ma około trzech lat a jego domem nadal jest schroniskowy kojec….być może zabrakło Szafirkowi przebojowości, siły przebicia? Może na widok człowieka nie podbiegał do krat, nie skakał, nie szczekał, by zwrócić na siebie jego uwagę…? Szafirek jest nieśmiałym, niepewnym siebie pieskiem. W stosunku do obcych osób jest jeszcze nieco zdystansowany, ale nigdy nie wykazywał jakiejkolwiek agresji. Zdecydowanie natomiast zyskuje przy bliższym poznaniu – jest bardzo grzeczny, potulny i spokojny. Jeśli już komuś zaufa, a proces ten nie trwa długo, to okazuje się miłym przytulakiem, spragnionym pieszczot i uwagi. Ładnie chodzi na smyczy, łasy na smakołyki. Szafirek mógłby zamieszkać z innym, łagodnym pieskiem, ponieważ lubi ich towarzystwo, czuje się przy nich pewniej. To prawdziwy nieoszlifowany diamencik, który rozkwitnie u boku cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/szafirek2.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4486/szafirek2.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/szafirek4.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7157/szafirek4.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
a teraz, obiecane psiaki: na pierwszy ogień idzie piękny Kubuś, staruszek, który trafił do schroniska po śmierci właściciela...:( [B][SIZE=3][SIZE=4]Kubuś[/SIZE] - [/SIZE][/B]Spójrz w moje ślepia i powiedz, że nie możesz dać mi domu…. Domu, który do niedawna jeszcze miałem i byłem przekonany, że będę w nim do ostatnich moich dni. Niestety mój opiekun był pierwszy….Odszedł, nie zdążywszy się ze mną nawet pożegnać. Zostałem sam. Do niedawna wiodłem jeszcze spokojny żywot starego psa, teraz nagle znalazłem się w schroniskowym kojcu. Mój przyjacielu! Czemu się tak pospieszyłeś?! Czemu nie poczekałeś na mnie! Czy teraz patrzysz na moją niedolę gdzieś tam z góry? Nikt nie chciał Cię zastąpić. Zapakowano mnie do auta i przywieziono tutaj. To miała być łaska?! Idzie zima, a ja nie jestem przyzwyczajony do życia na dworze. Czy ja nie mam prawa do godnej starości? Bo jestem tylko psem? Nie, nie jestem tylko psem! Byłem przyjacielem, powiernikiem, pocieszycielem, a teraz jestem tylko bezdomnym starym zmęczonym psem, który siedzi na wybiegu i któremu zostały tylko wspomnienia… Kubuś, około 9letni, niewielki, domowy piesek, pilnie potrzebuje ciepłego kąta. Obecnie snuje się zrezygnowany w kojcu nr 10, wodząc tęsknym wzrokiem za każdą przechodzącą osobą. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/kubu3.png/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4357/kubu3.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/kubu.png/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7885/kubu.png[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
[quote name='aha17']witam! tak to my adoptowaliśmy Doksi od soboty jest z nami,jest taka spokojna i delikatna .Mielismy mały problem bo strasznie kaszlała w nocy chyba będziemy musieli odwiedzić dziś wet.mam nadzieje ze to nic poważnego.[/QUOTE] kurczę, musiała mi umknąć ta adopcja....:cool3: idźcie do weta, dla pewności, że wszystko jest ok. czekamy na wiadomości i oczywiście fotki z nowego domu! -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
nie, nie, żadna tajemnica - kompletowałam teksty, zdjęcia, zgoda kierownika też jest, więc wraz z nowym rokiem startujemy z nowymi adopcjami (mam nadzieję...:cool3:) -
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
martasekret replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
już za chwilę...już za momencik....przedstawię Wam nowe psiaki z Promyka! :lol: