Jump to content
Dogomania

martasekret

Members
  • Posts

    2530
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by martasekret

  1. no tak, tytułu zapomniałam zmienić :oops:, ale......czy aby na pewno przyszło 20 złotych??? z okazji mikołajek dorzuciłam mały bonus...
  2. na fb niech wstawi ktoś inny, ja nie mam takiej możliwości
  3. ech, anię dopadły jakieś wątpliwości...że czyta, że suczki bardziej chorowite; czy aby nie jest za duża, bo na stronie napisali "większa" a przecież widziała ją na żywo i była zaskoczona, że jest taka niewysoka i drobna....:roll: fajnie, że podchodzi do sprawy tak rozsądnie i odpowiedzialnie, ale...... jeśli się okaże, że to guz złośliwy, to ona jej nie weźmie.
  4. nie no....foty śliczne! zarówno ich jakość jak i sam model :loveu: :loveu: :loveu:
  5. ok, prześlę Ani twoją wypowiedź, może się uspokoi
  6. Ze szczególnymi pozdrowieniami dla niedowiarków - Fanta w hoteliku: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/ss855233.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/5076/ss855233.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/ss855235.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6337/ss855235.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/ss855237.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9649/ss855237.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/846/ss855240.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9946/ss855240.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  7. okazało się, że Dejzi miała guza na listwie mlecznej, który został usunięty w sierpniu (podejrzewam, że przy okazji sterylizacji lub niedaleko po). Nie wiedziałam o tym:( Pani Ania przestraszyła się trochę, bo nie chciałaby rodzicom "zafundować" kłopotu w postaci psa, który być może cierpi na nowotwór, szczególnie, że całkiem niedawno przechodzili przez podobne piekło...oczywiście nie wycofała się, ale widzę, że się boi. W schronie obiecali mi, że jeszcze przed adopcją obejrzy ją weterynarz. Mam OGROMNĄ nadzieję, że to nie był guz złośliwy i że nie ma przerzutów! Jutro wielki dzień Dejzi.... sunieczka pewnie niczego nieświadoma siedzi sobie w budzie, rozmyśla nad tym, jaki ten świat paskudny i niesprawiedliwy, zadaje sobie pytanie, za jakie grzechy znalazła się w schronisku i nie ma pojęcia, że za chwilę jej życie zmieni się o 180, ba!, 360 stopni! I że już nigdy nie będzie marzła! I że będzie miała swoją ukochaną Pańcię na wyłączność! I niekończące się głaski! I szyneczkę ze śniadanka! oby tylko była zdrowa....
  8. prawdziwa dogomaniaczka :lol: powodzenia!
  9. przez przypadek trafiłam na wątek gratuluję Alpenowi mądrych i odpowiedzialnych właścicieli! :loveu: wiecie co....nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy słyszę, jak lekarze bezmyślnie ferują wyroki! :angryy: no jasne, najlepiej pozbyć się psa czy kota! bez skrupułów, wyrzutów sumienia, a co tam, przecież to tylko pies....a ludzie wierzą, ślepo, bo przecież "pan doktór tak powiedział"...jak pomyślę, ile zwierzaków przez taką ignorancję (żeby nie powiedzieć gorzej...) straciło dom...... wrrrrrrrrrrr :angryy: :mad:
  10. cześć. jesteś pewien swojej decyzji? rozumiem, że nie masz dla niego wystarczającej ilości czasu? boss bardzo dotkliwie to odczuwa...? jeśli obije mi się o uszy, że ktoś odpowiedzialny, stabilny emocjonalnie, znający rasę, będzie szukał takiego psa, to będę o Was pamiętać. Może ewentualnie zamieszkać na dworzu, w porządnym kojcu i ocieplonej budzie, oczywiście przy odpowiedniej dawca ruchu?
  11. trzymam kciuki! rad nie potrzebujesz, wszak wiesz, co robić ;)
  12. poszła stała dla Szarika. z okazji mikołajek - podwyższona o 10 złotych ;)
  13. jestem na zaproszenie lary dokładam 30 złotych na transport. zaraz prześlę.
  14. [quote name='brazowa1']Basta sie w sumie nie zmieniła wobec obcych,tylko mozliwości juz nie te,co kiedyś. Buldożera oczywiście pamietam! Smolnik opanował walca i hip-hop,widzialam różne tanczące psy,ale takiego to nie.Inteligencja i przedsiębiorczość tego psa jest tego typu,że [B]może juz byc klopotliwa dla przewodnika[/B]. To pies-człowiek.[/QUOTE] chyba, że mamy do czynienia z wyjątkowym, inteligentnym i charyzmatycznym przewodnikiem...
  15. opiekazwierzeta.yoyo.pl coś strona szwankuje...w każdym razie Agnieszka jest też wolontariuszką w schronisku. Dobra i uczciwa osoba. Numer telefonu: 604 374 026
  16. dzięki wiola. Fajnie poczytać, szczególnie o psach, które znasz (albo chociaż widziałeś) osobiście. Tytus pewnego dnia bardzo niespodziewanie pojawił się na mojej drodze, dostał jeść, ale nie minęła chwila a już go nie było. A Bastę pamiętam, kiedy byłam Was odwiedzić chcąc namówić rodziców na buldożera nadmorskiego (pamiętasz takiego psiaka? zresztą, co to za pytanie, na pewno pamiętasz). Wówczas się nie udało, ale w pamięc zapadła mi właśnie Basta. Uwielbiam TTB, ale ona....miała w swoim spojrzeniu coś takiego....niesamowitego i przerażającego...autentycznie się jej bałam. Szkoda, że Laki taki outsajder, w innym przypadku pewnie szybko poszedłby do domu. A co Smolnik najbardziej lubi tańczyć? Gustuje w nowych stylach (hip hop)? czy preferuje klasykę, np wlaczyka? staje na dwóch łapach?
  17. [quote name='margoth137']będzie większy mróz będą geterki;) chyba o nich usłyszał bo się zagrzebał pod kocem. Teraz sobie odpoczywa i czeka na obiad;) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1880/71d64659e0229e86.jpg[/IMG]geterki?? a takiego...:mad: [IMG]http://images42.fotosik.pl/693/550653022b03dc3c.jpg[/IMG]dajcie mi spokój:angryy:[/QUOTE] słodziak :loveu: my chcemy zdjęcie Teofila w kalesonach! My chcemy zdjęcie Teofila w kalesonach! :lol:
  18. wzruszyłam się...piękny gest ze strony tych młodych ludzi....na zdjęciu widać, że pies jest szczęśliwy...może ci ludzie widzieli właśnie jego ogłoszenie...? tym bardziej bym się cieszyła... zastanawia mnie, dlaczego na Fokusa nikt nie zwraca uwagi...taki piękny pies...:(
  19. tak, odkąd zwierzaki mają te piękne fotki, to adopcje ruszyły. powiem tak - w stosunku do innych schronisk, nie jest źle. Ludzie faktycznie przyjeżdżają i adoptują. Szkoda tylko, że na miejsce tego jednego adoptowanego, na drugi dzień przychodzą dwa bezdomne lub porzucone. I tak koło się zamyka. w weekendy przyjeżdża bardzo dużo ludzi z "obcymi" rejestracjami - przeważa GKA. Nawet GSP czy GA się pojawiają ;) przykro mi, że u Oli nastał gorszy okres...ale wierzę, że to tylko przejściowe!
  20. trzymam kciuki i czekam na info ;)
  21. hehe, tak, ilonka to najwierniejszy kibic:) wczoraj Pani Ania napisała mi, że zdecydowała się n Dejzi. W piątek zabiera ją ze schroniska do rodziców, do Chojnic.
  22. pozwolę sobie zaprosić Was na wątek psich kumpli z niedaleka, czyli ze schroniska w Gdańsku - link w moim podpisie. Podnoszenie i kibicowanie mile widziane ;)
  23. [quote name='andegawenka']:) Lumix, mamy port [URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/dzien-otwarty-nowego-lotniska-w-swidniku,5321003,fotoreportaz-mini.html[/URL][/QUOTE] o, dzięki andegawenko, właśnie tej informacji szukałam a nie mogłam nigdzie znaleźć :lol:
  24. dobrze prawisz ilonko! moja mama, jak na swoje lata, trzyma się bardzo dobrze :eviltong: z uwagi na wszystkie okoliczności, byłby to dobry dom właśnie dla Amisia - ogród (Amiś może mieć początkowo małe "wpadki" z załatawianiem się), brak dzieci (sporadyczne odwiedziny wnuków), ludzie z uwagi na wiek już nie tak aktywni i żądni wrażeń ;) no ale podejmą decyzję, jaką podpowie im serce. I w jednym i w drugim przypadku będę przeszczęśliwa, że kolejny piesek paskudną zimę spędzi w domu!
  25. [quote name='[email protected]'][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ea2b7aa577342cf352f26137d8785916,10,19,0.jpg[/IMG][/QUOTE] i właśnie tak to psie życie powinno wyglądać - pies na kanapie, zawinięty w kocyk, wyluzowany, z pełnym brzuszkiem..... dobra robota, thor!
×
×
  • Create New...