-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
pierwszy widoczek super :loveu: drugi to już przefotoszopowany na maksa :diabloti: aż oczy bolą :cool3:
-
tak czy owak na pewno pójdziemy kibicować ;)
-
jeszcze kilka zdjęć z seminarium :loveu::loveu::loveu: autorstwa [B]Tośki_m[/B] :loveu::loveu: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8213/38649546.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7831/90543779.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4584/31886237.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5067/62079410.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1741/49667374.jpg[/IMG]
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
radość widzów zza mmonitora - bezcenna :multi::multi::multi: dziękujemy!!! -
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
[B]Tośka[/B] - dziękuję za Tajuszke moją :loveu::loveu::loveu: może jeszcze jakaś Lira by się znalazła :cool3: [B]Gucia[/B] - filmik cudooooooo!!!! podziwiam pracowitość :p odbicia Weny od Pauli z jednoczesnym podskokiem zachwycają ciągle. Genialnie to wygląda! wpadło mi to w nos... to jest w oko :diabloti::diabloti::diabloti: -
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
relacja z obozu doskonała :loveu::loveu::loveu: piękne zdjęcia;) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Królowa Kalma na swym dworze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: piękny widok!! -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
Rudziątko domu szuka i szuka i szuka.... -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B]*zaba* [/B]powinnaś chodzić nad morze codziennie- za nas, czyli za tych co nie mogą bo nie mają :eviltong: -
[QUOTE]Gass ma takie[B] mądre sznupkowe[/B] spojrzenie [/QUOTE] a myślałam,że te dwa słowa wykluczają się wzajemnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
cześć Rudzinko!! cieszę się,że net powrócił ;) pokój już wygląda jak pałacowa komnata??:cool3: łóżko z baldachimem dla Biani jest ?:evil_lol: fajnie znów zobaczyć tą roześmianą mordeczkę!! pozdrawiamy
-
ślimaki są super! można im farbkami pomalować skorupki :evil_lol:
-
[B]*zaba*[/B] - jak szczeniaczek maluśki słodziutka. kwiat z wody zbiera niewiniątko ... :diabloti::diabloti::diabloti: [B]Agathee[/B] - 5,6 i 6,3 czyli totalna piwnica :shake: muszę czasami rozjaśnić coś w PS'ie odnośnie wody pisałam w poprzednim poście. [B]tasza1[/B] - Taszeńka to jest Dama przez duże [B]D[/B] :cool3: jej nie wypada się w szlamie pluskać :evil_lol: [B]weszka[/B], [B]eria[/B] - no co... trzeba sobie jakoś radzić :evil_lol: [B]Rudzia-Bianca [/B]- no oczom nie wierzę :lol: powróciłaś!! :evil_lol: pokoik wyremontowany?? obiektywu nadal się nie dorobiłam :shake: a cisza zapadła bo nic się nie dzieje. Czasu na nic nie mam to i opowieści nie mają z czego powstawać. Z Lirutkiem frisbujemy czasem ale wiem,że za mało i raczej na 99% nie damy rady na Wrocław się przygotować. potem kolejne zawody są w Sopocie a tam wygwizduwa bo na otwartym terenie... więc tylko Warszawa zostanie. Chyba nie dane nam po prostu to. trudno. dziś byłyśmy z Magdą i jej suczką beardedką Fridą ,pofrisbować w parku... no i gdy psy zmęczone przyczepiłyśmy na odpoczynek do drzew i same sobie rzucałyśmy przyszła jedna Pani bardzo zatroskana losem biednych skatowanych psów. Powiedziała,że jak my tak możemy - psy przywiązane a my się bawimy. Czy one nie mogą sie pobawić itd itp. Ze hałas na cały park robią i nie wiem co jeszcze bo mi krew z wściekłości do skroni udeżyła.... zapamiętała nas z zeszłego tygodnia, że tak samo było. Psy katujemy pod drzewami.... jeszcze Lirut na łańcuchu przecież. no koniec świata! mówię Wam... i to było w tym parku w którym mają być zawody w czerwcu. Jak zobaczy całą masę biednych skatowanych psów w klatkach wyjących i czekających na swoją kolej chyba opikietuje i przypnie się gdzieś na środku w ramach protestu....... masakra jakaś.... no i park na treningi spalony. :cool1: [B]na poprawę nastroju przekleję ostatnie wspomnienie radosnych chwil z seminarium[/B] (na którym grupowo katowane były psy:diabloti:) oto one, uciśnione i nieszczęśliwe:cool1: [URL="http://img41.imageshack.us/my.php?image=grupowe.jpg"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/751/grupowe.jpg[/IMG][/URL] zapomniałam dodać - poza frisbee czasami próbujemy swych sił we flyballu. Lira musi ćwiczyć tylko i wyłącznie z siatkami po bokach, bo po co skakać jak można bokiem obiec :cool1: za to Tajgusi idzie pięknie! co szczerze powiedziawszy mnie zdumiewa ale i bardzo cieszy!. nie spodziewałam się nono. brawa dla dziewczynki! postaram się następnym razem o filmiki ;) edit: a tymczasem niespodzianka: filmik z seminarium - autorstwa nieocenionej [B]Guciek [/B]:loveu::loveu::loveu: [url=http://www.youtube.com/watch?v=Spq6GgpXmDU]YouTube - Seminarium Frisbee 18-19.04.2009 POZNAŃ[/url]
-
i ta poduszka - "jestem foczką z Helu" :diabloti::diabloti::diabloti: w każdym razie ssak to ssak ;)
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
aaaaaaa!! :multi::multi::multi::multi::multi: jeeeeeeest :multi::multi::multi::multi::multi: super!! taka pamiątka najlepsza na świecie!! Dzięki Tośka :loveu: p.s. [SIZE=1]można przekleić sobie na wątek?:razz:[/SIZE] -
byłoby wspaniale.tylko kiedy Rudka znajdzie dom nie wiadomo.Mam nadzieję,że szybciutko!
-
bunkier i orzeszki - miodziooooo ;) właśnie mówiłam Weszce,że przyjeżdżasz do Wro we wrześniu :cool3: Weszka też będzie ( no będzie no... :razz:?) to koniecznie wycieczkowe spotkanie!! nocleg się znajdzie!;)
-
wspaniałe tereny spacerowe :loveu: Totek mentalnie bez jajek - dobre:evil_lol:
-
balkon na uprawę zieleninny wymarzony :lol: trzymam kciuki za powodzenie upraw :lol: i za Totka by się powstrzymał od ich szabrowania :diabloti:
-
[url]http://i227.photobucket.com/albums/dd85/vievioor/Zawody/DCDC_Chorzow_2009_640px/KAR_8408.jpg[/url] genialne ujęcie! :lol: szansa złapania takiego ujęcia jest jak wygranie w totka ! tak więc gratuluję :lol:
-
SEMINARIUM FRISBEE z Darkiem Radomskim - POZNAŃ!
Od-Nowa replied to Paskuda_Bandzior's topic in Seminaria, warsztaty i kursy
bardzo poproszę na maila ;) dziękuję!! -
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
a dalej masz weekendy zatkane?? bo byłoby najłatwiej chyba :cool3: denerwuje mnie to umawianie już!! trzeba się po prostu spotkać!!