Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a tu już Weszka ukucnęła i powiedziała "pojedziesz ze mną do domu" :loveu::lol: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7301.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7303.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7305.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7306.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7309.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7287.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7289.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7290.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7291.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7292.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7276.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7277.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7279.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7280.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7283.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7270.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7272.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7273.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7274.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7275.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7259.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7261.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7263.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7265.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7268.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7250.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7251.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7252.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7254.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7257.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7242.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7245.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7246.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7247.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7248.jpg[/IMG]
  8. Diruli mina bezbłędna :lol: widać,że to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej :evil_lol: za to mała Vesper wydaje się być bardzo zadowolona ;) a ja przyszłam Ci zasypać galerie kolejną porcją zdjęć. już ostatnią [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7234.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7238.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7239.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7241.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7244.jpg[/IMG]
  9. [B]Agathee[/B] - w weekend.... :p [B]Dobcia[/B] - dla wyrwirączki te brawa? dla drzewopleta, nogopodchaczacza, skrętoomijacza ???:diabloti::diabloti::diabloti: [B]Atkaaaa[/B] - witamy nowego gościa w galerii ;) która zaczyn usychać... Bartiśkowa_ - ano witam :p
  10. a ja Ci się nie dziwię ,że myślisz na przyszłość o tylko jednym psie. Co prawda mam 2 i nie wyobrażam sobie jakby był tylko jeden na codzień...ale czasami są takie dni,że TZ zabiera Tajge ze sobą do pracy i wtedy mamy swoje własne małe dni z Lirututusią... magiczne i całe nasze. Bardzo je lubię. Tajdziorke osobno też uwielbiam, bo jest zupełnie inna gdzy nie ma w pobliżu Liry za którą można się schować. Tylko razem czasami trudno okiełznać :lol:
  11. wspaniałe krajobrazy! gdzie to dokładnie było? bo coś nie doczytałam
  12. [B]Gusia[/B] - zdjęcia z niedzieli super! udało Ci się wyłapać wiele ciekawych momentów ;) z picassy nie korzystam bo mi się podobają takie czarne pokazy slajdów a picassa nie ma. [B] gubis[/B] - chodzi Ci na przykład o ?
  13. ups, post wskoczył przed założycielkę wątku... popieram kandydaturę [B]wiq[/B] właściwa osoba, która mam nadzieję rozwinie dział flaci! ;)
  14. jak chcesz to dam Ci kontakt do jednej beardedomaniaczki, powie Ci o zaletach ale i wadach
  15. [B]Mudik[/B] - jakby nie było, coraz bliżej do nas :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. popieram kandydaturę [B]Weszki[/B] uzasadnienie już napisałam wcześniej na ogólnym rasowym wątku... więc powtarzać się nie będę :eviltong:
  17. Moniczkę to już rozpoznam wszędzie po wyrazie mordki .. inteligentnym inaczej :diabloti::diabloti::diabloti: a tak serio to Mona ma zadarty nochal a Ada piękną równą linię głowy :loveu::loveu::loveu:
  18. Eria mama może wrażenia nie robi, za to babcia jak najbardziej a wiadomo,że co drugie pokolenie następuje ogromne podobieństwo. Chociaż babcia też z tych jasnych pieprzaków (jak na laika przynajmniej tyle umiem powiedzieć) a bardziej podobają mi się te ciemne - to jednak bardzo urodziwa, smukła i dostojna;)
  19. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7206.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7207.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7208.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7213.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7214.jpg[/IMG] ciąg dalszy kluseczek nastąpi :-)
  20. Weszko a masz wieści o siostrzyczce?? [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7200.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7201.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7202.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7203.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7205.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7195.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7196.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7197.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7198.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7199.jpg[/IMG] te zdjecia chyba nigdy się nie skończą :diabloti:
  22. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7183.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7184.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7185.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7188.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7194.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7172.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7173.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7174.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7175.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7182.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7152.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7154.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7157.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7167.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7168.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7132.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7136.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7148.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7149.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7150.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...