Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. w kotowatość wpisana jest chyba lekka niepoczytalność :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. Wiqaryna nic się nie chwali swoją rudą demonicą - Bystrą :eviltong: były razem na seminarium frisbee i kundel pobił mistrzostwo świata w dzielności! Darowała wszystkim życie i pięknie biegała za dyskami :p jak uporam się ze zdjęciami to coś wrzucę ;) Brawo Bystra!
  3. mnie kundlice bronią zajadle :evil_lol: normalnie mogą sobie ludzie koło nas przechodzić i psice nic, ale niech no tylko ktoś się mnie zaczepi - przechlapane :diabloti: widziałam rysunek Kreosia :loveu::loveu::loveu:
  4. czyli domek jednak nie wypalił... wielka szkoda... trzymam kciuki dalej
  5. wszystko nadrobiłam i "pięknie obciętą małą Vesper", i "Vesper ranną" i "Vesper mądrą" i wyszkoloną, "Vesper senną i wesołą" ;) rośnie ona jak na drożdżach. Na pewno jej nei poznam we Wrześniu!! Będziemy w Kraku 12 września ;) a Kot Tot dostanie :mad::mad::mad::eviltong:
  6. teraz dopiero przeczytałam o Biance. Nadal trzymam kciuki bo chyba jeszcze się przydadzą. Oby wróciła do zdrowia w tempie ekspresowym ;)
  7. na koniec nielegalne zabawy z wyżłem [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2379.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2380.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2384.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2385.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2389.jpg[/IMG]
  8. a co u nas? Lira powoli dochodzi do zdrowia. Łapa raz lepiej raz gorzej w każdym razie do przodu. Jeszcze tydzień i mam nadzieję będzie po wszystkim. Nadal smarujemy, opatrunkujemy i tulimy. Mieliśmy ostatnio seminarium z Darkiem Radomskim ;) zakwasy towarzyszą nam do dziś :evil_lol: Lira tylko oglądała, nie brała udziału w seminarium. po seminarium refleksji wiele... ale jedna przewdonia - muszę zacząć medytować albo coś bo cały czas jestem spięta. Żeby dobrze rzucać musi być luuuuzzzzz ;) Tajutka trochę nabrała ciałka bo przez uziemienie samochodowe wycieczki zostały bardzo okrojone. Po ostatniej naprawie auto znów stoi pod domem i porasta kurzem. No cóż... takie życie. Kociny również wielkie się zrobiły i większość dnia przesypiają. w nocy godzina dzikich harców i koniec aktywności. Lato nam się nie udało w tym roku... wstawię jeszcze kilka zdjęć Tajeczki z tego ratownictwa bo nic nowego moje psice nie mają [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2228.jpg[/IMG] waruj - zostań [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2315.jpg[/IMG] do mnie [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2316.jpg[/IMG] w połowie odległości stop i trzeba się położyć - pięknie to Tajdze wychodzi [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2318.jpg[/IMG] i już normalne - do mnie [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Trening%20ratownicwto%20%2011%20lipiec%202009/IMG_2320.jpg[/IMG]
  9. witam :cool1:;) o zdjęciach wiem i bardzo się z tego cieszę :lol: chociaż nie mam pojęcia które zostały wykorzystane w artykule, kupię dziś to pismo to się okaże. No i są to pierwsze zarobione na zdjęciach pieniądze :p mam już masę nowych zdjęć z zawodów bo w Czechach oszalałam na widok wykonywanych cudów i nie mogłam się oprzeć przed robieniem zdjęć. jakby miał ktoś cierpliwość oglądać to zapraszam część 1 [url=http://s863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz1/?albumview=slideshow]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url] część 2 [url=http://s863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/?albumview=slideshow]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url] a jak ktoś nie ma siły to kilka migawek pies a właściwie sunia która zrobiła na mnie największe wrażenie. Prędkość kosmiczna, pasja ogromna :loveu: [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3508.jpg[/url] najbardziej zaskakujący piesek na zawodach ;) [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz1/IMG_2431.jpg[/url] byli tam i NASI ;) [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_3539aa.jpg[/url] [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_6330.jpg[/url] [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_6241.jpg[/url] [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/Ustecky%20psi%20festival%2012%2007%202009%20%20cz2/IMG_5948.jpg[/url]
  10. [B]gusia1972[/B] - blee do tunelu się nie pchałam, od czego ma się tele w końcu :evil_lol: z tym ratownictwem to świetna przygoda ale nie wiadomo czy będziemy na te treningi jeździć bo od początku musi być tylko jeden przewodnik (przynajmniej na początku) a nie jesteśmy w stanie tak czasowo się dopasować. Takie wyjazdy do lasu trwają często po 4-5 godzin więc to już duuuuuużo dużo więcej niż wyjazd na normalny trening. No zobaczymy. Najbardziej marzy mi się obedience dla Tajgi ale nie wiem jak sie do tego zabrać. Muszę coś poczytać. Przynajmniej byłoby to coś co można robić w wolnej chwili która się przyplącze ;) a radość jaką ma z wykonywania różnych elementów jest chwytająca za serce. Ja nie wiedziałam,że masz więcej niż 20 :cool3:. Te dzieci ktoś Ci podrzucił :diabloti: [B]weszka [/B]- szukamy po prostu ciągle jakiejś pasji dla Tajdziora i stąd te nowe pomysły... szukamy nadal ;) [B]Mudik[/B] - brata Delika nie było. W ogóle z Polski to startowały 4 osoby a reszta sami Czesi i chyba 2 osoby ze Słowenii. Ale może zdjecia Delikowego brata będą przy okazji innej sposobności o której dam CI znać ;) a z wrażeń po zawodach w Czechach powiem tyle - poziom doskonały. Po prostu feria trików w każdym jednym czeskim pokazie!! oni są genialni po prostu!! Koleżanka wracając z zawodów powiedziała,że jeszcze przez 2 lata będzie można startować bo potem nie ma już z czym. Ich się nie dogoni :diabloti: gdyby nie to,że umierałam z niewyspania wyjazd był wspaniały - bo tak ciekawych pokazów freestyle się u nas nie uświadczy :cool1:
  11. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2294.jpg[/IMG] jeszcze coś tam mi zostało ale wkleję innym razem bo trzeba już spać ;)
  12. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2278.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2279.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2280.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2291.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2293.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2184.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2187.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2225.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2262.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2276.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2157.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2159.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2178.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2180.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2181.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2124.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2137.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2138.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2143.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2151.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2106.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2107.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2109.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2110.jpg[/IMG] a tego jegomościa bardzo lubię fotografować więc będzie go więcej ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2115.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2094.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2096.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2097.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2099.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2100.jpg[/IMG]
  18. wow, strzeliła już 600 strona galerii :crazyeye: :p ciąg dalszy zdjęć [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2050.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2071.jpg[/IMG] będą się pojawiały i pozostałe pieski biorące udział ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2077.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2085.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2089.jpg[/IMG]
  19. [B]ewka i haker[/B] - Ewa, dzięki ;) chociaż po tej migawce niewiele można zobaczyć ;) kazali mi jakieś obroty robić, piruety i inne a ja się zbuntowałam i na filmiki marudzę :cool1: [B]gusia1972[/B] - tam oprócz zawodów będzie i wystawa i pewnie masa innych atrakcji więc mam nadzieję wpadnie co nieco w obiektyw :lol: najgorsze,że wyjazd o 4 rano :crazyeye::placz::razz: ratunkuuuu no a jako,że już spakowana, opatrunki wszystkim zrobione i można iść spać na 2,5 h ... powklejam zdjęcia z dzisiejszego treningu. Na dalsza część leśną nie mogliśmy zostać więc z lasu nie mam zdjęć najpierw Tajulka przed tunelem ziemnym- bardzo oporna i zupełnie skołowana [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2059.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2061.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2062.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2063.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_2064.jpg[/IMG]
  20. no ładnie! ledwie zapowiedziałam udział w treningu ratowników a już nas wyśmiano :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Dzisiaj byliśmy :cool3: narobiłam zdjęć bo miałam wreszcie wolne ręce - Lirut chorut w domu, Tajga ćwiczyła z TZ więc mogłam poszaleć :p może jeszcze coś dziś wstawię (jak grupa wyśmiewaczy cofnie swoje słowa! :eviltong: ) bo jutro jedziemy z małą ekipą do Czech na zawody. Ja tylko jako doping :evil_lol: ... miałyśmy na tych zawodach wystartować ech... no ale łapa goi się ładnie jak na razie więc proszę trzymać kciuki by szybko było dobrze i można było biegać... Bo ten szaleniec Lirutek już skacze pod sufit! I żebyście widzieli jaką ma minę zawiedzioną jak zabieramy Tajge samą na długi spacer :roll: co do psiowych przypadłości i do Tajdzi coś się przyplątało :shake: Siusia bidna pod siebie zupełnie nieświadomie. Na nietrzymanie moczu to trochę za wcześnie... więc może się przeziebiła... w poniedziałek na badania lecimy :roll: Aguś! bardzo dziękuję za filmik :loveu::loveu::loveu: ale łzami się zalewam,że taki króciutkiiiiiii i bez passingu... musimy omówić sprawę filmowania kiedyś :evil_lol:;)
  21. jeszcze przed północą :evil_lol: dziewczynki, życzę Wam by każdy Wasz wspólny dzień nigdy się nie kończył... by rozciągnął się w wielką dziurę w czasie by trwać trwać i trwać jak dotąd wesoło i z miłością :calus:
  22. auto powróciło do życia ;) inne media również teraz za to łapka Liry zaniemogła. Rozwaliła sobie pewnie na szkle w wodzie już tydzień temu i leczenie potrwa minimum 3 tygodnie. Dzielnie znosi wszelkie smarowanie, zawijanie, przemywanie. Z wyrazem godności na pysku w trakcie tych zabiegów daje znać reszcie stada,że "oto uwaga!, należy zachować powagę - teraz cierpię". i całe stadko leży obok na podłodze z minami pełnymi zrozumienia. kochana ta nasza ferajna ;) przeleci nam kilka zawodów do czasu wygojenia.... Lira ma nakaz ograniczonego chodzenia, najlepiej z posłania do miski i z powrotem... no ciekawe :diabloti: a z Tajulką może w tym tygodniu albo przyszłym idziemy na zajęcia z ratownictwa. Może w tym się mała odnajdzie ;)
  23. coś mi się zdaje ,że przeniosłaś się do krainy mlekiem i miodem płynącej :cool3:;)
  24. nie zaglądałam tu kilka dni a takie wiadomości zaskakujące czytam :multi::multi::multi::multi: na razie nic poza trzymaniem kciuków nie będę robiła :lol: oby się udało
  25. obżera się i umilkła :lol: to kiedy ten Wrocław hym?
×
×
  • Create New...