-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
no to teraz trochę zdjęć Tajdzio-Liroświrów ;) bardzo grzecznych ... nigdy nie brojących... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6901.jpg[/IMG] no chyba,że przez przypadek :-) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6903.jpg[/IMG] a tu tradycyjne pierwsze chwile rozprężenia na spacerze. Najpierw zaczepki... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6916.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6917.jpg[/IMG] potem pogonie [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6921.jpg[/IMG]
-
[url]http://img23.imageshack.us/img23/8167/s230709027.jpg[/url] włam do magazynu sianka :evil_lol: pięknie się trzyma dziewczyna :loveu: już 22 lata tak?
-
pięknie na tych Wiq zdjęciach wygląda. wstawię takie dwa jeszcze [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/drozdowisko/IMG_4824.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/drozdowisko/Obraz068.jpg[/IMG] cała ich rodzina wczoraj tuliła nasze kundle na przemian. Wszyscy spragnieni miętolenia ucha, tulenia i rzucania patyków. W ich twarzach nie było już wyrazu, który zawsze towarzyszył (uważajcie dzieci na psy!) , w oczach mieli jakieś... olśnienie... innego słowa nie mogę znaleźć. Koka miała dobre psie życie, była tu 9 lat. do zobaczenia mała. już więcej na ten temat nie napiszę nic.
-
tulę serdecznie chrześnicę z tej okazji ;):loveu::tort:
-
pojechaliśmy dziś na kolejną wyprawę. Do znajomej labki Koki - którą Wiktoria miała okazję poznać a zdjęcia z tych leśnych wypraw często pojawiały się w galerii (bo za każdym razem jak tam jeździliśmy zabieraliśmy ją na spacer). Koki nie było, w środę odeszła... w ciągu tygodnia wszystko się rozegrało... Pożegnała ją cała rodzina, chowając ją w miejscu dawnych grupowych polowań, na które jeździła w młodszych latach. Żegnana była potrójną salwą ze sztucera czyli z pełnymi honorami. Ona jeszcze jest w domu z nimi. szykują codziennie posłanie... i tak już pewnie zostanie... dziś ten wpis dla Koki i jej merdającego wiecznie ogona. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/drozdowisko/IMG_7126aa.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/drozdowisko/IMG_7051aa.jpg[/IMG]
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
nowy makijaż bardzo udany :diabloti: czekam na zdjęcia Piega od ariss :cool3: -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
czekam na efekty sesji ;) -
[QUOTE]Foxiasta ma 8 lat?:-o nieźle się trzyma:p[/QUOTE] co kundel, to kundel :p
-
[B]ewka[/B] - aparacik mi się przyda jeszcze więc do adopcji nie pójdzie ;) chyba,że intencje te są czyste i dotyczą tylko uwiecznienia nas na zdjęciu :lol:;) [QUOTE]będziecie na zawodach agility w Wrocławiu? [/QUOTE] najprawdopodobniej nie będzie nas wtedy we Wrocławiu... A nawet jakbyśmy byli to i tak nie, bo agility jest daleko od moich zainteresowań ;) [B]weszka[/B] - wyprawa wspaniała i urozmaicona co chwilę błotnymi kąpielami... więc i nam było wesoło bo przecież wiadomo,że najlepiej się otrzepywać tuż przy nogach pańciuchostwa :diabloti: tak więc wróciliśmy w kropki :cool1: psy padły i śmierdzą szlamem czyli wszystko w najlepszym porządku :lol: psim porządku :p
-
emocje skrajne - dokładnie od radości do płaczu.... tak to jest w tym sporcie. nie idzie nie idzie nie idzie... nagle się uda i jest radość jak z odkrycia nowego lądu :lol::lol::lol: dlatego chce się wyjść i ćwiczyć następnego dnia ;) a my dziś po pracy pożyczyliśmy od kolego samochód i pojechaliśmy wreszcie na wyprawę. Czyli było to co każdy lubi!! Dużo biegania, błota i zdjęć :diabloti: na początek 5 ;) poprowadziły nas ogony [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6950.jpg[/IMG] po dobrze znanej psiej dróżce [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7061.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6944.jpg[/IMG] Lira szczęśliwa ponad miarę!! pierwsza taka bieganina od czasu rozwalenia łapy!! [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6946.jpg[/IMG] udało mi się zrobić "nowe ulubione zdjęcie" :multi::multi::multi: takie je lubię najbardziej :loveu: w dzikim biegu, takie szczęśliwe :multi: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7059.jpg[/IMG] c.d.n ;)
-
[QUOTE]W jakim sensie nie kontrolujesz korby na aporty?[/QUOTE] Bystra poaportuje sobie co chce i kiedy chce. Wiktoria to taki dodatek do aportu :diabloti: pracuj lepiej nad wyrażaniem emocji - niechże ta "euforia" się przemieni w jakiś uśmiech :lol::cool3:;) kciuki za Mone
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7212958.jpg[/url] Pan Bóg miał dobry dzień planując wygląd Foxi - natura nostalgiczna, fizjonomia prześliczna :lol::loveu: umaszczenie i ufryzowanie Foxika przebija wszystkie inne rodzaje psiej szaty :diabloti: bardzo dziękuję za ożywczą porcję zdjęć :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ooo, koleżanka frisbująca :loveu::cool3: pięknie!! -
obstrzyżonego Spaikiego nie poznałam :diabloti::diabloti::diabloti:
-
dzięki za link a to PT1 to już jest stopień wyżej niż podstawowy? już widzę czarny punkt w programie (tj jak dla Tajgi) aportowanie :diabloti: za łupem poleci chętnie ale potem w nogi :diabloti:
-
o to czekam na kaczki :cool3: musze przyznać,że oglądanie zdjęć motyli, owadów wszelkich zupełnie mnie nei fascynuje :shake: domagam się psów!!!!!:diabloti: względnie kaczką się zadowolę :lol:
-
BRAWO SYPUSIA :loveu::loveu::multi::multi::multi: a ile Orijen ma białka? tzn w tym rodzaju który dawaliście co do kotów to ja mam : - kota czyli KOTA szt 1 - z całą kotowatą niepoczytalnością - kota ideał szt 1 - bo jest jak pies ;-)
-
czyste szaleństwo :evil_lol::lol::lol::lol::loveu::diabloti: dzięki Aguś :loveu::loveu: zwłaszcza,że to tak nieliczne nasze zdjęcia z frisbowania. zaczyna mnie to już doprowadzać do szału. Mam tysiące zdjęć innych frisbujących a swoich jak na lekarstwo :-( nawet jak daję komuś aparat to potem jest: - ostrość na drzewach (w najlepszym przypadku) - maleńki punkcik na tle trawy (czyli my w oddali...) - kawałek głowy czyjejkolwiek - rozmazanie kompletne - ciemność mroczna / przepalenie w 100 % tak czy owak dno :angryy::cool1:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
to już lepiej trzymaj do lutego na tego wodnika :diabloti: a brzuś duży już?:cool3: -
wiq [QUOTE]tak, jeszcze mi dziś Ziunia napisała smsa, czy pamiętam o egzaminie PT w październiku :evil_lol:[/QUOTE] powiedz coś więcej, może z Tajdzią spróbuję ;) co gdzie jak i co wymagane i który stopień i w ogóle...... bo ja nic nie wiem w tej materii ;)
-
dziękuję bardzo :lol::loveu::loveu::loveu::loveu: normalnie też tej gazety nie kupuję ale teraz musiałam - będzie na pamiątkę. Gazetkę już nabyłam. są 2 zdjęcia z zawodów i jedno z seminarium. Jakieś ciemne bardzo tam wyszły, co radości nie zmniejsza :cool3::lol:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
Filuś Pogromca :evil_lol::lol: słodka bestia :loveu::cool3: pozdrawiamy -
Ewelinka, nie mogę Cię złapać na gg. auto znów nam padło więc z wyjazdu raczej nic nie będzie. Nawet jakby je trochę podratować to to długa trasa w końcu... :roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
hoho nie wiedziałam o uprawie fasoli :diabloti: serdecznie gratuluję!! ma szanse urodzić się pod znakiem wodnika - będziesz miała ciekawe życie :diabloti::diabloti::diabloti: wiem, bo jestem :cool3: -
są może jakieś wieści o labku? trzymam kciuki za Norę