Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. to teraz zadepczemy Erii pierwsze posty na tej stronie i będzie czekała do nowej :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. ludzie kochani ile ta naprawa już trwa??!! myślę,że spokojnie możesz sie starać o odszkodowanie :diabloti::diabloti::lol::lol::lol:
  3. [B]ewelinka_m[/B] - dzięki! miejsce na zdjęciach Tobie znane :eviltong::evil_lol: co do talerzy to wczoraj 2 raz było frisbee po przerwie i był dużo dużo lepiej :lol: więc już nie będę marudzić ani słowem :cool3: Okulary kupiłam wreszcie po kilku latach mrużenia oczu - siostra pomogła wybrać ;) [B]zmierzchnica[/B] - witamy w galerii :p może Twoja suczka ma w rodowodzie misia polarnego :diabloti: naskakiwanie na zabawkę, duszenie łapami to dla nich typowe :evil_lol: moja sucz przede wszystkim jest maniakiem aportowania WSZYSTKIEGO. co tylko wezmę do ręki się do tego nadaje (szyszka, papierek, kapsel, kasztanek, sznureczek a nawet nic czasami :evil_lol: ) więc jeśli chodzi o dyski to tylko kwestia przestawienia na inny rodzaj materiały w paszczy ;) [B]Mudik [/B]- udało mi się kupić taniej przez kontakt z Czech ;) mam też jeszcze jakieś wraki csów do szarpania [B]Kinia[/B] - może jakieś ołowiane dyski :diabloti: a jak pisałaś gdzieś Twój pies nie lubi jawzów to ciężko znaleźć alternatywę [B]Olusia[/B] - avatara nigdy nie zmienię, nad ścianą się zastanowię :lol: a ja najbardziej się cieszę z tego zdjęcia, bo to mój ulubiony voult [url]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7498.jpg[/url] freestylowy debiut już raczej nie w tym roku. Trochę nam się pokomplikowały prywatne sprawy i już raczej nie postartuję nigdzie. a co do tego co miałam napisać a nei napisałam,,,, trzeba jeszcze poczekać :evil_lol: upraszam o cierpliwość [B]gusia1972[/B] - ja to nawet csy miałam kilka miesięcy :evil_lol: co prawda ciągle szlifowane ale się trzymały :lol: [B]eria[/B] - a bo to ambitny zwierz jest! za szybko ją złapałam i nie zdąrzyła złapać dysku - widać wyraźnie zniesmaczenie niedokładnością :diabloti:
  4. poprzeglądałam sobie Wasze filmiki i jestem pod wrażeniem. Kawał pracy. podziwiam teraz już tylko muszę wyszukać w kartonach poremontowych klikający cud i do roboty :evil_lol: natchnęłaś mnie może kiedyś dałabyś się wyciągnąć na spacer i pokazać coś na żywo?;) myślę,że Gusia chętnie by się przyłączyła:cool3:
  5. [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_1047.jpg[/URL] brak mi słów by to skomentować :diabloti::diabloti::lol::loveu:
  6. [QUOTE]Byniutek boi sie obiektow takich jak wanny i inne powierzchnie zamkniete... no chyba ze ja bym siedziala w baseniku to pewnie chetnie by wlazl :evil_lol:[/QUOTE] chętnie bym zobaczyła taką kombinację :diabloti:
  7. Magda jak uczyłaś Vica żeby się cofał? pamiętam jakiś Wasz filmik gdzie Ty siedziałaś na ziemi Vic przed tobą a potem na komendę chyba "za" się cofał i siadał w jakiejś dalszej odległości. Bardzo by mi się to przydało do jednej sztuczki a nie wiem jak zacząć z tym
  8. jak postępy z talerzami??:cool3:
  9. przedsiębiorczy ten szczeniorek :diabloti::diabloti::diabloti: a nasz przyjazd do Kraka stoi pod znakiem zapytania, zwaliło się trochę problemów no i auto umarło definitywnie, jeździmy pożyczonym ale już 3 razy chciało pokontemplować uroki zachodzącego słońca w polu :diabloti::mad::angryy: więc na dłuższą trasę niż jazda po mieście się nie nadaje. A jakbyśmy mieli jechać pociągiem to na pewno bez psów
  10. [QUOTE]Ale macie piękne talerzyki i ile, ja juz CS-ów nie kupuję , bo u moich chłopaków za szybko zdychają:placz::diabloti:, a te tańsze, jak były trener kupi hurtem, będą może we wrześniu dopiero:placz::placz:[/QUOTE] to nie CSy tylko hero xtra :eviltong::p wreszcie się dorobiłam i mam teraz ok 30 dysków :multi::diabloti: łącznie z 11 nowiutkimi odłożonymi na debiut... który już raczej nie nastąpi w tym roku :roll:
  11. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7610.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7611.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7632.jpg[/IMG] tyle, więcej nie mam a teraz lecę na trening :lol:
  12. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7544.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7545.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7549.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7559.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7565.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7520.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7521.jpg[/IMG] mina Liruta :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7525.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7537.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7538.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7498.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7500.jpg[/IMG] źle wymierzone [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7502.jpg[/IMG] tu już ładnie - no i się gadzina wreszcie nauczyła odbijać nie przelatywać! [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7504.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7512.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7467.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7473.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7474.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7482.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7491.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7451.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7453.jpg[/IMG] (samowolka) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7455.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7461.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7464.jpg[/IMG]
  17. [B]*zaba*[/B] - cześć kochana! Ty to masz oko!!! no rozumiem dziwne miny wypatrzeć ale odwrotnie uszyska ustawione to już szacuneczek :diabloti::diabloti::loveu: [B]Kinia [/B]- żyją własnym życiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: przynajmniej wiem jak mogłaby Lira wyglądać, gdyyby więcej galaretek jadła :evil_lol::lol: a teraz niespodzianka raz udało mi się namówić siostrę w czasie jej wizyty, żeby porobiła nam frisbowych zdjęć. więc są ;) maniak! [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7429.jpg[/IMG] składamy talerzyki... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7445.jpg[/IMG] przyjmujemy pozycję [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7447.jpg[/IMG] uśmiech do fotoreporterów [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7449.jpg[/IMG] i ciepiemy! :multi::lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/treningowe/IMG_7450.jpg[/IMG]
  18. a skąd się takie wtyczki bierze?? chętnie pobawiłabym się suwaczkami :diabloti:
  19. hym to nei wiem jaki o model. Rebel wskazuje na to,że jest to amerykański odpowiednik jakiegoś europejskiego modelu tylko nie wiem jakiego ... ???????
  20. a jaki masz w ogóle sprzęt "depresjo" ? :cool3:
  21. ale nie chciałam żeby to zabrzmiało przemądrzale ;) po prostu znam takich co spisują z fotosika ustawiania dla danych warunków i potem z notatek ustawiają jak wychodzą w teren!!!!!!!!!! oczywiście nie podejrzewam Erii o to - ta odpowiedź to był odruch zupełnie niekontrolowany :lol:
  22. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7279.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7281.jpg[/IMG] muszę zobaczyć co tam następnego w kolejce czeka ;)
  23. [B]Linssi[/B] - zjawy :cool3: czy to ładnie się ukrywać :diabloti: [B]ariss [/B]- tak właściwie to drugie ale pierwsze najważniejsze bo frisbowe :lol: nie ma czego zazdrościć, do każdego uśmiecha się szczęście, w różnym czasie ale swojego odnajdzie ;) [SIZE=1]wcześniej to były tylko ubrania do katalogu. ale to jeszcze w zeszłym roku. Fucha się jednak skończyła [/SIZE] wlepię końcówkę zbożówek;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7261.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7262.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7269.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7272.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7275.jpg[/IMG]
  24. bardzo mi przykro z powodu Fredzia macie dobrego weta pod bokiem?
  25. witam się pierwszy raz w galerii ;)... i muszę zacząć od innej sprawy: [QUOTE]i mamy straszną różnorodność rasową :smile: 2 laby, 2 bordery, 2 ONki, Berded Colie, wyżła waimara, posokowca bawarskiego, teriera, po maciezyńskiem zaraz wraca owczarek australijski ....[B] jeszcze pewnie kogoś ominełam[/B] :smile:[/QUOTE] no pewnie,że pominęłaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moje 2 kundle!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad: no a teraz z chęcią zobaczę spacerowe zdjęcia :lol:
×
×
  • Create New...