Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. dobrze,ze już po wszystkim ;) kciuki profilaktycznie jeszcze potrzymam
  2. Tilia świetne zdjęcia!! :multi:
  3. o, jednak nie wszyscy rozróżniają :diabloti:
  4. świrusy :loveu: [url]http://img23.imageshack.us/img23/1043/simg3274.jpg[/url] śliczne ;) nie dla upokorzenia ale dla wprawy ;) polecam! [SIZE=1]ja coś takiego właśnie popełniłam :p:cool1:[/SIZE]
  5. hoho niezły początek relacji :multi::loveu: świetne zdjęcia!!
  6. podobno wiq & Bystra na DCDC w Warszawie mają być :diabloti::cool3:
  7. Melka dzięki :loveu:;) dam jeszcze kocisko bo dawno czarnych nie było ;) chyba już wszyscy potrafią je rozpoznawać więc zabawy nie będzie... ale jakby ktoś chciał dla treningu to proszę :cool3: niepodpisane [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_9919.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_9921.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_9923.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_9929.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/IMG_9932.jpg[/IMG] ;)
  8. i gratisy sarenka [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9821.jpg[/IMG] zielsko [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9823.jpg[/IMG] ;)
  9. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9816.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9825.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9826.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9827.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9828.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9779.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9781.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9786.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9813.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9815.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9746.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9747.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9749.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9777.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9778.jpg[/IMG]
  12. muszę się wyzbyć zapasów zdjęć bo się nagromadziły tak więc trochę spacerowych teraz ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9734.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9739.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9742.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9756.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_9775.jpg[/IMG]
  13. Magda możesz mi powiedzieć który z tych klikerów jest najtrwalszy. muszę coś kupić, bo szanse na odnalezienie starego są nikłe... trzy rodzaje jakie znalazłam (na ceny nie patrz bo to zupełnie przypadkowe) [url=http://www.allegro.pl/item697395053_kliker_clicker_firmy_trixie_pomoc_szkoleniowa.html]Kliker (Clicker) firmy Trixie - pomoc szkoleniowa (697395053) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item704639079_trixie_kliker_w_ksztalcie_lapki_z_klipsem.html]Trixie Kliker w kształcie łapki z klipsem (704639079) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item702214664_triple_crown_kliker_dla_ceniacych_wygode.html]Triple Crown kliker - dla ceniących wygodę ! (702214664) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  14. spóźnione gratulacje pięknego psiowozu!! wakacjujcie , wypoczywajcie i wracajcie z milionami zdjęć ;)
  15. a ja wolę miejsca z temperaturą na poziomie max 27 stopni i w miarę niskiej wilgotności powietrza:lol: każde państwo przekraczające podane parametry nie skusi ani pustymi plażami, plastycznymi białymi bałwanami fal ani nawet nagimi ratownikami :diabloti::diabloti::diabloti:
  16. no proszę ile ten szalony piesek ma miłośników :diabloti::lol: a co do prawdziwego oblicza to chyba nie ma wątpliwości Ewelinko,że to :angel: :laugh2_2: Lira po kontuzji jest jakaś odmieniona. wiecznie niewybiegana, choćby zbiegała już cały świat. Pobudzona jak surykatka, choć w pracy bardziej skupiona i robi elementy z głową! Nagle zdaje się,że cały świat jest po to by Lir miał zabawę. Brak zabawy oznacza bunt. Wystarczył miesiąc chorej łapy, ciumciurumciania przy opatruneczku i już się przewróciło we łbie :evil_lol:
  17. zapiszę sobie ten wątek bo suczysko mnie urzekło ;) jak i wszystkich pewnie w jakiej miejscowości pod Wrocławiem mieszka ta Pani / mieszkałaby suczka??
  18. taki freestyle byłby niezły.... Lir w zwolnionym szybujący do dogcatcha.... a w tle słowa piosenki : druga, gdy obejmę Ciebie, gdy obejmę Ciebie swymi ramionami :diabloti: no właśnie tam gdzie byliśmy zjechała się w krótkim czasie plaga narodu... moje pieski wielce kulturalne :evil_lol: lekko się wściekła ma prawa brew. tak leciuchno jak ino Pesteczki :evil_lol:
  19. fluidy będą! kciuki są ;) będzie dobrze !!!!
  20. masz na tej koncertówce "Trzy zapałki" albo "51"?? kundle wiosnę poczuły w sercu :lol: my dziś też pływaliśmy pierwszy raz w tym roku... może to dopiero roztop minął :lol: ze zdjęć to mi się najbardziej podoba. taka zawąchana ;) [url]http://img23.imageshack.us/img23/8963/s040809022.jpg[/url]
  21. niektórzy dopiero po śmierci więc nie wiem czy warto z tym tytułem wyjeżdżać :eviltong::evil_lol:
  22. pamiętam! z Sagusi :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  23. Ewa trzymam kciuki!! tym razem masz szanse powalczyć ;) powodzenia!
  24. gratulacje od niezbyt konsekwentnego gościa :lol:
×
×
  • Create New...