Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. a Lirut jak to Lirut.... wieczny świrut :diabloti::loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5199/img6864.jpg[/IMG] psie sprawy [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1101/img6865.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2271/img6868i.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/620/img6869u.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7113/img6870r.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7148/img6855.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8948/img6858e.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4480/img6860h.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8920/img6861e.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/976/img6862.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2204/img6846p.jpg[/IMG] Kejti - 12 miejsce na Mistrzostwach Świata Agility 2009 :multi::multi::multi::multi: a taka wiecznie skromna i nieśmiała :loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4992/img6848i.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/629/img6849.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6910/img6850.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9945/img6852.jpg[/IMG]
  4. [B]Marta & Figa [/B]- super drużyna spacerowa i sportowa :lol: zdjęcia już już [B]wiq[/B] - banda "mocna w gębie" :diabloti::loveu: [B]BellaLab[/B] - a sprawdzałam wczoraj prognozy z 10 razy!! miało być ładnie :lol: cieszę się że padało :multi:bo w przeciwnym wypadku spacer nie doszedłby do skutku [B]Agathee[/B] - dają dziewczyny radę ;) trochę zdjęć teraz ;) [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7656/img6927aa.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/629/img6839.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6246/img6840t.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2048/img6844v.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1181/img6845.jpg[/IMG]
  5. dzisiaj nastąpił dzień historyczny. po baaaardzo długiej przerwie udało nam się wreszcie odbyć wspólny spacer z grzywkami :multi: Jakoś nasze kalendarze w tym roku były zupełnie niekompatybilne :shake: i czas niełaskawy. Dlatego też korzystają z obrzydliwego deszczowego i mglistego dnia ruszyliśmy na przebieżki jak za dawnych dobrych czasów :p zdjęcia będą będą :cool3: na razie jedno - pełny skład spacerowy [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7656/img6927aa.jpg[/IMG] Melisa, dzięki jeszcze raz (bez diabełka >:diabloti: ) :-)
  6. a jednak zasnął kochany. nie wiem co napisać. Jadziu, trzymaj się czego się da. żadne słowa tego bólu nie obejmą i nie zmniejszą. kochałaś go całym sercem i w tym sercu zostanie. na zawsze. bardzo bardzo mi przykro. i ta radosna sesja min. puszczał CI oko. musisz dać sobie radę. on dał tak długo... będę tu zaglądać nadal. no nie wiem co powiedzieć...
  7. umawiajcie się dziewczyny beze mnie. mam marny tydzień
  8. pewnie,że pamiętam :p czy to nie październik już się zaczął ??:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: mało czasu :cool3:
  9. wolałabym tego nie nazywać po imieniu bo aż strach!! nawet nie wiem ko to organizuje... zadzwonię do UM może coś się dowiem... no strach iść na spacer :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Lirut nie tknie ale Tajdzik żarty ostatnio bo w trakcie odchudzania
  10. świetna fotorelacja :lol: jakby nie było to pierwsza wystawa Vespereczki :loveu::loveu::loveu:
  11. dobre to z tymi grami :evil_lol: wczoraj będąc na spacerze usłyszeliśmy od psiarzy wiadomość,że teraz kolej na "odszczurzanie" na wzgórzu Andersa, parku Andersa, parku Skowronim. oczywiście powiadomień oficjalnych nie ma więc nie wiadomo dokładnie kiedy ma się odbyć!!!!!!! :angryy:
  12. [QUOTE]Foxi uznała że skoro sami sobie w haszcze rzucamy to sami się będziemy przez nie przedzierać i szukać:mad:)[/QUOTE] mądry piesek :loveu: biedny, zmaltretowany talerzyk :cool3: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA047344.jpg[/url]
  13. Aga, patrząc na te zdjęcia miałam wrażenie,że na kolejnym będą Cię reanimować!! bladziutka i przejęta :lol: dobrze,że wytrzymałaś do końca ;) Kalusia bardzo dzielna sucz :loveu:
  14. [QUOTE]Jeszcze na dodatek w czasie roku mialam na pienku z tym wykladowca. Nie zrozumialam co mowil i poprosilam, zeby napisal na tablicy. Odpowiedzial krotko: nie. No to wstalam, powiedzialam, ze bardzo mu dziekuje za pomoc i wyszlam, zapomnialam, ze okno jest otwarte i chcialam tak troszke glosniej zamknac drzwi, a trzasnely tak, ze myslalam, ze z futryna poszly. Na nastepnych zajeciach chodzil z modelem glukozy w rece i pytal co to jest. Jako ze ow model zrobiony byl z plastikowych elementow, odpowiedzialam panu z usmiechem, ze to plastik... No i w takiej atmosferze mijaly nam zajecia.[/QUOTE] niepokorna uczennica :diabloti: ale dobrze!! niech sobie nie myśli,że ma bezładną mase w ławkach :evil_lol: brawo!! a do kiedy masz oddać tą pracę??
  15. [B]gusia1972[/B] - da się zrobić ;) [B]ewelinka_m [/B]- po powrocie będziesz miała do wstawiania pewnie milion z wiecznie słonecznej krainy!! baw się dobrze!!!:lol: [B]*zaba* [/B]- jakbym nie była tak upośledzona w kwestii montowania filmików ... może byłoby to możliwe :evil_lol: na razie nie mam jednak żadnego programu do tego. Lira dużo ma po sowjej Mamie. urodę i "maślaka" :lol: [B]BellaLab [/B]- wolę od razu na swoje plecy. Nie chcę półśrodków :diabloti: zwłaszcza,że idzie w zadawalającym tempie. po dwóch sesjach kładzie już pewnie obie łapy na plecy i powolutku zaczynamy się wspinać ;) co do marudzenia - mam to w genach :evil_lol: [SIZE=1]p.s. spacer - bardzo chętnie! ale muszę zaplanować sobie najbliższy tydzień,żeby wiedzieć co da się wcisnąć ;)[/SIZE] [B]Agathee[/B] - o jak "dobrze" :cool3: nie będziemy osamotnione :evil_lol: może jakoś wspólnie problem rozwiążemy ;) [B]Bonsai [/B]- [QUOTE]najlepiej byłoby, gdybyście pobawiły się w clicker games - to niezwykle pomaga zrozumieć, jak należy pomagać psu podczas kształtowania![/QUOTE] przyjdzie mi tu taka persona do galerii, rzuci od tak sobie takie zdanie i ma człowiek sam wiedzieć co to są te clicker games :diabloti::diabloti::diabloti: bezczelność :evil_lol::evil_lol::evil_lol: proszę o szczegóły :cool3: [B]weszka[/B] - na nudę miejsca nie ma :p wałkuj, wałkuj postawę! Kraj będziesz reprezentować to nie ma ciumciurumciu!! do roboty!! klata naprzód, pupa w dół, łapki wyciągnąć, ogon naprężyć!!!! raz dwa :diabloti: będziemy trzymać kciuki:cool3:
  16. przy żartym psie bałabym się uczyć sztuczki z przynoszeniem piwa... Panu przyniósłby piwo a sobie kilka kiełbasek :diabloti:
  17. lękliwe charaktery mają złote dusze, boją się je stracić :cool3: :loveu::loveu::loveu: Aleksandra, kombinuj dziewczyno :lol:
  18. [QUOTE]Vesper - wybitnie obiecująca[/QUOTE] phi, też mi nowina :eviltong::p [QUOTE]Dirki została Zw. Klubu + BOB[B] :loveu::multi:[/B][/QUOTE] phi, żadna to niespodzianka :evil_lol::eviltong: oczywistych rzeczy gratulować nie będę :diabloti::diabloti::diabloti: (:multi::multi::multi::multi::multi::multi:)
  19. Ewelinka w drodze to pozaśmiecam galerię ;) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9666/img3283ws.jpg[/IMG]
  20. Fionka do wzięcia od zaraz :p jutro dzień św.Franciszka, może uśmiechnie się do niej szczęście? :razz:
  21. serdeczne gratulacje zdolniacho!! :lol::multi::multi:
  22. ależ ten czas zleciał... wydawało się to tak niedawno... co będzie z naszą Rudzinką :-(
  23. [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6541/img3152.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1925/img3154.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/8001/img3155.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/774/img3156.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/2031/img3369k.jpg[/IMG] [B]wgrałam resztę zdjęć z soboty cały album jest tutaj:[/B] [URL="http://picasaweb.google.pl/pisztania/DCDCWarszawa2009SobotnieKwalifikacje#"]DCDC'09 Warszawa - sobotnie kwalifikacje[/URL] wgrywa się już niedziela ;-)
  24. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2973/img3144r.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5469/img3145r.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5677/img3147cv.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2749/img3150u.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4626/img3151.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5746/img3132cq.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/307/img3136t.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9739/img3137m.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7998/img3138m.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6545/img3141kg.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...