-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
zupełnie się zmieniła!! jakaż piękna i wesoła :loveu: koniecznie trzeba zrobić zdjęcie z filmiku tej miny!! tylko nie wiem jak to się robi ...:oops: Sucz bomba!
-
bomba!! Misiunia najpiękniejsza ze wszystkich dusz :loveu::loveu::loveu::loveu: po choróbsku już nie ma śladu? jak się czuje?
-
ja też nie wiem czy to coś daje ale wieszam. plakaty psie giną w milionach innych papierów a na dodatek można jeszcze na karę się załapać. no ale coś trzeba robić... :placz:
-
kiedy Pani opiekująca się Bardem wyjeżdża? ile ma czasu przed schronem? :shake: porozwieszałam jego plakaty w swojej okolicy
-
my w deszcze nie frisbujemy raczej. tzn prawdziwą przeciągłą ulewę jak woda już stoi. Lira jest tak szybka,że "gubi nogi" i na suchej trawie. Przy niej to jest zbyt ekstremalne ;) a co do ubrań to rzeczywiście.. trzeba coś na te jesienne chlapy mieć specjalnego hmm....
-
rychło w czas ale jest :evil_lol: [URL="http://picasaweb.google.com/pisztania/DCDCWarszawa2009SobotnieKwalifikacje#"]sobota - kwalifikacje[/URL] [URL="http://picasaweb.google.com/pisztania/DCDCWarszawaFinaYKrajowe2009Pokazy#"]niedziela - finały[/URL] miłego ogladania ;)
-
[B]Kashdog [/B]- [QUOTE]Lira wyszła jakoś tak jakby była przerażona, a Tajga zupełnie odprężona :diabloti:[/QUOTE] a było zupełnie odwrotnie :lol: u Liry taki wyraz pyska, to wyraz najwyższego skupienia :lol: a Tajdzia czuła się nieswojo, ziewała, oblizywała, zamykała oczy. ale w imię wspólnego zdjęcia obie się poświęciły :evil_lol: [B]eria[/B] - no w końcu to są psie damy :diabloti: [B]gusia1972 [/B]- a ja już zawsze będę kompresować :lol: tam to jest bajeczka!! dzięki za pomoc tak przy okazji :Rose: TZ mnie nie oskalpował :lol::loveu:
-
spóźnione gratulacje!! może jakiś filmik by się znalazł z tego występu?? :cool3:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
a to taka niekłopotliwa sunieczka :cool3: -
darmowy, prościutki i do takich głupot bardzo fajny :p PhostoScape ściągnęłam bo Gusia powiedziała,że w nim można masowo kompresować zdjęcia. tego akurat jeszcze nie próbowałam ;) no to już na prawdę na dobranoc ostatnie ale z małego aparatu Figusia [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2085/img0030m.jpg[/IMG] ale żeby mi były obejrzane te zdjęcia z poprzedniej strony!:diabloti::lol: branoc
-
dzięki :loveu: ciągle narzekam na brak ładnych wspólnych zdjęć... aż mnie olśniło - można przecież gadziny ustawić :diabloti: jeszcze mam takie jakieś - testuję nowy programik :cool3: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6484/img7783bb.jpg[/IMG]
-
[B]eria[/B] - [QUOTE]śnieg to obok podatków i chorób chyba najgorsze co może człowieka spotkać :evil_lol::placz:[/QUOTE] no z tym się zgodzić nie mogę bo serce mi pęknie :diabloti: śnieg jest super - jak jest! a nie jakieś breje i deszcze :lol: ale porównanie doskonałe :diabloti::loveu::evil_lol: [B]weszka[/B] - małe źrebiątko poznaje uroki życia :lol: ależ to musiało pięknie wyglądać! jak już spadnie na dobre to musicie jeszcze Sympe zabrać! 3 pieprzaki w śniegowym wariactwie to musi być odlot :lol::loveu: [B]gusia1972 [/B]- jesień złota już była :p przez tydzień? po weekendzie ma się wypogodzić! przeżyjemy :evil_lol: [B]Melisa[/B] - no proszę nawet komputer działa :multi: odczarował się :lol: zdjęć jeszcze kilka mam z tego spaceru :cool3: [B]BellaLab[/B] - ja też tak miałam do tej pory. Jesień zima, wiosna szaleństwo. lata nienawidzę. dlatego się dziwię,że nagle na myśl o wyjściu na zewnątrz mdleję :evil_lol: jakiś kinder biovital by się przydał :lol: Tajdziorka Pańciuszek nie udostępni :diabloti: [B]Rudzia-Bianca[/B] - trzymam kciuki! plan jakiś macie co z nim zrobić? czy wiecie komu uciekł?? Tajdziorka na ogonie nie będzie... ale za to sesja ustawiana się odbyła.... :diabloti: jak Pańciuszek zobaczy rano co psy robią na zakazanej dla nich kanapie - zostanę oskalpowana :lol: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5550/img7788kopia.jpg[/IMG] tak mi się spodobało,że chyba przyszła pora na zmianę banerka... chociaż to zdjęcie które jest uwielbiam najbardziej ze wszystkich!! Było zrobione na pierwszym wielkim "spuszczonym" spacerze Tajgi po przybyciu do nas. na Partynicach zresztą. na spacerze z grzywkami ;) wkleję sobie tu oba i się zastanowię czy zmienić.. [URL=http://www.dogomania.pl/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=13163022/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9576/lirtaj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/lira-inka-figa-tajga-lif-e-galeria-t-63102-post5153232/#post5153232"][IMG]http://images30.fotosik.pl/235/9e93472c1a632d61.jpg[/IMG][/URL]
-
dlaczego Silvera oddają?? pamiętam sprawę jak został znaleziony i po dłuższym czasie okazało się,że stęsknieni właściciele się odnaleźli. to było tak niedawno... Co się stało? czy leczenie jego choroby (jakiej?? ) jest bardzo kosztowne?
-
szkoda. ale mam nadzieję zima będzie w śnieg łaskawa i jeszcze zobaczymy Vespusie z szalonym wyrazem mordki :loveu::lol: ile gadzina już waży i mierzy? nie było jeszcze raportu w tym miesiącu!!:lol: a no i mam nadzieję znalazła się chwila na rozmowę z hodowczynią Vesper?? rozmowę tj monolog wychwalający szkraba ;-)
-
a czy coś z suczych śnieżnych szaleństw będzie na zdjęciach??:cool3::cool3::cool3:
-
jak dla mnie to za mało zdjęć Misi :lol::loveu:
-
[B]Rudzia-Bianca [/B]- boksery sobie Ciebie wybrały! oby się udało go odnaleźć. tak potwornie zimno jest... Rudziu a na śnieg ja nie narzekam, bo go nie ma. U nas tylko deszczysko lodowate pada. Jakby był śnieg to już bym z biegówkami koczowała w parku a tak tylko się zakopać pod kołdrą:p [B]BellaLab[/B] - Ty już lepiej nie młodniej :eviltong::lol: zaczniesz mówić językiem niezrozumiałym :diabloti: Biedna Bellcia, następnym razem wezmę ją do siebie pod kocyk a Ty biegaj po parku w najlepsze jak masz chęć :diabloti::lol: [B]Bonsai [/B]- o! to jest sedno!! czyli to jeszcze nie starość :evil_lol: po prostu człowiek nie gotowy :p [B]puchu [/B]- bardzo dziękuję za grzywkowe zdjęcia ;) Ania je sobie poogląda bo i tu zagląda :p co do śnieg - proszę o przesłanie choć odrobinki :lol: u nas śniegu ani widu ani słychu. Za to wicher i desczysko koszmarne!! wyciągnęłam zimową kurtkę, czapkę rękawiczki, buty. Ubrana w ten arsenał cały wymarzłam potwornie na półgodzinnym spacerze!! dość, dość, dość. Najbardziej nienawidzę listopada bo jest taki właśnie wilgotny przenikliwy chłód... ale przeciętny listopad przy tym co jest za oknem to pikuś!!:cool3: No i Lirutka biedna zupełnie przerażona. Boi się załatwić nawet na spacerze. W domu ciągle blisko, na dwór nie chce wychodzić. Jak już wyjdzie to patrzy na mnie z takim wyrazem pyska jakby mówiła: "czyś Ty oszalała??!!" Biedne psisko. Tajdziorka za to tańcuje na ogonie z nudów!! świrowanie jej tylko w głowie :cool3: jutro musi się wyszaleć bo nei dotrwamy do weekendu :diabloti:
-
[B]Rudzia-Bianca [/B] - no żeby bazarki rysunkowe robić trzeba mieć czas i rozruszaną rękę, co by 5 minut strzelać portreciki :evil_lol: [B]*zaba*[/B] zamawiasz? ja CI zrobię zaraz. to się jakoś nazywa.... a już wiem - wymuszenie lub szantaż emocjonalny :diabloti::loveu: wiecie co, starzeję się... jeszcze rok temu nie straszne mi były wichury, zamiecie itd. godzinami biegaliśmy po dworze a dziś - wymiękłam :placz: tylko kocyk i czekolada :cool3:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B]*zaba*[/B] odezwał się do mnie "pewien mężczyzna" :cool3: :lol: tylko teraz ja milczę bo nie wiem jaki termin podać :diabloti: -
a ile Ci brakuje? może "zciaśnię" banerek bazarkowy? i tak będzie czytelny. tyllko powiedz mi o ile?
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
to ja z banerkiem przybywam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-148818/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3586/szczeniaki.jpg[/IMG][/URL] oby je tu dobre dusze dojrzały. tyle maluszków czeka!! -
przystępuję do produkcji ;) edit: [URL="http://dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-148818//"][URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczenieta-z-kielc-prosimy-o-pomoc-dla-nich-148818//][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3586/szczeniaki.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
-
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: myślałam,że będą zdjęcia ledwo popruszonych śniegiem uliczek a to regularna i olbrzymia ZASPA !! szok!! Fifka widać w swoim żywiole :lol:
-
tak sobie pomyślałam.... w Kielcach zupełna bieda, brak finansów a psów do adopcji przybywa z minuty na minutę... może ktoś zechciałby zamówić za grube pieniądze portret swojego psa ??:cool3: format - powiedzmy A4 technika - dobrana w zależności od psa ;) wywoławcza - jak najwyższa :p
-
Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)
Od-Nowa replied to Bonsai's topic in Foto Blogi
ja już mówiła ale powtórzę - świetne !! gratuluję nowego sprzętu :p a jak się "ozłaca" bo nie wiem o co chodzi ;)