Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. spojżenie wcale ni groźne ;) ona ma taką mine .. to raczej wyglądało : "a co to to tu chce??!!":evil_lol: a teraz poważne sprawy!!BARDZO PILNIE POTRZEBNA POMOC KIELECKIM PSIAKOM!!! cytuje Erke: "Przed chwilą dostałam rozpaczliwy telefon od Elwiry. Ktoś wrzucił na działkę list, że jeżeli do 25.07 nie zabierzemy z niej psów, to będziemy je wynosic w workach!!!:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: Raz juz ten s.............. to zrobił, więc moga to nie byc gołosłowne groźby:mad: :mad: :mad: Słuchajcie, Chawa cudem uratowana nie przeżyje z pewnościa następnego zatrucia:placz: :placz: :placz: . Zresztą reszta psiaków tak samo jest zagrożona.:placz: Nie wiemy co robić. Błagam pomóżcie znaleźć dom dla Chawy. Musimy koniecznie zmniejszyc ilośc psów na działce. A przecież jeszcze dzisiaj Elwira zaprowadziła tam Pusię i Muszkę od p.Ani z domu, bo nie było co z nimi zrobić." Link do watku w moim podpisie. jeśli znacie sposób by pomoc Chawie i jej towarzyszomm to piszcie. może ktoś w okolicy chciałby taką cudną sunie??:placz: :placz: :placz: te psiaki były juz trute , nie można dopuścić zeby znow sie to stało. Misia -mama Liry czyli piesek Izuni udało się uratować przed otruciem dzieki temu ,że dzień wcześniej pojechała do domu!! pomóżcie uratować CHawe:placz:
  2. przepiękna blondyneczka :loveu: a koksikowe maluszki na razie jak chomiczki ale na pewno juz tęsknią za dobrym domem;) na pewno szybko się znajdzie!
  3. dzień doberek. dzisiaj filmików nie będzie bo coś mi nie idzie kręcenie!:lol: nie wiem czy też tak miałyście... ale jak filmuje to jakoś nie mogę połączyć rzeczywistosci z obrazem :lol: patrze w ekranik i Lirka coś tam robi , ja umieram ze śmiechu i nie potrafie zareagować ;) to chyba tak jak w Robin Hoodzie z Costnerem , patrzył przez lunetem i zdawało mu się że ma wroga przed sobą blisko... no dlatego musze poćwiczyć :evil_lol: ale za to zdjecie słodziaczków :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/31/d3b4666f73b54d71.jpg[/IMG][/URL] a takim własnie spojżeniem Ineczka obdarzyła Lire [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/31/c7dcb513c45bfe4b.jpg[/IMG][/URL] z pomiarów wynika,że lirka się wydaje charcikowa przez dłuższe 5 cm łapki i dłuższy ogonek :evil_lol: ale tak dużo się nie różnią ;) moja mama mówi czasem na Lirke "pociąg" bo jest taka długaaaa. a w ogóle to zakochały się w sobie bardzo:loveu:
  4. :oops: w następnych jak widać to i kolanko się przewinęło nie jedno :evil_lol: a czy ktos zauważył grzecznego kotka lezącego na fotelu?:razz: ta czarna plama...:cool3: i ostatni [URL]http://www.youtube.com/watch?v=nPXR8_AYxG4[/URL] a teraz uciekam popracować :-)
  5. bardzo bardzo wesoła Lira :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=cpRqg44jV4A[/URL]
  6. bardzo bardzo grzeczna Lira :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=HMcPANeevRM[/URL] zaraz następne:cool3:
  7. też radziłabym wizyte u weta, bo to może być (ale nie musi;) ) wiekszy problem. Labrador mojego wujka też strasznie śmierdział. nie wiedzieli dlaczego, kąpali,dbali, czesali itd. w końcu trafili do innego weta i okazało się,ze pies ma jakiś stan zapalny. Zaleczyli go szybko po podaniu odpowiednich leków i teraz miodzio-słodzio perfumeria ;)
  8. pojechali i nie piszą :placz: ale na pewno świetnie się bawią :lol:
  9. oszalały i zaspały a już taka późna pora :mad:
  10. zdrowiejcie szybko szybkooooo!!;) chociaż dzięki chorobie jesteś z nami a nie w wojażach :evil_lol: ale to marne poocieszenie w chorobie:roll:
  11. :lol: "daj Negruś daj" nowy hit disco na wakacje :cool3: z mocnym "beat'em" :eviltong: a ostatnie zdjecie po prostu REWELACJAAAAAAAAAAAAA:loveu:
  12. śmieszne zdjęcie przedostatnie :lol: uszka Foxi zlewają się z ciemnym niebem i wygląda jakby miała taką śmieszną długa gówke :loveu:
  13. won zastojom! psy zastoju się boją... DOMKI !!
  14. cześć kochani :p , u nas leje już kilka godzin :multi: :multi: Jej nie przeszkadza nawet grad z nieba więc przemokłyśmy do suchej nitki biegając za patykami...nie mówiąc już o ubłoceniu :evil_lol: wczoraj przetestowałam - bum Lirke do wanny na przemian z Inką!!!! Czy znacie kota który lubi brodzić w wodzie??:crazyeye: nie?? no to właśnie poznałyście :evil_lol: Lirka chudzielec ale umięśniony! ale,że ma tyle w kłębie co flacik to jestem zaskoczona! ona mi się wydaje taaaakaaa malutka :loveu: ( mierzyłam tą wysokość kilka razy bo aż nie mogłam uwierzyć :lol: ) Izunia jak idą pomiary?? ide kręcić filmiki....:razz:
  15. powiedzcie jak wyjść z domu w taki upał?? Lirka leży plackiem od rana. wszystko pozasłaniane ciemnica i da się jakoś wytrzymać. Może nauczyć Lire korzystac z kociej kuwety :evil_lol: albo najpierw hyc do wanny a potem na dwór. Jak ulżyć pieskowi? mmm... kamizelka z lodem :lol:
  16. stać spokojnie przy mierzeniu??:cool1: a po co ?? jak można gonić za miarką, obgryzać, kłaść się, przeciagać i ziewać, buziaki dawać itd. .... :evil_lol:
  17. wracając do flacików to przepiękną sukieneczke mają :loveu: (druga fotka na poprzedniej stronie) gadać kto konikuje??
  18. nic a nic słowem o fotki nie piśniemy,,, ale krążyć jak sępy czekając -nikt nie zabroni :diabloti:
  19. serdecznie witamy Koma :multi: i za komplementy dziękujemy:cool3: a teraz pomierzona Lirusia:loveu: oj strasznie było jej cielsko podnieść, bo leży przylepiona do podłogi przez ten upał;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/29/b0d55b87c72b412f.jpg[/IMG][/URL]
  20. do góry chłopaku kochany
  21. :placz: :placz: też chce taki strumyczek koło domu :diabloti:
  22. ostatnie super!!:loveu: a gdzie zdjecia z końmi?? czekam czekam bo też śmigam;)
  23. hyhy padłam :lol: popijam sobie na boku a tu taka impreza!! no to u nas piwko ze spritem i lodem!!:p pycha i chłodziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  24. Idę na jakość nie na ilość 1 duza kupa :evil_lol: a co do brody, miski i ryżyku to warkoczyki górą :lol: Filmik swietny, jak prosi bidula o pomoc pańciuche, tak się oglada :loveu: super!!
  25. a jak sie miewa Kufa i Mufa??jakie wyrosły pannice?tyle czekają piękne noski
×
×
  • Create New...