Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. nic sie dzis nie odzywamy. siedzimy jak na gorących węglach bo jutro witamy gościa :multi: przyjeżdża moja siostra i zostanie na cały miesiąc :cool1: hyhy, musze Lirce nagadać do słuchu ,żeby była miła i zanosiła siostrze patyczki... no! a dzisiaj ćwiczyłysmy śmieszne rzeczy na łące. siad z marszu, siad zostań, lezec zostań. podawanie łap na przemian i przybijanie piątki. szło super!! ale i tak osotatnio jest bardziej niespokojna. boi się wiatru i szumiących drzew :razz: no a jak się boi to ma oczy dookoła głowy = nie patrzące na mnie. jak można się kłaść patrząc za siebie??hyhy dobrze,ze aportujac patrzy w kierunku gdzie pognał patyk :lol: no i tyle, zaraz lecimy na wieczorne podrywy :lol:
  2. ładny mi weterynarz :angryy: dobrze,ze już jest u Potter i ma prawdziwą opieke. to chyba całkiem młoda sunia... do góry. w tak wielkiej potrzebie!!
  3. na pierwszym zdjeciu jak królunio jakiś wygląda :loveu: czekamy czekamy na wyjazd do domu ;)
  4. :crazyeye: :crazyeye: wow nieźle!! moze czas przyciąć pazurki :cool3:
  5. do zobaczenia!! a foty skomentuje jak wrocisz,żeby nie było ,że tylko my tu na coś czekamy :evil_lol: paaaa
  6. z samego rana tak winkiem zalewac.. nie nie no poczekajmy jeszcze kilka dni do powrotu Erii.. nie bedzie co pić w takim tempie :lol: a zdjecie obejżane? 1 oczywiscie;)
  7. ale śliczne diabliczki :evil_lol: a jak charakterki?? wesołe zaczepialskie czy tornado ze zdwojoną siłą :diabloti:
  8. hop hop!! na innym wątku wyczytałam,że szykujesz się na jakiś zabieg... coś poważnego? co nic nie mówisz ciotkom:mad: mam nadzieje,że to tylko drobny zabieg. przytulam mocno. trzymaj się nam cioteczko dzielnie
  9. przyjedzie bidna i się rozczaruje :razz: moze coś o psach powiemy? o dogu w fogu :evil_lol:
  10. pszczółki cudo!!!:crazyeye: (na hibiskusie?) ciii jakie pakowanie ? na obóz przeżycia z robalami zabiera się tylko scyzoryk, sznurek, zapałki itd... hyhy Czytałaś kiedyś o obozach organizowanych przez A. Wajraka??
  11. co co znowu?? już?? ale tempo. to moze jogurcik na początek :razz:
  12. maluchy do góry!! Saguś jakby co będę wieczorem dopiero to coś pomyślimy z bazarkiem co?? co co co??
  13. cześć kochani ;) wróciłam właśnei z ostatniej wizyty dentystycznej !! Od-Nowa odnowiła sobie ząbki i uśmiechać się może szeroko!!:lol: teraz lece z Lirką na trening, będziemy wieczorem dopiero;) a co do spania.... to tam nie tylko miejsce dla pańci musi się znaleźć ale i dla cierpliwego kochanego TZ :evil_lol: widzicie to?? :diabloti: (gorąco ściskamy Grzybobian:cool3: tak Was mało ostatnio!!)
  14. cichutko i pusto się zrobiło przez chwile to fakt ;) ale tyle ciągle sie dzieje dookoła albo roboty na kompie a;bo gorąco albo za zimno i nie chciało mi się zdjec robić. dzisiaj nawet prawie by się udało wstawić ale ...sierota kompletna (ja) machnęłam ręką w celu naciśnięcia przycisków ctrl+z żeby cofnąc kreske na zdjeciu.... i to było tak gwałtowne ,ze mój wieczorny drink (piwo+sprite+lód) poszybował wysoko i rozlał się szeroko!! zalewając przy okazji, szafe, klawiature, pilota do telewizora, podłoge dookoła, spodnie itd........:evil_lol: no ale poprawię się i wklejem cos świeżego. wracajac z kapieli czekało serduszko kochane ogrzewajac już wybrane miejsce:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/37/befe8d5a8720f38c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/38/e6ca94ef7b138c83.jpg[/IMG][/URL] po chwili dołączył też czarny cień:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/37/d164ba83c62a53d8.jpg[/IMG][/URL] czyściła się długo i juz mnie denerowało,że sie kręci :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/37/771c1f8807cb30ff.jpg[/IMG][/URL] a potem razem sobie spały :loveu: oczywiście w bezpiecznej odległosci [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/38/6cd02d454850cc2a.jpg[/IMG][/URL] i śpią tak i teraz:lol: dobrej nocy zyczymy:p
  15. jaki piękny pan klusek , i te ciapki na łapach.. i taki grubiutki. pupa zakupana....bidul :-( domku domkuuu
  16. :loveu: czekamy z niecierpliwoscią na te zdjęcia ;)
  17. ładne, bardzo ładne najładniejsze z ładnych...:eviltong: "un break my heart, say you're not going away ...":cool3: :evil_lol:
  18. dalej nie widze... :placz: edit: widze widze!!!!! :-) hyhy
  19. :lol: :lol: jakby rybka o rety... a jeszcze ona jak na złość na kolana lezie bo zimno dziś i ziewa mi w nos :diabloti: :roll: ona je to samo każdego dnia więc to dziwne.dziekuję bardzo koci fachowcu :calus: bede spokojniejsza;) a co u Misi?? nie obraziła się na Maniusia za przelotny romas?? co u niej?
  20. Izniu mam głupie pytanie...:oops: bo Inka jest moim pierwszym kotem. ma strasznie śmierdzacy oddech...dzisiaj. wczoraj na pewno nie miała. przejomwać się czy nie?
  21. nie używaj słowa: "kserotoniczne" :mad: kojaży mi się to z bardzo beznadziejnym semestrem i bezadziejnym przedmiotem na którym dręczono męczono, ugniatano i wałkowano biedne głowy... robiłam opracowanie dla klasy Molinio Arrhenatheretea :cool1:
  22. :cool3: no gdzie te myszy?? nit nie harcuje?? no to sobie sama chlupne :evil_lol: może sie zlecą :knuje:
  23. to ostatnie zdjęcie :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: rewelacja :diabloti: kącik pogodynek?? już melduje temp 23*C i wietrzyk płoszący psy :evil_lol:
  24. przepiękne szczeniaki!! do góry po domki marsz ;)
×
×
  • Create New...