-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
o nie moge!! ale boskie dni macie za sobą :crazyeye: :lol: świetne zdjęcia, odpoczynek im służy!! a jak Tobie? opalona? ;) wypoczęta? czy pogryziona przez komary i z kacem:evil_lol:
-
aaaaaa Lirka staje się kobietą!! ma cieczke :cool1: szykowała się na nią chyba 2 miesiące :cool3: chodzi dziś biedowinka skołowana, niespokojna.nie zjadła śniadania i patrzy rozbieganym wzrokiem!! rano rzucił się na na przechodzący labrador na szczęście na smyczy :mad: . oj to teraz trudny miesiac przed nami. w takim razie na początku października będzie starylizowana. ale się zdenerwowałam :roll: :cool3: a teraz musze szybko ją wywieźć od mamy (gdzie teraz z siostra siedzimy) do domu - bo u nas brak dywanów :evil_lol:
-
a jak z klejnotami Maniusia bo coś mi umknęło? czy sprawa już była "finalizowana" czy będzie czy nie :cool3: ? Myślę,że prędzej czy poźniej stolYce odwiedzimy przy okazji jakiejś wystawy albo zawodów. No i wstyd się przyznać byłam tam tylko raz a mieszkałam u znajomych w Konstancinie :oops: co zapamiętałam to szeroką ulice (:lol: ) dwu piętrowego McDonald's (nie jadam tam) i oczywiście pięknie podświetlone budynki. byłam też na wystawie malarstwa Sipowicza (i Kory? a moze sam malował) bardzo to było dawno :oops: chyba 10 lat temu ??!!:eek2: a my za siódmą górą i siódmą rzeką [SIZE=1]:lol: Wrocław ;) [/SIZE] fajnie,ze pada ochłody troche!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
NIe ma i nie będzie szybko :placz: Dobi w trawie puszczy :lol: -
juz prawie 10 jakby ktoś pytał :puppydog: :cool3:
-
a co to się porobiło,że taka cisza? gospodyni śpi a myszy gdzie? pooglądałoby się jakieś zdjecia....:cool3:
-
do góry!! sunia w wielkiej potrzebie!! trzeba ją pokazywac bo tak łatwo o cichej Leśnej zapomnieć :placz: a jak zachowanie? przekonuje się trochę do Potter?
-
nie tylko radzić ale i nieświadomie cieszyć się z każdego dnia... musi iść do DT jak najszybciej :placz:
-
hyhy i wacików i stoperów do uszu no i meliske oczywiście,żeby się sąsiedzie nie denerwowali ;) a jakieś plany urlopwe Misiulkowie mają? pozwiedzają psiaki kraj? opis Misi przytulaśności świetny :loveu: juz to sobie wyobrażam. spadać spadać miekko w dół ach te łebki cudne ;) fajnie by było jakby się kiedyś Misia z Lirką spotkały :lol: może wpadniemy kiedyś przy okazji jakiejś psiej wystawy ;)
-
a ten mąż gdzies wyjechał? bo chyba nie mógł niezauważyć :-o :roll: a co z pieskiem? może on był w takim szoku że nie wiedział co robić... bywa i tak. no ale nie można tak smutno dnia kończyć. co dziś potworne stwory nawyrabiały?
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
bez jedzenia i ciągle wydostające się poza kojec!! bardzo potrzebna pomoc i domy!! choćby DT!!! -
o nie! to już lepiej było bez przedsmaku :placz: teraz niesmak niespełnienia :eviltong:
-
Hej Izuniu dla Ciebie specjalnie jeszcze jedna porcja ;) jest ich dużo a jutro będzie duzo więcej bo jedziemy do krówek kochanych :cool3: filmików nie robiłam ostatnio.nie bardzo mi wychodzi filmowanie. one robię na codzień z Inką takie cuda - a przed kamerą nie chcą nic broić :lol: ale może uda się je dopaść innym razem. Ostatnio np, słysze hałas na korytarzu , odwracam się i co widze?? na wysokości około 170 przelatuje Inka rozpostarta jak ptak :diabloti: leciała za ... muchą :evil_lol: zdjęcia teraz! doopka (zdjecia Dobci inspiracją :razz: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/8aae326b3c99f6a6.jpg[/IMG][/URL] ze zdobyczą [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/40/4eb05c67312297e3.jpg[/IMG][/URL] minka zmiękczajaca serduszko trzymającego patyczek - by go oddał ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/40/ba7755356237dedb.jpg[/IMG][/URL] multi beauti portrecik:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/40/712045fe91909457.jpg[/IMG][/URL]
-
wow ale niespodzienka!!:multi: :multi: :multi: cześć Eruś. jak miło ,że wreszcie jesteś :multi: zdjęcia upragnione muszą pojawić się szybko bo u kresu wytrzymałości jesteśmy!!:evil_lol:
-
słodziaczek znów :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/40/35a8d013caa4e066.jpg[/IMG][/URL] na tropie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/40/a05dc870978cb036.jpg[/IMG][/URL] wariujemy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/40/9e506a86b709169d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/40/9b5b4e3a0a69aeed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/9d8d25c1f0597165.jpg[/IMG][/URL]
-
ciotki kochane nie zaglądają,ale nei będziemy się zrażać wcale;) jak znajdą chwile to na pewno miło im będzie zobaczyć to i owo :mad: Na początek jednak znowu poprzynudzam:cool3: Przyjechała moja siostra :multi: i wariujemy jak dzicy wszyscy. są płacze i śmichy-hihi itd Był też długaśny spacer z Lirunią nad rzeke więc zaraz bedą fotki :cool1: Z Liry jestem bardzo bardzo dumna:multi: :oops: co prawda nie chciała pokazywać naumianych sztuczek ale pal je diabli!! Najważniejsze jest że Lira szybko zaakceptowała moją siostre!! przynosiła jej piłeczki , wyjadała twaróg z ręki i dała się głaskać!! Ciotki TEGO JESZCZE NIE BYŁO:multi: :multi: :multi: oczywiście boi się itd warczała też. ale to taki wielki przełom że serce mi pęknie :razz: no to już siedze cicho. Oto Lirka na spacerku :lol: dawaj patyka!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/40/219ffd1578f82a06.jpg[/IMG][/URL] pogoń [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/40/a8e1b0c055e7086a.jpg[/IMG][/URL]
-
;) on nawet na tych zdjeciach " szpitalnych " lepiej wygląda niż przedtem. na prawde piękny piesek
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
pomaga bardzo i okłady i przemywać i kąpiele jak lubi. testowane i na soie i na zwierzętach. a kiedyś miałam głowe jak dynia z bąblami od uczulenia jakiegoś. leki nie pomogły zadne. ale po 2 dniach ciągłego przemywania rumiankiem nie było śladu!! świetne też na podrażnienia sóry, pokąszenia po owadach itd. no ale my tu gadu gadu... a Grzybobianie w borach siedzą ;) nie mogę się doczekać opoweści po powrocie:p -
dobrze ,że chociaż na działke udało się go przeprowadzić. tylko,żeby nie płakał maluszek :placz:
-
a to nie ma problemu ;) bardzo się ciesze,że coś da sie zrobic dla niej :lol: a jak u Ciebie dziś? co robicie?? jakieś spacery dalsze i bliższe w planie??
-
na bazarku wiele nowych rzeczy od Izuni86 ale to jeszcze nie koniec atrakcji!!;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76232[/URL] sunia do góry!!
-
Izuniu, bardzo dziękuję za przesłanie przedmiotów :loveu: Basecik wymiata :evil_lol: do kiedy mogą trwać twoje bazarki? na razie wpisałam że tydzień ale czy dobrze. bo nie wiem kiedy dokładnie ten zabieg. mocno ściskam i przytulam stado a gdyby ktoś chciał basecika i pijane kubeczki to zapraszam tu na bazarak ;-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76232[/URL]
-
phi nikt się nie zainteresował wieczornym podrywem :cool3: :roll: ......i dobrze, bo nikogo nie spotkałyśmy :lol: grzeczne dziewczynki a co!! a teraz lecimy spać bo rano wielkie świętowanie przyjazdu siostry ;) ciekawe co mi z tej zagranicy przywiezie? hyhy a co by tam miało być lepsze niż to co tu mam :evil_lol: Lirki i Inki na pewno tam nie ma :loveu: no dobra głupoty nocą opowiadam :mad: dobranoc cioteczki!!
-
oto pierwszy bazarek dla suni ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6431533#post6431533[/URL] Potter na jakie konto podać zeby wpłacali?? na Twoje prywatne czy na afn czy jak?? na razie tam nie napisałam, dodam poźniej. jeżeli ktoś chciałby coś dodać to zapraszamy!
-
najważniejsze,żeby był bezpieczny. do góry psia rodzino!!