-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Foxi na zdjeciu z woda prawie jak grzywacz :cool3: dzień dobry
-
jak to jak to, też widziałam. ale razem z Foxi zapatrzyłam się na słonko ;) (ad. fot 1) a zapomniałam : banerek super!! buziaczkowe wiosenne uniesienie ;-) trzymam kciuki za oba twoje obecne "podpatronackie" psiaki
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
szczeniaki do góry!! -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
nie jest żle ;) pchamy "malucha" :cool3: do góry -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
no właśnie Polska mała jak serce wielkie ;) skąd jesteś?? -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37955[/URL] tu wkleiłam link do wątku. ale lepiej też osobny wątek. na molosach też nie mam konta niestety już mam ;-)) -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
no własnie chciałam o to spytać ;) dopisałam tylko link w innym watku o tej rasie. ale chyba dobrze by było założyć mu nowy watek też i tam w II grupie -
nikt juz do nas nie zagląda :placz: a pada miły deszczyk ;)
-
Eruś, chętnych nie mam ale na podforum czy jak to się nazywa "przygarne psa" jest watek na którym ktoś szuka rasowego : husky, amstaf, labrador... rozbieżność w rasach tak duza ,że może akurat owczarek srodkowoazjatycki znajdzie tam miejsce ;)
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zawsze i wszędzi polecam okłady z rumianku. proste a czasem cuda dzieki niemu sie dzieją ;) aaandzia wracaj już do nas co ;) -
jaka linka jaka?? ja to sobie nawet nic nie moge dokupić bo wszystko Lirka ma :roll: ja nie wiem co to za pies co nic ni gubi i nie niszczy :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ale się znęcasz nad DObciem tylko woda i woda a on tak nie lubi się moczyć :lol: wodospad piękny macie :crazyeye: :razz: -
trzymam mocno zaciśnięte!! wierze mocno że się uda
-
co tu sie wyprawia, przecież Kreoś ma śliczną obroże teraz :p kto dziś idzie pływać??
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ee tam same portreciki :roll: dawno doopki nie było :evil_lol: dawać dawać:diabloti: -
wow ale zgraja łobuziaków :evil_lol: bardzo lubie takie zdjecia flacików jak się pokrywają zielonością przedziwną ;) hmm a z kłaczków to może pędzle do golenia pędę produkować :cool3:
-
hej na pewno jest czerwony z łapka bo my właśnie taki mamy :lol: tam jest tak identyfikator średni10+6grawer+dostawa ileś tam. jest to może drogo ale to taka ozdoba jak biżuteria :evil_lol: a gębucha szczęsliwego Foxiaczka jest najmilszym widokiem dzisiejszego dnia. bardzo miło widzieć takie szczęscie:p
-
Eruś wybrałaś coś??:cool3: ciekawość mnie zżera;)
-
właśnie obmyślam sposoby manufakturki... coś z tych kłaków może da sie zrobić?? przecież nie mogą się sypać tak na darmo :evil_lol: mogłabym już niejednego niedźwiedzia pluszowego wypchać :diabloti: może jakieś pomysły??
-
ee ,coś mi się zdaje,że nasza bGirl to tym wiecznie goniący za słońcem i zastojów nie lubi ;) dobrze więc ,ze juz na nogach i zacznie zwiedzać świat :lol: zbierając przy okazji zdjecia dla nas :evil_lol:
-
ooo bajeczka :loveu: i w moim ukochanym na obróżki kolorze ;) reddingo to autralijsk firma. robi rzeczy podobne do rogza. a idetyfikatorki mają [SIZE=1]moim zdaniem[/SIZE] najpiękniejsze :loveu: [SIZE=1] [/SIZE] widziałaś u Lirusi?? ona ma akurat czerwony. są pieknie zrobione i kazdy w 3 wielkosciach. troche długo sie czeka ale są super!!
-
bosssko!! zakupki :loveu: a identyfikatorek masz upatrzony?? z uporem maniaka polecam reddingo:cool3:
-
despera gdzie zamawiałaś?? też mnie to czekanie na karme denerwuje. kiedyś tam zamówiłam, miała być na drugi dzień wieczorem, była po 5 dniach i powiedziałam,żeby sie wypchali (no grzeczniej oczywiście) bo w między czasie gdzie indziej kupiłam. Jakby powiedzieli ze będzie za tydzień to bym poczekała ale jak mówią ze w ciagu 24 godzin i trzeba siedzieć w domu bo nie wiadomo o której godzinie przyjadą to ... :mad:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
o Dobcia ma nowego rudego pieska :evil_lol: Czy Hasanek tak schudł?? bo aż go nie poznałam:crazyeye: -
już wstawiłam . bardzo dziękuję ;) ALARMOWA sytuacja KIELCE!!