-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kajeczka do góry!! szuka domu w trybie ekspresowym!! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
przepiękne zdjecia. Zgredzio jak siedzi to tyłem lewituje :evil_lol: a uśmiechy przepiękne strzela. a i Waćpanna cioteczka, przytnij sobie irge nad sadzawką bo za rok będzie tylko irga a sadzawki ani widu ani słychu :lol: lepiej przesadzić. można w drugiej połowie sierpnia spokojnie. :cool3: -
obraziła?? a o co? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: szaleju się cioteczka najadła!! chyba się nudzi bo dawno fot nie było!! :mad: a po zabiegu jak się masz? nie będe nalegać, ale walcze z ciekawością jaki ....:evil_lol: wracaj szybko do zdrowia! Jak mija Wam lato w mieście??
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:crazyeye: identyfikatorek i ta obróżka wyglądają świetnie!! Negro medalista:loveu: -
Ingrid, potrzebuje przecież tak niewiele....
-
piękna Leśna potrzebuje wsparcia nadal!!
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
miód się leje leje leje strumieniami :loveu: :loveu: :loveu: miłość miłość miłość wdziera sie łączami:loveu: :loveu: :loveu: serce serce serca, już z radości szlocha:loveu: :loveu: :loveu: że Chawa ma dom i kogoś kto mocno kocha:multi: :multi: :multi: wiecej maili, wiecej pani Justyny,wiecej Chawy!!!!!! :evil_lol: -
hyhy Ineczki przejażdżka zakończyła sie w momencie gdy załapała jak się skreca kierownicą!! tak kręciła,że sie rower przewrócił :evil_lol: ale widok Inki siedzacej na ramie i skrecając łapkami kierownice - NIEZIEMSKI:diabloti: :loveu:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że sunia znalazła tymczas!!:multi: W Kielcach nie ma straży dla zwierząt. działanie TOZ ma ograniczone bardzo działanie dzieki kochanym przepisom prawa i trwającym całe wieki procedurom. To dzięki takim akcjom jest to już któryś pies z kolei ,który ma szanse na nowe życie. ostatnie przypadki to Bary piękny onek i Benio-bernardyn a teraz Kajeczka. Wyrwani od ludzi i przekazani do nowych domów. To są działania nie legalne. gdyby to robić zgodnie z przepisami prawa mogłyby szansy na życie nie otrzymać.... a ponieważ psów ratowanych w ten sposób jest w Kielcach zbyt dużo na działanie raptem kilku osób. zwłaszcza,że ich trud jest przerywany działaniami szaleńców którzy trują ratowane psy i robią wszystko by nie było ich gdzie przetrzymywać. Kaja ma duzą szanse.. bo tu jestescie i czytacie. to bardzo wiele. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
fajnie by było zrobić Erce dowcip i wydać wszystkie psy do jej powrotu!! oczywiście do samych dobrych domów :cool3: :diabloti: -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kochana Chawusiaaaaaaa!! taki piękny domek!! a czy właściciele się tu odezwą??:cool3: zmieniam tytuł watku!! i do moda też napisałam z prośbą o przeniesienie ;) -
Potter to moze wpłacać na Twoje konto bezpośrednio?? bo to przecież ze stratą dla suni te terminy. co prawda część nowych bazarkujacych wysłała już na konto afn ale następnych można poprosić o przesłanie na Twoje konto. Co Ty na to??
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
dostałam już odpowiedź od pani z ogłoszenia, ale niestety nic z tego bo w niedziele przyjedzie do niej inny piesek którego wcześniej upatrzyła . Saga, :loveu: buziaki za allegro!! [B]tak więc Kajeczka szuka domu!!PILNIE[/B] -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
potrzebny choćby tymczas :placz: żeby mała mogła odpocząć od tej wariatki i z radoscią pomknąć do nowego domu!! -
hyhy a czyja to łapka?? ma już odcisk swojej "dłoni" w alejce gwiazd :evil_lol:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
nowy ładniejszy banerek ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6482037#post6482037"][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/97029c3470ca19d7.jpg[/IMG][/URL] -
o świetny!! a z zatrzaskiem?? coraz częściej zastanawiam się nad szelkami dla L. kto używa?
-
doszły już pierwsze wpłaty na Leśną od mag.dy manforte i mnie. bardzo dziekujemy i czekamy na zwyciezców bazarków :p (of course sobie jestem dozgonnie wdzieczna :evil_lol: :eviltong: ) a Leśna wędruje do góry,żeby wszyscy zobaczyli jej apel!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przetwory idą pełną gębą :lol: ja nic nie roie bo nie mam duzego gara :placz: gdzie Dobciakowie się podziewają?? -
hej Eruś, wracaj szybko z tych spacerów :cool3: nie rozrabiało się dawno... a jakże no to :drinking: :evil_lol:
-
Izuniu!! zapomniałam napisać :oops: bluzeczka doszła i jest świetna :loveu: tylko to coś na co ja będę wciagać nie pasuje :evil_lol: będzie dieta :eviltong:
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
to by było wspaniale!! a czy ktoś mógłby powiedzieć,co trzeba zrobić,żeby przenieść watek na dział :"juz w nowym domu"?:cool3: -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kaja do góry!! jak można,,, jeszcze byc z tego dumnym!!.. bardzo dziekuje za ogłoszenie,żaraz ją tam umieszcze (widze,że banerki wyszły okropne ale robiłam je o 1 w nocy nieprzytomna :cool3: wieczorem może uda mi się nowy zrobić) -
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6482037#post6482037"][IMG]http://images27.fotosik.pl/51/94dd64d08f3b6b99.jpg[/IMG][/URL] [U][COLOR=#465584][URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6482037#post6482037][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/97029c3470ca19d7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6482037#post6482037"][/URL] -
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kaja[/COLOR][/SIZE][/B] - sunia, młodziutka, ok. 6 mies., 35 cm wysokości. Śliczna, oryginalnie umaszczona. Mieszka na wsi w tragicznych warunkach. [B][SIZE=4]Właścicielka znęca się nad nią, bije, trzyma na krótkim łańcuchu i dodatkowo zastawia budę kratą, aby sunia nie mogła nawet z niej wyjść.[/SIZE] [COLOR=black]Mało tego to babsko chwali się swoim postępowaniem, chyba jest z siebie dumna, że tak dobrze idzie jej "tresura"[/COLOR][/B] Sunia ma być jej odebrana, jednak potrzebne jest miejsce w którym można by ją umieścić. [SIZE=3][COLOR=red][B]PILNIE POTRZEBNY DOM LUB CHOCIAŻ TYMCZAS!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B][SIZE=3][COLOR=#800080]Tel. w sprawie adopcji - 0609 890 204[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]e-mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=purple][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/B] zobaczcie sami jaka to śliczna podpłomykowa sunieczka!! [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2001/img1673wy6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3079/img1675kh8.jpg[/IMG] [/COLOR]