-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
oby siły Potter powróciły w czasie tego wyjazdu. Mufa musi znaleźć dobry dom. jak najdalej od tego miejsca!:placz: to na prawde nie mieści się w głowie co się dzieje w świętokrzyskim :angryy: -
[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_IMG_4898.jpg[/URL] " nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi , nikt mi nie ikazuje serduszka":-( :cool3:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
O NIEEEE!!! takie piękne mądre oczy!!!!! CO SIĘ TAM DZIEJE???!!! GDZIE SĄ DOBRY LUDIZE?? WYJECHALI DO ANGLII CZY CO???????????? koszmar........... -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
dość plot :mad: gdzie zdjecia??!! -
Piękna Ingrid do góry!!
-
Leśna do góry!! jak myslisz,za ile bedzie mogła iść od nowego domu??
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kaja szuka domu!!ma DT ale to rozwiązanie krótkotrwałe. potrzebny dom na zawsze. -
branoc branoc. kiedy ten wyjazd kiedy?? bo na ile to wiem. a jakoś biegam dookoła i nie mogę nadażyc :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[URL]http://img258.imageshack.us/img258/8200/687wh2.jpg[/URL] to jest to co tygrysy lubią najbardziej!! i takich hasaczy i takie zdjęcia:lol: -
do góry piękna Leśna !!
-
Piękna Ingrid do góry!!
-
o rety Fiona ja też chce adres bo przecież świecznik musze wysłać!!:lol: jakoś zaganiana jestem ostatnio :roll: Izuniu ściskaj chrapacza :loveu:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Patch75, jeżeli pytasz o to ogłoszenie z pierwszej strony to ja wysłałam od razu jak zostało wklejone. Odpowiedż była dość szybko ale niestety odmowna. Pani już zdecydowała się na innego psa. Tak więc Kajunia do góry wołając domek by przyszedł szybko!! -
Tores ma dom!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
-
one tym wykładem chyba nie za bardzo były zainteresowane, anie przestraszone ani skruszone :evil_lol: a filmik fajny - Foxi ma w nózkach torpede :lol:
-
widzisz to też maja wspólne z córeczką :cool3: ona tak zawsze chrapie,że nie wiem czy to TZ czy ona :evil_lol:
-
KAJA-maltretowane szczenie-MA DOM :-) !!KIELCE
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
do góry serduszko!! Izuniu :loveu: ;) -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy jest forum kuro-maniaków :roll: :razz: -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
wciaż czekam na nowe wieści... po tym mailu chciałoby się czytać takie słowa codziennie :lol: -
Bazillo don Andres szuka domes i progres un l' vie:evil_lol:
-
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
strach mysleć, ale może ona popełniła samobójstwo i on ją tylko przyniósł... gdzie są zdjecia?? bo to,że były kilka stron temu to już dawno i nie prawda :evil_lol: -
Ruda Śląska- 8 miesięczny OWCZAREK ŚRODKOWOAZJATYCKI!!!MA DOM :)
Od-Nowa replied to eria's topic in Już w nowym domu
uhu łowna bestyjka :evil_lol: no ale to wszysko z miłośći!!:loveu: -
o Eria, poranne zdjęcia super. jestem pod wrażeniem dostojności Kreona :cool1: od razu człowiek czuje się pewniej z takim kompanem :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
:mad: śpią i śpią wszystkie ciotki!! a dzień dziś pikny w sam raz na wypad nad wode:cool1: a ja mam prośbę ponownie do Dobci.. [SIZE=1]czy możesz mi przesłać jeszcze raz link do strony gdzie kupowałaś kaganiec?? :cool3: bo mi się gdzieś zapodziała... :oops: [/SIZE] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
:crazyeye: on ma nawet własną poduche :razz: Lirka nie ma ale korzysta z mojej :evil_lol: piękne łóżko, co też Kamel opowiada!! i min zdziwionych niech nie robi...bo łóżko jest duże i pewnego dnia mógłby zamieszkać w nim jeszcze jeden mały piesiulek :diabloti: