-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
powodzenia Tumliniaki!! wierzę w tą małą Lineczkę. Jak brałam do siebie Brombe na dt (może pamiętacie z naszego wątku) wybrałam ją bo była najbardziej strachliwa z tych co zostały (tak tak, oczywiście widziałam w niej Liruta wtedy:cool3:). i u nas po jednym dniu przemieniła się w wesołe licho i co jak co ale o tym,że była strachliwa nie można było powiedzieć. Bardziej szelma i łobuz :diabloti: dlatego myślę,że w fajnym dt Lineczka się otworzy i zapomni co to strach :p I błagam z całych sił,żeby ktoś dał jej tą szanse :-( -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaaga bardzo dziękuję za wiadomość. To za dużo jak na jeden dzień. Zostanę jednak na szkoleniu w ten weekend i poszukam czegoś później ;) -
ja dzwoniłam na namiar od erki ale bez konkretów :shake:
-
banerek dla Taro ;) [URL=http://http://www.dogomania.pl/forum/f28/taro-prawie-border-collie-z-lasu-pilnie-potrzebny-dt-173216//][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/203/tarob.jpg[/IMG][/URL]
-
do góry śliczności!! niech Cię ktoś wypatrzy!!
-
Misia, tak jak jej córeczka to prawdziwe damy :diabloti: i się nie pchają na kolana tylko na kanapy :p Lirci też się już robi taka siwizna na pyszczku ;) niezmiennie dziękuję za każde zdjęcie Misiuni :loveu::loveu::loveu: to wielka radość móc je oglądać. Łotra Maniusia też ale wiadomo każdy ma swoje typy :cool3:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
mają i na Kraków ;) [url=http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-3-szczeniaczki-i-ich-mama-SZUKAJ-DOBRYCH-DOMoW-W0QQAdIdZ167805963]3 szczeniaczki i ich mama SZUKAJĄ DOBRYCH DOMÓW! - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Kraków[/url] -
wspaniale,że zdrówko doskonałe :lol:
-
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
proszę jej nagadać,że jak nie będzie pozować to fajny dom się nie znajdzie :evil_lol: chociaż to widać mądra psina i wie,że dobrze trafiła to sobie może :diabloti::p [B] malagos [/B]- wielkie buźki za serce dla tej małej i wielu innych :loveu::lol: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tumliniaczki kochane niechże Wam się uda... taka długa droga za Wami. gdzie tu jeszcze ogłaszać??!! -
ludzie no zmiłujcie się! dajcie zdjęcia woofoców a nie samych pogromców :cool3:
-
o już przyszłaś :eek2::scared: przepraszam za śmietnik... raz do roku można :diabloti:
-
a ile było przebiegów w sumie?? napracowaliście się :lol: może dlatego,że kamerka tak blisko Was to się jakoś wydaje,że maślanie a u nich speed. Broń boże nie kibicuję obozowi przeciwnika :diabloti: na pohybel :cool3::evil_lol: jeszcze raz brawo!!
-
[QUOTE]Od-Nowa, chyba Cię ozłocimy! Tak samo zresztą, jak Rudzię-Biankę!:smilecol:[/QUOTE] o wypraszam sobie! ze złotem to do Rudzi :diabloti::diabloti::diabloti: marzy jej się Wersal w domu to się pięknie dopasuje ozłocona do wnętrza :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: a tak serio to strasznie się cieszę z takiego rozwoju wydarzeń bazarkowych. niezwykła to satysfakcja ;) p.s. Rudzia to mi w łeb zaraz da :siara: ... jak mnie złapie:laugh2_2:
-
super!! :multi::multi::multi: Kala dała czadu!! :loveu::loveu::loveu: ale powroty to "pogromcy" mają fenomenalne !! u nas jakoś maślanie :diabloti: a Magda i Natalia w końcu pojechały??
-
Ewelinko - super :loveu::loveu::loveu:
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza?? przecież ten jegomość domu szuka!! -
jak to? słyszałam,że ją wygnałaś na korytarz!! śpi w 3 razy za małym posłaneczku kocim!! :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: a fe tak kłamać :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dobry szkoleniowiec w takich relacjach też pomoże. więc jak jest ktoś na miejscu dobry to śmiało można polecić. -
jutro wyruszam z Lirutkiem na 2 dniowe szlajanie się u Babci :p może jakieś zdjęcia przywieziemy jak nam się zachce :evil_lol:
-
rach ciach na nową stronę ... ;)
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
doskonałe wiadomości!! usunę ją z ogłoszeń :p -
[CENTER]....................................... [/CENTER]
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
nie dostałam listu w załączniku andziu ja teżnic nie wiem. Clo musi napisać -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/764/p1060104t.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/92/p1060105.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4670/p1060106d.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6063/p1060107i.jpg[/IMG] :p wiecej wieczorem a ja czekam z niecierpliwością na wieści o zachowaniu Bardzika!!