Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. i kogo będzie wypychać z koszyka :loveu::lol:
  2. może słonko nie wyszło... Kamelku nie martw się, jutro wyjdzie ;)
  3. ups... niechcący zarzuciłam na dłużej niż myślałam. wieści o karierze sportowej dopiero w weekend :cool3: a sunia którą wstawiłam na poprzedniej stronie- Słomka też szuka domu.
  4. chowana bezstresowo panienka szuka przewodnika na życie :lol:
  5. mam dorywczą prace :multi:zarobiłam dziś na rozpoczęcie kariery sportowej Lirki. Szczegóły jż niedługo. no powiedzmy na dniach :cool3: dzisiaj dzień zajęty ale za to cały na dworze :cool3: siałam kwiatki :lol:
  6. :buzi:Izunia dbaj o serce. reszta sie wyciszy i uspokoi a na zdjęcia czekam z niecierpliwością :lol:
  7. ale bajeczne terenyyyyy :loveu:
  8. filozof.. dobre sobie :evil_lol: w jakiej dyscyplinie starujesz??
  9. a po co do Niemiec?? nikt milionów rodaków jej nie chce??!!
  10. mała ma 2 obserwatorów na allegro ;)
  11. na dzień dobry na pierwszą!
  12. wstawać wstawać :cool3: nowy dzień. nowy lepszy tydzień :loveu: a co do psich miłości to powiem Wam w tajemnicy,że się zakochałam!... w Słomeczce [IMG]http://www.gaj.schronisko.net/images/adopcje/11561.jpg[/IMG] [IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/21668d971b.jpg[/IMG]
  13. Rewelacja :lol: [URL="http://img357.imageshack.us/my.php?image=sdzienkobiet07019zg5.jpg"][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5251/sdzienkobiet07019zg5.jpg[/IMG][/URL]
  14. widziałam... ale co tam wejde to becze... nie mam siły tam nic napisac...
  15. :loveu::loveu::loveu: jeszcze troche miejsca dla Was zostało :lol: ale podziwiam Floreczke bo i tak skromniutko zwinięta w kłębek :sleep2: kochana :iloveyou: Lira jak się rozwali i koty do tego to na prawde nie wiadomo co mamy ze sobą zrobić :lol: bardzo się cieszę na spotkanie:sweetCyb:!!!!!!!!! pojedziemy na spacer nad rzeke! może i grila uda się jakiegoś zrobić jak słonko dopisze ;)
  16. Lirysia była a teraz Figa, która miała przycinane dziś pazurki złap mnie najpier złap :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/4578d5cdeefc3108.jpg[/IMG][/URL] no już opatulona kocykiem, bo obcinanie pazurków to nie jest to co Figa lubi najbardziej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/03b1c4a1864b3ac8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/13ca7365e2397145.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze wieczorny natręt piłeczkowy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/173/729c743995a2b4cc.jpg[/IMG][/URL]
  17. na dobranoc wieczorne portreciki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/173/ee992e14995f9b3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/97e19607c50de7da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/cb274bac06547a3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/5e01b0552e6397d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/173/78b393270fdce700.jpg[/IMG][/URL]
  18. borded super! i jaki potencjał na fotomodela! takie fruwające futro pełne niespodzianek :lol:
  19. niee... ta modelka na zdjęciach :diabloti:
  20. [QUOTE] Hehe,snieg sie wystraszyl i juz go nie ma! Jak wyjdzie slonko,to pojedziemy na wycieczke robic zdjecia kutrom. [/QUOTE] :cunao::cunao:
  21. wstrzeliłam się w środek :cool3: a teraz dopiero smaczki. chyba będzie więcej to poczekam na koniec ;)
  22. bardzo bardzo sielsko się zrobiło przez te fotki. słonecznie trawiasto i prawie wiosennie:loveu:
  23. na dodatek wyuzdana :evil_lol:
  24. dawaj goldenka!! :loveu:
×
×
  • Create New...