Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. wygląda na oszronioną ;) dobranoc
  2. :crazyeye: elastyczny chłopaczek wygina śmiało ciało :cool3::evil_lol:
  3. starszy pies znaczy rozpuszczony,podstępny i zadziorny bo wie już na co sobie może pozwolić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pozdrawiamy i tulimy mokre nosy ;)
  4. zbiórka, zbiórka :cool3: ogony fantastyczne! i nie wiem gdzie znalazłaś taką wiosne jak wszyscy na Kieleckim piszą o ulewach, wichurach i gradobiciach przechodzacych przez swietokrzyskie :lol:
  5. fuuuuuu!! fuuuuu!!!! jaka preparacja!! mdleje :eviltong: a ja to całe zycie w tym mieście spędziłam :cool3: a w stolYcy ani jednego dnia ;)
  6. Kalma to nawet niedaleko chomika stała :cool3: nie mogę się doczekać zdjęć
  7. wpadłam w przerwie pakowania TZ . Betel , jakie zapomniały jakie zapomniały. odwiedzam ino nic nie pisze... ;) się poprawię. A Lira jakoś tego jabłka nie zjadła. Memlała memlała i wdepnęłam w nie rano wstając z łóżka :mad: :lol: Była pierwsza próba z frisbee. powiem Wam.... rewelacja!! szczegóły wkrótce ;)
  8. jak będziesz bliska spełnienia planów to daj znać. chętnie Cię wykorzystam :cool3: jak sie dasz... dasz się?:eviltong:
  9. czy aparat jeździ z Tobą do Wrocławia??:cool3:
  10. ważyłaś przed kolacją czy po...? :evil_lol:
  11. Słomka od pierwszego wejżenia skradła mi serce. myślę o niej dniem i nocą :lol: niechże jakiś fajny domek się znajdzie pięknocie.
  12. Bianeczko, gonimy chmury i wichury! jak się mała czuje dzisiaj?? jeszcze nic nie wiem to się nie odzywam :eviltong:
  13. wspaniała idealna sunia szuka domu!! jak się słomka czuje? będą nowe zdjecia?
  14. to drugi miot, tylko tak długo szczeniaki czekają na domy
  15. z ogłoszenia na gumtree ;) jotpeg , jak będziesz w okolicy powieszonych plakatów to zerwij. No chyba,że ktos zadzwoni to moznaby polecić tą jamniczkowatą trikolorke od AgiG jeżeli jeszcze jest do adopcji? bo całkiem podobna do Kalmusi tylko chudsza ;)
  16. no ciekawa jestem :cool3: niby szaraków dużo , ale szarak szarakowi nierówny:evil_lol: a przepraszam za głupie pytanie... ale jaka to rasa? pooglądałam sobie troche stron galerii i filmiki nawet 2, żeby nie wpadać jak po ogień ;)
  17. witam w galerii psów malowanych :lol: szczerbolowi gratuluje nowych niewyrostków :cool3:
  18. nowy gość nocną porą ;) witamy serdecznie. widzę,że gość zafrisbowany na całego :razz: będzie kogo podglądać :p
  19. niby tak niby nie. to,że nasze nie miały szansy na bezpieczne dzieciństwo to nie znaczy,że Fila nie ma mieć. Lira i jej rodzeństwo strasznie chorowała i z wielkim trudem udało je się przy życiu utrzymać. to,ze ma kontakt z psami to jeszcze pół biedy ale odchodami innych psów to co innego. Lepiej zastosować kwarantanne niż narażać Andziucha pieknie wygladasz (żeby nie było,że nie na temat piszemy;-) )
  20. Lirutek i reszta sie nie pogniewa bo łatwo się sprzedała nasza niecierpliwość. I za to zdjecie co wkleiłaś będziemy czekać cierpliwie :cool3: a teraz kilka głupkowatych zdjęć. Koty świrują i doprowadzają Lire do szału :evil_lol: moje Ćwoki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/178/a4d5e9b84aa08726.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/175/90cdad5797647149.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/178/870118109d33c33d.jpg[/IMG][/URL] maślaczek mamlający jabłuszko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/175/0567e32c39a21934.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/177/5088e5be1a24128f.jpg[/IMG][/URL] i uśmiech na dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/176/bcc858e65c35be1d.jpg[/IMG][/URL]
  21. Betel, taka mała 8 tygodniowa Fila to musi po szczepieniu siedzieć na kwarantannie w domu. więc spacerki w gre nie wchodzą. za to gazety i szorowanie podłóg jak najbardziej :lol: nie bój się kochana ;)
  22. :crazyeye: strach się bać :lol: ale jesteś pokojowo nastawiona do świata ? :cool3:
  23. a jak Słomeczka do innych psów? bo nie ma tego w opisie. i co jeszcze wiecej możecie o niej dodać?
×
×
  • Create New...