Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. ale małpy!! nikt mnie nie poinformował :eviltong: i to takie dobre wieści!!!!!!!!!!!
  2. no właśnie , kiedy będzie gotowa do wyjścia z lecznicy? i czy domek cały czas czeka i jak najbardziej chce?
  3. Sugarr, bierz się bierz za telerze. Jak zaczęłam to teraz kazdemu polecam. to chore jakieś :evil_lol: jeszcze przez tydzień ma być zima a potem wybuchnie lato i trwać będzie do września :lol: od razu człowiekowi się zachce, nie mówiąc o psie ;) a na razie w ramach zimy stadko chodzi głodne, nawet Lira niejadek dopraszała się wczoraj i dzis o dokładke :lol: lece odebrać dyski :multi::loveu::multi::loveu::multi:
  4. ale czy ktoś zna namiary na Sza? :cool3:
  5. a jak z niemieckim? ośmielasz się troche? trudno tak się przestawić...
  6. wystawiłam szczeniaki z Posłowic i "kolorowe" i chciałabym wystawić te od wyżlicy ale na kogo podać namiary??
  7. brrrr.... chociaż sztuczne kwiatki w śnieg powbijaj bo nikt do Was nie przyjedzie :evil_lol: tule Henia, on wygląda na takiego nieśmiałego chłopczyka :lol:
  8. to już dzień D80 :evil_lol: czekamy czekamy!!
  9. a można prosić więcej kobyłki? :cool3: z bięgnącymi psiakami koło niej..ech.. marzenia :p na półtorej dnia to nikt nie zauważy,że wyjechałas na obczyzne! ino fot zapasik zostaw ;)
  10. nie płakać, nie marudzić! do życia się budzić :lol: nie martw się, Jak z Bianką się zmieni i przestanie na tate warczeć to na pewno zmieni zdanie i być może zamieszka z Wami jeszcze jakiś czterołap ;) [SIZE=1]a sport to świetna droga do tej zmiany :cool3::evil_lol:[/SIZE]
  11. byłam na spacerze ;) Justa, dziękuję! no to jestem uratowana. Czekam Gassi razem z Tobą na twój sprzęt :lol:
  12. a teraz siedź sobie babo i szlifuj dyski...:razz: ech...
  13. taak? to przeoczyłam,że jesteś szczęśliwą posiadaczką Nikosia :lol: to bardzo proszę o sprawdzenie :cool3:
  14. to poczekam na Nikusia Gassi i instrukcje :lol:
  15. o!! jakby tak było możnaby pomyśleć o Nikonie D80 bo samo body troche ponad 2000...
  16. Justa bardzo dziekuję :calus: muszę przemyśleć sprawę i zorientować się ile jest czasu :cool3:
  17. to akurat nie problem bo mam jasno sprecyzowane ;) architektura, ogrody, sport
  18. tak tak przejściówki to wiem. szkoda,że AF nie będzie działał. jakoś to sobie wyobrażałam ,że się da :-( no to wybór pozostaje mały. ( Ograniczenie finansowe bo około 2 tyś)
  19. pozwolę sobie dalej zaśmiecić :cool3: a czy można używać obiektywy z lustrzanki analogowej? bo mam canona eos 300 i do niego różne akcesoria... na codzień używam cyfrówki bo wiadomo wygodniej....
  20. moja mama planuje zakup aparatu, dlatego wszędzie podglądam kto jakim robi, planuje zakupić itd. dlaczego właśnie taki? co przeważyło? zupełnie nie wiem od czego zacząć przegląd...
  21. język jako tako. Generalnie, bez porównania do tego co było. do czwartku jeszcze dostaje antybiotyk. dziś pomimo śnieżyc, huraganów itp itd poszliśmy poćwiczyć. prawie same rollerki. Mamy dwa pożyczone talerze + nasz, teraz wiec jest czym rzucać. a już na dniach będą nasze własne nowe 5 szt :multi: w sobote drugi trening. nie mogę się doczekać :evil_lol: arystokratyczne towarzystwo w obejściu jest mniej arystokratyczne ale za to bardzo ciepłe i kochane. To grupka sportowców , których podpatrujemy ;)
  22. trzymam kciuki za nowe domy
  23. no to im zrobie. a z dużych? słowo się rzekło a Betel edytowała :-) no dobra to tamtym też
  24. widziałam widziałam! znowu psiaki powiązałaś :cool3: nażeczoną Dobciowi węzłem małżeńskim na smycz :lol: u nas podobne warunki spacerowe ... eghm... podobno tydzień jeszcze zimy :roll:
  25. teraz się nie wykręcisz tylko opowiesz nam o kopytnym :p ino bez ociagania :eviltong:
×
×
  • Create New...