-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3908/0003681eq2.jpg[/IMG] naznosiła patyków :diabloti: i jaka dumna z siebie :evil_lol: piękne zdjęcia :loveu: -
[URL]http://img181.imageshack.us/img181/3466/img4203pz6.jpg[/URL] struś...tylko dołek na głowe za mały :diabloti: i wreszcie można mieć nadzieję,że przyjdzie jednak wiosna...tej wiosny:evil_lol:
-
dzięki dziewczyny :loveu: fajnie,że można na Was liczyć :iloveyou: zdjęcia jednak będą dopiero w poniedziałek bo wcześniej się nie wyrobie. musze je pooglądać, zobaczyć w jakiej formie, jaki stan pchło - robakowy. może uda mi się namówić ją do odrobaczenia gromady ale szczepienie to już duży koszt. no ale zobaczymy jak to będzie. do poniedziałku nic nowego się nie dowiem.
-
jadę w weekend do znajomej, do której przybłąkały się dwa psy (suka z synem prawdopodobnie) po jakimś czasie suka się oszczeniła i urodziło się 11 szczeniorków :-( Mają już ok miesiaca... Powiedziała mi wczoraj dopiero. No i jak tu znaleźć dom 13 psom? jak będą zdjęcia to zaraz je poogłaszam. Na szczęście mają schronienie i są bezpieczne. zamieszkały w warsztacie przy firmie... podobno piękne psiaki... to taki zakład na uboczu i tam często ktoś podrzuca psy, ale takiej gromadki nie było nigdy... poprzednie dwa podrzucone zostały. Być może i matka szczeniaków będzie mogła tam zostać, no ale maluchom trzeba szukać domów. ... .
-
eria[QUOTE]rozbrajająco prosi :loveu: [/QUOTE] Dobcia[URL="http://images27.fotosik.pl/183/72f4691a96c8d220.jpg"][QUOTE][/URL][URL]http://images27.fotosik.pl/183/72f4691a96c8d220.jpg[/URL][URL="http://images27.fotosik.pl/183/72f4691a96c8d220.jpg"] no i jak tu odmówic takiej psinie?:loveu: to jest tak rozczulająca minka, że nie można pozostac obojętnym:lol: [/QUOTE][/URL] betel[QUOTE]Ojej, jaka mina: [URL]http://images27.fotosik.pl/183/72f4691a96c8d220.jpg[/URL] takie wymowne błagające spojrzenie.:lol: Pies więcej mówi oczami niż wiele jednostek tzw. ludzkich za pomocą języka:diabloti: [/QUOTE] taak, Lira jest tak "wymowna",że bardziej się nie da chyba... ale na pewno ma to po mamie, bo przecież miny Misi są nie do przebicia :evil_lol::loveu: zwłaszcza te proszące :mad::lol: *zaba*[QUOTE]Swietny filmik,zazdroszcze takiej aktywnosci Lirutkowej.Moj Kamel za patykiem pobiegnie raz i to juz wszystko na co go stac.Lirutek jak widac oddaje sie cala tej zabawie.Brawo,naprawde.[/QUOTE] zadziwia mnie ten pies każdego dnia. wszystkim. nieobliczalnie kochany... a to serce, które wkłada w pogoń za piłeczką albo dyskiem wkłada w każdą najdrobniejszą rzecz którą robi. To jest nieograniczone złoże miłości. tyle sobie powiem dziś i już :eviltong: popołudniu idziemy poćwiczyć a jutro na trening :megagrin:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
no pięknie,że tak na Ciebie czekał :loveu: to on jeszcze nie wie,że Pańcia zawsze wróci? może trzeba mu było napisać :lol: co do kłaczków to...jeszcze będzie z Kamcia collie :cool3: tylko musimy poczekać. A na zdjęcia rudzielca zawsze reflektujemy :loveu: -
nieziemski facet... jaka równowaga i zgranie :crazyeye: podziwiam... cześć Eruś w nowym dniu:lol:
-
też widziałam już inne na fotosiku! świetne są! no i ta w skoku :loveu: wstawiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
i jeszcze fotki są :loveu: nie spodziewałam się :eviltong:
-
Dobrze,że Olusia zacytowała to zobaczyłam chociaż jedną :multi: nie kolor jest najważniejszy w końcu czarno-białe są ideałem ;) ważne jest "to coś", a to jest :loveu:
-
wstawiaj :mad: bo siem zeźlem...:cool1:
-
zdjęcia wspólne piękne :loveu: i taką masz spokojną twarz. błogostan z psami :loveu:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
zrób z brata latawiec :cool3: Dobek jak zwykle gubi nogi w biegu:lol: -
jutro piątek:megagrin: jutro piątek :megagrin: jak się Słomeczka miewa?
-
przyłączamy się 4 mordami :lol: Wszystkiego najlepszego!!:loveu:
-
Betel, dziękujemy :loveu: kilka głupkowatych zdjęć ;) Lira prosi o spacerek - zawsze tak siada i daje łapki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/193/f32e35cdcdf3bd22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/183/72f4691a96c8d220.jpg[/IMG][/URL] Ćwoki - podgrzewane :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/193/1d39fa21628fd289.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/193/6da42116706f2f6b.jpg[/IMG][/URL] kocio-psi placuszek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/e9819d1fff51b996.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
to i owo o roślinach się wie :razz::cool1: [SIZE=1](taki zawód)[/SIZE] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
rabarbar...;) -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie, tekstu ładnego nie mam i nie napiszę. zupełnie nie jestem w stanie. piszę krótko zwięźle itd. więc jak ktoś się zgłosił do ogłaszania to niech ogłasza ;) -
no to sama musiasz ją zachęcać i coś chować,żeby szukała. chociaż to się pewnie łatwo mówi a praca ciężka...
-
no to informujcie co i jak a nie po dwóch dniach ;) do piątku już blisko :loveu:
-
byłby szalenie efektowny we freestyl-u :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Saga, są różne metody nakręcania.poczytaj sobie np[B] [COLOR=red][URL="http://www.dogfrisbee.fora.pl/ogolnie-o-frisbee,4/nakrecic-na-dysk,47.html"]tutaj[/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [COLOR=black]u nas inaczej bo Lira wariat piłeczkowy i przestawić na dysk chyba łatwiej... ja tam nie wiem, ale tak mi się wydaje ;)[/COLOR]
-
no też trzymam. cholera blada....
-
[QUOTE] martwie się czy się dogada z ich suńcią.... [/QUOTE] zadziorna jest do suniek?