-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Vesper na duracellu - szykuje się na semianarium frisbee ;-) hehehehehehhe
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
odnowiłam allegro oby na coś się przydało -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
zrobiła wczoraj nową turę ogłoszeń dla Lineczki. mam nadzieję,że będzie jakiś odzew -
pisałam tu wczoraj post ale go skasowało za to dziś wszystko działa jak na razie Puchu dzięki za odwiedziny w ciężkich czasach :-) szarpakiem po pysku - to przecież nagroda ;-)
-
tu nowy zalinkowany ponownie i działający :-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145462-Kala-moja-czarna-lA-niAE-ca-miA-oA-AE"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2985/kalaban.jpg[/IMG][/URL]
-
szarpanie poważna sprawa - trzeba okulary zakładać,żeby dobrze widzieć :-) dopiero teraz zobaczyłam na pierwszej stronie,że Kali rodowodowe imię to Rita. zupełnie do niej nie pasuje przecież to Kala pełną gębą! :-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tumliniaczki do góry!!! -
[quote name='gusia1972']Tania foty Lirusi nadrobimy :) choć ja tak fajnie flyballa nie umiem uchwycić :( A Exe jest boska z tym myśleniem - ale dobrze, że Natalia tu nie zagląda jednak :D Kala w twoim ujęciu najpiekniejsza :) dzięki :)[/QUOTE] jak to nie umiesz??!! umiesz umiesz tylko o tym nie wiesz!! :lol: Natalia :cool3: no może faktycznie :lol: a powiedz mi o co chodzi z uszami??nie jestem wtajemniczona :razz:
-
dziś im zrobię trening :-) może to były tylko senne przewidzenia. muszę też kupić szampon jakiś i Fige wyprać :-) zapraszam na zdjęcia na poprzedniej stronie ;-)
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Wreszcie widać jakieś światełko w tunelu :cool3: Znaleźliśmy odpowiednich towarzyszy dla Górki: przyjazne, mniejsze od niej, wesołe psiaki, które z nią sąsiaduję w boksach. Górka wypuszczana jest z nimi drugi dzień i jest ogromna różnica. Suńka nie ciągnie już jak tur do boksu (to pierwszy pies, który mnie wywalił i pociągnał na smyczy po ziemi... TZ stwierdził, że tylko on będzie z Górką wychodził i... przedwczoraj też wrócił cały w błocie :lol:), chodzi spokojnie, węszy tam gdzie psy, ożywia się w ich towarzystwie i coraz fajniej reaguje na zbiorowe głaskanie :p Dzisiaj nawet zamachała ze dwa razy ogonem na ich widok i zrobiła ruch jakby chciała z nimi pobrykać. A wczoraj pierwszy raz usłyszałam jak Górka szczeka! :cool3:[/QUOTE] zaraz zima!! zaprzęgowa Górka czeka :diabloti::p:lol::loveu: świetnie,że są postępy!!:multi: -
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8519.jpg[/IMG] Tajuszka w akcji :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8521.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8523.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8526.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8528.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8514.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8515.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8516.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8517.jpg[/IMG] w tle gusia1972 ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8518.jpg[/IMG]
-
Tajgusia jesienna :loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8481.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8484.jpg[/IMG] Kala - pitbull w akcji :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8508.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8510.jpg[/IMG] i Tajgusia na torze :multi: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8512.jpg[/IMG]
-
Lirututka w butkach :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8461.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8466.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8467.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8471.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8478.jpg[/IMG]
-
i Friduszka przy pracy :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8425.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8433.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8434.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8447.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8451.jpg[/IMG]
-
moje serduszka [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8403.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8404.jpg[/IMG] mistrzunio z mistrzunią ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8415.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8417.jpg[/IMG] obiekt westchnień - bearded w locie!! [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8423.jpg[/IMG]
-
dwa wcielenia "psa myślącego" 1 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8325.jpg[/IMG] 2 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8343.jpg[/IMG] ale trening to nie tylko strojenie min ale i wykłady,wykłady, wykłady! :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8374.jpg[/IMG] i ciężka praca [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8398.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8401.jpg[/IMG]
-
podryw :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8313.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8314.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8315.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8317.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8322.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8207.jpg[/IMG] mistrzunio - Ulfi ze sprzętem :p [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8285.jpg[/IMG] najbardziej leniwy aussik świata:evil_lol: - Exe [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8304.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8311.jpg[/IMG] nosek w nosek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8312.jpg[/IMG]
-
na poprzedniej stronie pisałam o Fidze, to proszę sobie nadrobić :-) a teraz trochę zdjęć z minionego weekendu. w sobotę mieliśmy seminarium frisbee z Darkiem Radomskim a w niedziele trening flyball. Na niedzielę zabrałam aparat i tym sposobem trochę zdjęć się nazbierało. Oczywiście jak to bywa nie mam ani jednego zdjęcia z Lirutem z biegania. co już stało się normą ... :-( tak więc będą wymieszane różne... ostatni raz robiłam obcym psom zdjęcia. koniec tego dobrego. Kala :-) - nasz "flyballowy pitbull" :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8181.jpg[/IMG] Zorika [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8195.jpg[/IMG] Lasio [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8201.jpg[/IMG] loża oczekujących :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8206.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8225.jpg[/IMG]
-
taak, grzywaczki muszą żyć stadami :-) :-) a ja Wam powiem teraz, że Figa po raz kolejny podbiła moje serce wczoraj!! i jestem już na 1000000 % pewna iż w jej świadomości jest psem!! Rozmawiałam z siostrą na skypie i jak to bywa po godzinie rozmowy przychodzi czas na głupoty... tak więc pokazywałam do kamerki z Lirutem sztuczki i jakieś elementy posłuszeństwa. Po chwili przylazła Figa. Mówię do siostry dla żartów,że teraz zobaczy jak kot ćwiczy. mówię siad (oczywiście ze smaczkiem) - Figa siad >>padłam!!<< mówię "po" (waruj) - Figa leży. potem kółeczka i znowu siad!!!! normalnie własnym oczom nie mogłam uwierzyć :-) :-) muszę Wam to nagrać bo pewnie nie uwierzycie! Słyszałam, że są podjemowane na świecie próby szkolenia kotów... może Figa koto-pies ma talent?? umie też przecież aportować!!! :-) :-) :-)
-
śliczna kropkowatość :-)
-
rozszerzenia po slashu... :-) tiaaaa wiem o co chodzi haha..... czyli najpierw muszę zdobyć domenę a potem brać się za stronę tak??
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
czołem *zaba* czy mogłabym prosić o spowodowanie ponownego kontaktu ze strony "tajemniczego mężczyzny" gdyż wsiorbało mi tamtego maila.... eghm... :-)