Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. Vesper na duracellu - szykuje się na semianarium frisbee ;-) hehehehehehhe
  2. odnowiłam allegro oby na coś się przydało
  3. zrobiła wczoraj nową turę ogłoszeń dla Lineczki. mam nadzieję,że będzie jakiś odzew
  4. pisałam tu wczoraj post ale go skasowało za to dziś wszystko działa jak na razie Puchu dzięki za odwiedziny w ciężkich czasach :-) szarpakiem po pysku - to przecież nagroda ;-)
  5. tu nowy zalinkowany ponownie i działający :-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/145462-Kala-moja-czarna-lA-niAE-ca-miA-oA-AE"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2985/kalaban.jpg[/IMG][/URL]
  6. szarpanie poważna sprawa - trzeba okulary zakładać,żeby dobrze widzieć :-) dopiero teraz zobaczyłam na pierwszej stronie,że Kali rodowodowe imię to Rita. zupełnie do niej nie pasuje przecież to Kala pełną gębą! :-)
  7. [quote name='gusia1972']Tania foty Lirusi nadrobimy :) choć ja tak fajnie flyballa nie umiem uchwycić :( A Exe jest boska z tym myśleniem - ale dobrze, że Natalia tu nie zagląda jednak :D Kala w twoim ujęciu najpiekniejsza :) dzięki :)[/QUOTE] jak to nie umiesz??!! umiesz umiesz tylko o tym nie wiesz!! :lol: Natalia :cool3: no może faktycznie :lol: a powiedz mi o co chodzi z uszami??nie jestem wtajemniczona :razz:
  8. dziś im zrobię trening :-) może to były tylko senne przewidzenia. muszę też kupić szampon jakiś i Fige wyprać :-) zapraszam na zdjęcia na poprzedniej stronie ;-)
  9. [quote name='Murka']Wreszcie widać jakieś światełko w tunelu :cool3: Znaleźliśmy odpowiednich towarzyszy dla Górki: przyjazne, mniejsze od niej, wesołe psiaki, które z nią sąsiaduję w boksach. Górka wypuszczana jest z nimi drugi dzień i jest ogromna różnica. Suńka nie ciągnie już jak tur do boksu (to pierwszy pies, który mnie wywalił i pociągnał na smyczy po ziemi... TZ stwierdził, że tylko on będzie z Górką wychodził i... przedwczoraj też wrócił cały w błocie :lol:), chodzi spokojnie, węszy tam gdzie psy, ożywia się w ich towarzystwie i coraz fajniej reaguje na zbiorowe głaskanie :p Dzisiaj nawet zamachała ze dwa razy ogonem na ich widok i zrobiła ruch jakby chciała z nimi pobrykać. A wczoraj pierwszy raz usłyszałam jak Górka szczeka! :cool3:[/QUOTE] zaraz zima!! zaprzęgowa Górka czeka :diabloti::p:lol::loveu: świetnie,że są postępy!!:multi:
  10. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8519.jpg[/IMG] Tajuszka w akcji :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8521.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8523.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8526.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8528.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8514.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8515.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8516.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8517.jpg[/IMG] w tle gusia1972 ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8518.jpg[/IMG]
  12. Tajgusia jesienna :loveu: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8481.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8484.jpg[/IMG] Kala - pitbull w akcji :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8508.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8510.jpg[/IMG] i Tajgusia na torze :multi: [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8512.jpg[/IMG]
  13. Lirututka w butkach :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8461.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8466.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8467.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8471.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8478.jpg[/IMG]
  14. i Friduszka przy pracy :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8425.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8433.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8434.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8447.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8451.jpg[/IMG]
  15. moje serduszka [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8403.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8404.jpg[/IMG] mistrzunio z mistrzunią ;-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8415.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8417.jpg[/IMG] obiekt westchnień - bearded w locie!! [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8423.jpg[/IMG]
  16. dwa wcielenia "psa myślącego" 1 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8325.jpg[/IMG] 2 [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8343.jpg[/IMG] ale trening to nie tylko strojenie min ale i wykłady,wykłady, wykłady! :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8374.jpg[/IMG] i ciężka praca [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8398.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8401.jpg[/IMG]
  17. podryw :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8313.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8314.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8315.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8317.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8322.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8207.jpg[/IMG] mistrzunio - Ulfi ze sprzętem :p [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8285.jpg[/IMG] najbardziej leniwy aussik świata:evil_lol: - Exe [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8304.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8311.jpg[/IMG] nosek w nosek [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8312.jpg[/IMG]
  19. na poprzedniej stronie pisałam o Fidze, to proszę sobie nadrobić :-) a teraz trochę zdjęć z minionego weekendu. w sobotę mieliśmy seminarium frisbee z Darkiem Radomskim a w niedziele trening flyball. Na niedzielę zabrałam aparat i tym sposobem trochę zdjęć się nazbierało. Oczywiście jak to bywa nie mam ani jednego zdjęcia z Lirutem z biegania. co już stało się normą ... :-( tak więc będą wymieszane różne... ostatni raz robiłam obcym psom zdjęcia. koniec tego dobrego. Kala :-) - nasz "flyballowy pitbull" :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8181.jpg[/IMG] Zorika [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8195.jpg[/IMG] Lasio [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8201.jpg[/IMG] loża oczekujących :-) [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8206.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/treningowe/IMG_8225.jpg[/IMG]
  20. taak, grzywaczki muszą żyć stadami :-) :-) a ja Wam powiem teraz, że Figa po raz kolejny podbiła moje serce wczoraj!! i jestem już na 1000000 % pewna iż w jej świadomości jest psem!! Rozmawiałam z siostrą na skypie i jak to bywa po godzinie rozmowy przychodzi czas na głupoty... tak więc pokazywałam do kamerki z Lirutem sztuczki i jakieś elementy posłuszeństwa. Po chwili przylazła Figa. Mówię do siostry dla żartów,że teraz zobaczy jak kot ćwiczy. mówię siad (oczywiście ze smaczkiem) - Figa siad >>padłam!!<< mówię "po" (waruj) - Figa leży. potem kółeczka i znowu siad!!!! normalnie własnym oczom nie mogłam uwierzyć :-) :-) muszę Wam to nagrać bo pewnie nie uwierzycie! Słyszałam, że są podjemowane na świecie próby szkolenia kotów... może Figa koto-pies ma talent?? umie też przecież aportować!!! :-) :-) :-)
  21. śliczna kropkowatość :-)
  22. rozszerzenia po slashu... :-) tiaaaa wiem o co chodzi haha..... czyli najpierw muszę zdobyć domenę a potem brać się za stronę tak??
  23. czołem *zaba* czy mogłabym prosić o spowodowanie ponownego kontaktu ze strony "tajemniczego mężczyzny" gdyż wsiorbało mi tamtego maila.... eghm... :-)
  24. doszło moje pw?? ;-)
×
×
  • Create New...