Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Gerda i Mijka:loveu: Byłam pod ogromnym wrażeniem ich sympatii i zaufania do, jakby nie patrzeć, zupełnie obcej osoby. Urzekła mnie zwłaszcza Gerdunia, która robi wrażenie groźnej suni, a w rzeczywistości jest do rany przyłóż :) Cudny zwierzyniec, dziewczyny.
  2. Elegancki, pod krawatem:cool3: Agnie, wiesz już moze gdzie ta babcia mieskza?
  3. Widły są świetne:lol: I to naczynie za główką Lusi też, w pierwszej chwili myślałam, że to aureola;)
  4. Taki młody kociak, powinna biegać, bawić się i cieszyć dzieciństwem, a ma tyle smutku i beznadziei w oczach :(
  5. Tragedia, wysyp kociąt:placz: Tajga jest młodziutka, oby jej organizm zwalczył wszystkie choroby. Teraz jestem bez grosza, ale postaram się wspomóc Tajdę grosikiem pod koniec miesiąca. Trzymajcie się:-(
  6. Agnie, jestem przy Tobie, pamiętam i czuwam! Tylko o dobrych chętnych domkach póki co nie słyszałam:-( Cudna ta kociczka! I z kolei ja polecam się pamięci gdyby ktoś był chętny na adopcję trzech myszoskoczych panienek, bo moja sąsiadka ma tymczasie. Sama wzięłam od niej dwie, myszoskoczki to fantastyczne gryzonie.
  7. Oby brak wiadomości i oznaczał dobrą wiadomosć :)
  8. Śliczny i zabawny, te sterczące uszka i skośne oczka dodają mu uroku :)
  9. Czy ktoś z dogomanii będzie jeździł do schroniska na wolontariat? Dobrze byłoby mieć te pieski na oku, tylko kto się podejmie dojeżdżać.
  10. A ja wpłacę za lipiec dopiero po dwudziestym piątym, przepraszam :oops:
  11. Bardzo się cieszę, że wypoczniesz, nalezy Ci się jak nikomu :D Też lubię pierogi, ruskie i kapuściano-grzybowe, wręcz ubóstwiam:oops:
  12. Agnie, żyjesz? Czy utonęłaś w powodzi kocio-psiego nieszczęścia?:shake: Jak mi żal, że nie mogę być domem tymczasowym, aż mnie skręca normalnie. Choć trochę ulżyć, choć minimalnie pomóc -nie mam jak...
  13. Kosmadeusz:p
  14. Jaka śliczna ta burasia! :loveu: I jaka zabiedzona, widać po pyszczku, że chudzinka :(
  15. Mocusiu, trzymaj się dzielnie! Pozdrawiamy Cię ja i mój prywatny Mocuś :)
  16. Czy ja wiem? Są ludzie, którzy przepadają za czarnulkami :) Koci sezon w pełni i może się mylę, ale na miau jakby mniej niż zwykle ogłoszeń o bezdomnych kociętach... Chyba coś drga, coś się zmienia na lepsze? Chcę w to wierzyć:oops:
  17. Oj, to dobrze byłoby żeby poszli do domku razem. Ale to już chyba byłby prawdziwy cud:shake:
  18. Sunia zniknęła niestety, od tamtego czasu nie widziałam jej ani razu. Źle się czuję z tym, że nie umiałam jej pomóc na czas.
  19. [quote name='Agnieszka Co.']Mi sie podoba w paprociach ;)[/quote]Mi też, taka leśna rusałeczka :)
  20. On jest fantastyczny! Ech, wszystkie by się chciało przygarnąć, przytullić do serca i dać dom na zawsze:shake:
  21. Oj Agnie, Agnie, żeby nie to, że już nie pracuję w Grodzisku, to bym Ci lutnęła, tak na szczęście:evil_lol:
  22. Jakie słodziaki! Agnie, jesteś Aniołem:loveu:
×
×
  • Create New...