Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. O rety, o rety! :crazyeye: :loveu: Jak cudnie! To ta pani, która pytała o Fortunę? Melba w swoim domku, dług się zmniejszył, tak się cieszę!:multi:
  2. Mysza, w wolnej chwili uzupełnij też wydatki, byśmy wiedzieli, jak Kacper stoi z finansami :)
  3. [quote name='mysza 1'] Wczoraj dostałam sensownego maila w sprawie Fortuny (jednak warto trochę zadziałać marketingowo ;) ) ale pani szuka psa, który będzie z nią jeździł do pracy komunikacją miejską i będzie lubił inne psy. Myślę, że cięzko z tym by było u Fortuny ale zaproponowałam inną moją suczkę ;) Chociaż nie przekreślałam Fortuny.[/QUOTE] Grandę? :)
  4. Od Melby niczego już chcieć nie można, teraz trzeba tylko wymagać od przyszłych domków pokochania całym sercem i należytej opieki :)
  5. Co słychać u Mieszka? Czy ktoś się nim zainteresował?
  6. Jak się miewa śliczna Klusia? Wszystko u Was dobrze, Zosiu? :)
  7. Co słychać u Rudaska? Dlaczego wątek jest do zamknięcia?
  8. [quote name='malagos']Masz rację :) ale tuńczyk do szampana?.......lepiej truskawki.......[/QUOTE] Tuńczyk dla Borysa, dla Dużych mogą być i truskawki :)
  9. [quote name='malagos']Dzis powinniśmy szampana otworzyć :)[/QUOTE] Oraz puszkę tuńczyka :)
  10. Bardzo nieciekawa sytuacja, szkoda Twoich nerwów, Gajowa, i szkoda Klary...
  11. Pimpek jest wyjątkowy to i dom musi być wyjątkowy!
  12. Mojej Przyjaciółki kot nasikał kiedyś do cukierniczki, dobrze, że odkryła to przed gośćmi ;)
  13. Maksi się zmieniła, to fakt - na pierwszym zdjęciu wygląda jak zgrzybiała i zrzędząca staruszka, na drugim jak młódka :)
  14. W brak umiejętności nie uwierzę, na pewno tak tylko kokietujesz ;) Gorzej z brakiem sprzętu, to już faktycznie problem...
  15. [quote name='hop!'] Chciałabym, żeby miała, ale sama jej nie zrobię. ;) Nie wiem, czy w tym miesiącu wystarczy kasy na fryzjera. Jest tyle innych, ważniejszych wydatków na psiaki...[/QUOTE] Dlaczego sama nie? hop!, masz duszę artystki, efekt na pewno będzie super :)
  16. Czy Nikusia też będzie miała nową fryzurkę na wiosnę? :)
  17. [quote name='hop!']Kopie na oślep, a [B]białe rzęsy robią się czarne.[/B] ;)[/QUOTE] W poprzednim wcieleniu musiał być kobietą ;)
  18. Trafnie ronja zauważyła wcześniej, mi też Granda przypomina fokę gdy tak położy uszy po sobie :) Jest boska :loveu:
  19. Genialne ma czoło z tą białą strzałką :) Były już jakieś telefony o pięknota?
  20. [quote name='hop!']Maksi usiłuje rządzić i wymuszać wiele rzeczy. Grymasi z jedzeniem. Terroryzuje dźwiękowo.[/QUOTE] Sprawdza na ile sobie może pozwolić i ustawić nową pańcię, spryciara. Dużo powodzenia i wytrwałości życzę w takim razie :) A Maksi przesyłam wirtualne "a fe" ;)
  21. A są jakieś problemy? Maksi rozrabia w nowym domku?
  22. Co za przepiękna, urzekająca sunia! Naprawdę jest jak słońce :)
  23. Znalezione na forum miau: [quote name='"katya"']Wczoraj (30.04) na os. Tkaczew w Łowiczu zaginął kocur maści dymnej bez lewej, tylnej kończyny. Kończyna była kilka miesięcy wcześniej amputowana. Kocurek został adoptowany z fundacji Niechciane i Zapomniane dn. 29.02.2012. Nr czip: [b]939000010296294[/b] Jest wykastrowany. Może bać się obcych ludzi. Ma na imię Bubu, wcześniej, w fundacji miał na imię Kochany. Zostały rozwieszone plakaty i wszczęto poszukiwania, jednak bardzo potrzebna jest pomoc osób z Łowicza. Gdyby ktoś z Was wiedział gdzie go szukać, co można zrobić, jakie podjąć działania na tamtym terenie lub gdyby ktoś mógł wziąć udział w poszukiwaniach, prosimy o informację. [b]Kontakt do fundacji:[/b] tel. 604 172 405 lub 502 284 795 [email][email protected][/email] [b]Kontakt do opiekunki kota w Łowiczu:[/b] tel. 603 997 898 [email][email protected][/email] Za pomoc w odnalezieniu [b]NAGRODA[/b]. Aktualne zdjęcie kocurka: [img]http://katya.xtc.com.pl/zdjecia/1335940411.jpg[/img] Wcześniejsze zdjęcie (był ogolony z powodu grzybicy skóry): [img]http://katya.xtc.com.pl/zdjecia/1335949503.jpg[/img][/quote]
  24. Piękne koty :) Borysowi się już bury kubrak na brzuchu nie dopina ;)
×
×
  • Create New...