Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Ładny tatuś :) Też bezdomny?
  2. Biedny Szopen. Może bannerek by się przydał? Tylko nie wiem, kogo na dogo o to poprosić.
  3. A jak efekty ogłaszania? Były jakieś telefony o królewnę? :)
  4. [quote name='Neris']Chyba w każdym małym miasteczku tak jest, teraz znajoma usiłuje uratować psy z jakiejś małej miejscowości między Węgrowem a czymśtam. Kiedy w niedzielę je dokarmiała, ludzie wychodzący z kościoła (!) rzucili się na nią z wrzaskiem, mało jej nie wtłukli.[/QUOTE] No tak, bo powszechnie wiadomo, że bezdomne psy i koty biorą się z dokarmiania, a nie z rozmnażania i wywalania. Przecież jakby Twoja znajoma nie karmiła tych psów, to by ich tam w ogóle nie było :roll:
  5. I jak tam Jasperek? Są jakieś wieści? :)
  6. [quote name='kama210']tak .. ta sama ..długa historia .. zagmatwana i posrana .. w przyszłym tygodniu wiecej info na watku ory .. wróciła z adopcji :( i dlatego od 3 dni nie mam czasu nic napisac na zadnym z wątków .. bo obrabiałam temat powrotu Ory, sterylkę aborcyją suki z ulicy i do tego 3 tygodniowe szczeniaki na wysypisku po bezdomnej suce która nie dała się złapać .. [/QUOTE] No to koszmar :( Powroty z adopcji to ostatnio istna plaga, człowiek się cieszy, że "problem z głowy", kolejny pies uratowany i zwolnił miejsce dla innych, a tu masz... :(
  7. [quote name='rudynpm']Mam takiego niewidomego pieska i Klara chce go gryźć. I na pokład przybyła nam Ora z Szydłowca. Klarunia też jej nie lubi. I co ja mam z nią robić? :)[/QUOTE] Ora? Ale nie ta czarna, co poszła do adopcji?
  8. AAAAAAA! Moje ulubione zdjęcie nr 2!:crazyeye::loveu:
  9. Piękny ten Pako, gdybym mogła to sama bym go wzięła :)
  10. A ja dalej nie mogę w to uwierzyć :) Jasperku, pieseczku, szczęścia Ci życzę!
  11. [quote name='ronja'] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/s199.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img88/7169/s199.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ach... :loveu: Siseto jest boska z tym pyszczkiem ciemniejszym od reszty :)
  12. [quote name='monika.wrc'] My z Fifi czekamy na niedzielne spotkanie z Tiką :) trzymajcie kciuki za dziewczyny żeby się dogadały i obyśmy wóciły już we trzy do domu! :)[/QUOTE] To ta z Tarnobrzega?
  13. Ja się jeszcze wcale nie ciesze, ja się nie mogę nadziwić :)
  14. Coś podobnego! Wszystkiego bym się spodziewała, ale żeby Jasper? Nie mogę w to uwierzyć! :)
  15. Czy ktoś, kto tu częściej zagląda, mógłby mi wysłać numer konta Agaty69 na PW? Widziałam, że próbowała mi przesłac, ale miałam akurat zapchaną skrzynkę. Z góry dziękuję :)
  16. 5-letni seter z Mielca, właściciele chcą go oddać, ponoć za darmo. [url]http://tablica.pl/oferta/seter-ID1z9e9.html#52911831;r:;s:[/url] [IMG]http://img05.tablica.pl/images_tablicapl/51934815_1_644x461_seter-mielec.jpg[/IMG]
  17. Super! :) A jak mamusia i reszta, dalej nie współpracują?
  18. [quote name='mysza 1']A ja mam nowego pieska :eviltong: Taki był straszliwie biedny :( głodny, chudy, że zabrałam do samochodu... Jest w lecznicy, nie mam co z nim zrobić :( Fajnie, nie? :)[/QUOTE] I co to będzie? :(
  19. [quote name='hop!']Macie głupie i nieprzyzwoite skojarzenia. ;)[/QUOTE] Zaraz tam głupie, zdrowe i normalne są ;)
  20. [quote name='farmerka63']Ja zrozumiałam, że ten psiak , o którym wspomina Lemoniada przybłąkał się do ogłaszających - piszą, że ma PRAWDOPODOBNIE 4 lata.[/QUOTE] Możesz mieć rację, zwłaszcza, że on taki brudny na pierwszym zdjęciu. Piękny psiak w każdym razie, oby dobrze trafił.
  21. Albo ja za szybko komentuję, albo Ty za wolno wstawiasz zdjęcia - musiałam pochwalić Twoje psy w wątku Nuki ;) Nikusia jaka jest piękna... :loveu:
  22. No proszę, nawet Lulczak się integrował :) Mała świetna, ale najbardziej spodobała mi się skacząca Joko z piłką w zębach ;)
  23. To ostatnie zdjęcie wygląda nieco dwuznacznie - ten wzrok Pako i jego poza... ;)
  24. Na portalu tablica.pl znalazłam ogłoszenie o ok. 4-letnim pudlowatym psiaku do oddania, podobno za darmo, ale nie wiem, czy to prawda. Może macie nadmiar dobrych domów dla pudelków? Szkoda, żeby wziął go ktoś przypadkowy i zmarnował albo rozmnażał... [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-psa-ID19lN7.html#22bc1b85;promoted;r:;s:[/url] [IMG]http://img09.tablica.pl/images_tablicapl/43594675_2_644x461_oddam-psa-zdjecia.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...