-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Lewica, prawica... jak zwał tak zwał :eviltong:. Niczego nie obiecuję, poza tym, że... zrobię wszystko co w mojej mocy ;).[/quote] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7619/onajegosq9.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='tanitka']dzwoniła na razie jedna Pani ze Śląska, popytała i ma jeszcze naradzić sie z rodziną. Wydała mi się sympatyczna:razz:[/quote] O, jak szybko!:crazyeye: Znalazła ogłoszenie w internecie, tak? Tanitko, w końcu się okaże, że nie tylko Kacperkowi znajdziesz domek, ale może i jeszcze jakiejś jamnikowatej bidzie?:evil_lol:
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']Hmm... dziewczynom nie zwykłem odmawiać ;), ale w banerkach to ja raczej taki bardziej "dziewiczy" jestem :razz:. Może jednak autor banerka sam go przerobi...[/quote] Chyba "prawiczy":evil_lol: Autorem bannerka, o ile sobie przypominam, jest chyba Misiaczek? Oktawia miała z nią kontakt, ale nie wiadomo kiedy będzie a dla Murzynka liczy się czas... No, wujciu gallegro, tak pięknie proszę...[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/3959/wstydnisfh9.gif[/IMG][/URL] -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='katya']Też tak uważam, tylko problemem jest brak sterytlizacji, szczególnie to jest ważne jeśli chodzi o rasowe suki.[/quote] Tak jest. Ile schroniskowy wet bierze za sterylkę? Ja jestem chwilowo na minusie, ale może chociaż bazarek wystawię. -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']A ja nieśmiało zasugeruję, żeby ktoś biegły w temacie, wyedytował banerek w oparciu o tę fotkę... Murzynek prezentuje się na niej wyjątkowo dobrze. I te oczy... Aktualny banerek jest nieco "mylący".[/quote] A ja tak nieśmiało zapytam... Wujku gallegro - a może Ty?:oops: Potrafisz? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='gallegro']A ja już podmieniłem fotkę Murzynka na Allegro, żeby prędzej kogoś zauroczył...[/quote] Dziękujemy, wujaszku!:loveu: -
Czy nadal nic nie wiadomo?:( Jelenia Góra to spore miasto, nie wierzę żeby nie było żadnych udzielających się dogomaniaków...
-
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
A my kochamy Fantę:loveu: Te orzechowe oczy mają moc... -
[quote name='Gosiapk']Ale chudzina! :-o[/quote] Prawda?:( W dodatku do niedawna przebywała w boksie z trzema innymi, młodymi i żywiołowymi psiakami, już widzę jak ją dopuszczały do jedzenia:placz: Co takiego mogłabym jej przynosić żeby przybrała szybko na wadze (ona grama tłuszczu nie ma a tu zima idzie), a jednocześnie żeby to w żaden sposób nie zaszkodziło staremu i schorowanemu psiemu organizmowi?
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agnieszka, ale z tym przekazywaniem łapki naprawdę nie musisz się spieszyć, chwilowo mam zmartwienie z moją kulejącą kotką, no i muszę obesrwować burego kastrata, któremu dziś wróciłam wolność. Zostały nam jeszcze jakieś fundusze na Kopernika? Grodzisk jest całkiem sporym miastem i w dodatku dużo ma terenów "okołowiejskich", bezdomnych kotów tam na pewno nie brakuje... Może poszukać jeszcze jakiegoś gniazda i wyciąc co tam się da? -
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']a może wklejcie to zdjęcie w pierwszym poście ?[/quote] Dobry pomysł, ja już wkleiłam do swojego postu (piąty z kolei w wątku). Murzynek do domu! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agniecha - moje gratulacje!:multi: Dzielna łapaczka jesteś, myśl o jajkach Casanovy spędzała mi sen z powiek;) A nad trikolorką pracuj, pracuj! Trzeba ją koniecznie złapać zanim zaciąży. Czy oprócz niej zostało Ci do łapania coś jeszcze, bo nie pamiętam? Pytam, bo na moim własnym podwórku i w okolicach czeka kolejka dziczków do oporządzenia:oops: Sprawa poważna, ale do opanowania i nie super pilna bo i tak się właśnie prawie wyprztykałam z kasy na ten miesiąc i nie wyrobię. Dziś zaniosłam do kastracji jedynego spośród bezdomniaków, który dawał się głaskać i brać na ręce. Co prawda jest to kocurek, a sterylki są pilniejszą sprawą, ale to tak na dobry początek, coby chociaż jeden był z głowy. Jezu, ale mam stresa, ciągle myślę jak on się teraz miewa... Jutro wieczorem go odbieram i wypuszczam. -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Fantula do góry! No, proszę, zima już za pasem... -
No i jak się dziewuszki sprawują? A co u Gabiszona? Mam nadzieję że jesienne chłody nie dokuczają "młodzieńcowi" i nie ma bolów reumatycznych?;)
-
[quote name='xxxx52']to dlaczego starze malzenstwa nie stoja w kolejce,tylko ida do schronisk i biora szczeniaki:shake:[/quote] Dobre pytanie... Jeśli kiedykolwiek będę starszym małżeństwem na pewno zaopiekuję się jakimś psim staruszkiem, jesli będę mieć warunki. A tymczasem, można rozpuścić po mieście ulotki zachęcające do adopcji psów dorosłych. I zrobić ogłoszenia o Heldze, papierowe, tylko że ja nie potrafię.
-
-O krok od śmierci- NARNIA JUŻ ZDROWA!! I JUZ W BAJKOWYM DOMU :))))
Lemoniada replied to dziuba's topic in Już w nowym domu
O właśnie! Co u sunieczki?:cool3: -
[quote name='xxxx52']ach wiesz ,mam ciezko chorego pieska na serce dostaje codziennie tabletki i juz u mnie 1,5 roku zyje:lol:[/quote] Ale to trochę inna sytuacja, bo Twój piesek jest kochany, w ciepłym domku i ma zapewnioną fachową opiekę... A Helga jest strasznie chuda, żyje w stresujących i obniżających odporność warunkach... Tak czy inaczej to co piszesz jest pocieszające, Helguni potrzeba tylko dobrego domku, który zdoła przemienic ten skołtuniony szkielecik w piękną suczkę - czy ktoś się podejmie? Ona byłaby idealnym psem dla starszego małżeństwa.
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
To czekamy na zdjęcia! Skoro syn tych państwa ma dostęp do internetu i jest zalogowany na dogo to powinno być łatwiej. A czy ci państwo mają swój własny aparat foto albo możliwość częstego wypożyczania? Halo, MonKeY16? -
[quote name='Alaa']Szukamy DT dla Helgi, doloze sie troche:oops:[/quote] Helga pięknie dziękuje!:multi: xxx52 - nie stwierdziłam u suni kaszlu na razie (tego tylko by brakowało!:nerwy:). Ona dostaje zadyszki jeśli zbyt dużo spaceruje - a to zbyt dużo to chyba nawet 200 metrów nie było. Widocznie ma problemy z serduszkiem albo układem oddechowym, boję się, już chyba wolałabym kaszel:placz:
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Lemoniada replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='nata od jadzi']pamiętajcie, że oprócz collaków, husków i dobermanów w przytulisku na pewno są niemłode i nie bardzo urodziwe kundelki, które tak samo potrzebują domów...[/quote] Nata - z ust mi to wyjęłaś. Kundelki przede wszystkim!! Strategia żeby oczyścić najpierw schron z psów "rasowych" jest dobra, gdyśmy zaczynały pomagać w naszym schronie zrobiłyśmy tak samo. Najpierw poszły "rasowce" żeby zrobić trochę miejsca i oczyścić sobie pole działania. Niemniej kundelki i koty dachowce są nawet ważniejsze - bo mniejsze mają szanse na adopcję... Co tu zrobić? -
Tanitko, ogłaszasz go już? Cudny jest, coś czuję, że niedługo się nim nacieszysz:cool3:
-
18 letni Murzynek,ze schronu, na YOUTUBE, JUZ w DOMU!.
Lemoniada replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
Murzynek, w górę! Znajdź domek, chociaż ty... -
Piękny ten Kacperek:loveu: Kto pokocha takiego niebanalnie umaszczonego, sympatycznego pieska?