Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. No Fanciorku, najwyższy czas żebyś znalazła swojego człowieka:evil_lol:
  2. [quote name='pietrobus']. Kuzyn zawsze wie lepiej tak jak nasza ostania rozmowa. Ja do pilnowania owczarek kaukaski i mu tłumaczę. On, że kolega ma i wpuszcza wszystkich. Ja, że psy mają różną psychikę.... I mu tłumaczę. I namawiam go na psa z rodowdem. A, on mi że za 400 zl. będzie miał to samo nawet lepszego.[/quote] Jeśli pies miałby żyć w takich warunkach jak piszesz to myślę, że żaden porządny hodowca nie wyda kuzynowi odchuchanego szczeniaka od ukochanej suni. Nie namawiaj kuzyna na psa z rodowodem tylko na psa ze schroniska. Wyjdzie na jedno i to samo, a zapłaci góra 100zł opłaty adopcyjnej i to za już "gotowego" psa, tzn. dorosłego i nadającego się do stróżowania. No, chyba że dojdą jeszcze koszty leczenia...
  3. Obawiam się, że w tym wieku i przy chorym serduszku operacja byłaby jednoznaczna z uśpieniem... Boję się, bezsilność jest dołująca, jedynym co możnaby teraz zrobic dla Helgi jest właściwie danie jej domku na ostatnie chwile. Życie miała psie, niech więc chociaż odejdzie godnie...:(
  4. [quote name='wachura'] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7308/dsc00099ru4.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3357/dsc00100bu7.jpg[/IMG] [/quote] Wachura, mówisz, że Twoje mieszkanie nadal jest w tak dziewiczo czystym stanie jak było przed nastaniem ery Cypryska?:evil_lol:
  5. A jak! Ja się nie mogę napatrzeć na to zdjecie: [quote name='hop!']Znowu śpi a obok (cud!) zasypia Gabiszon... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1301/ra017hw5.jpg[/IMG][/quote] Cuda dwa!:loveu: Gabiszon ma niesamowity kolorek, taki mahoniowy, ale i tak Nikunia jest najj. Hop! masz ekstra kolorek ścian, czerwony to mój ulubiony:)
  6. [quote name='Agata69']Dzwoniłam jest wszystko OK. Szopek smutny bo nie ma Jagody, ale ona niedługo wraca.[/quote] Sterylka?:cool3:
  7. A co to za wątek o tfurczości? (Chyba dawno się nie zdołowałam, że pytam:diabloti:) Co do białaska - moze się jeszcze pokaże, ja go w sumie widziałam aby raz, chowa się pewnie. Nie traćcie nadziei. Kolejna kocica z małymi - no nieeee:shake:
  8. [quote name='lamia2']Faktycznie zapomniałam o niej przy edycji ;)[/quote] aaa... od razu lepiej, Cioteczko:multi:
  9. Pewnie tak, ale póki co w pierwszej kolejności idą sunie zaciążone. Zastanawiam się jak ona zniesie zabieg w takim stanie..
  10. Pomocy! Helga nie przeżyje zimy w schronisku, chuda, wynędzniała i z chorym serduszkiem... Domek potrzebny na cito:placz:
  11. Czy ja mogę prosić założycielkę wątku o mianę emotki przy tytule?:diabloti: Bom mało na zawał nie zeszła gdy znów zobaczyłam tą smutną fioletową, już myślałam, że znów coś nie tak. Jezu, ten dół jest imponujący:crazyeye: A to spryciarz, noo..:loveu:
  12. [quote name='brazowa1'][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/4/94351d122575a937.jpg[/IMG][/URL] Nie jest szczesliwy :shake:[/quote] Ale będzie:loveu:
  13. [quote name='mariolka']niestety stalo sie :( Brutus jest w azylu. za bardzo pokochal domownikow[/quote] Jak to?:crazyeye::placz:
  14. Echh, a żeby go pokręciło:angryy: Co się odwlecze to nie uciecze, dosięgnie go ręka sprawiedliwosci. I Nukę też dosięgnie - ręka kochającego człowieka:loveu: Oby jak najszybciej...
  15. [quote name='hop!']Lemoniada już tu nie zagląda...:-([/quote] Lemoniada siedzi do późna w pracy na nadgodzinach i jak wraca do domu jest ledwo żywa:evil_lol: Ale takie zdjęcia jak te to miód na moją duszę... Nika jest cudna, prawdziwa kobieta, wie czego chce:loveu:
  16. [quote name='Agnie Koty']Lemo, jestem do dyspozycji. Powiedz tylko słowo...[/quote] ...a będzie uzdrowiona dusza moja:evil_lol: Piątek, 16:20 tam gdzie zawsze?;)
  17. Ach jak cudnie!:loveu: Może będą jakieś fotki Kacperka z nowego domku? To się chłopakowi poszczęściło, wiedziałam, że z taką urodą prędko podbije czyjeś serducho.
  18. Agnie, to umówimy się jakoś na przekazanie, dobrze? Jak tam ta trikolorka? Widziałam dziś Sylwestra i Małą Czarną, urosły drapichrusty i z tego co widzę czują się znakomicie:) A na Koci Świat już zagłosowałam, a jakże;)
  19. No to wpadłam po uszy... Zielone oczy - moje ulubione, sama mam takie:loveu: Zielone oczy są kocie i tajemnicze, przyciągają uwagę, ktoś się w niej MUSI zakochać! A czy niunia jest wysterylizowana?
  20. Kopiuję wiadomość ARKI: "[I]Kasia, wetka powiedzial,ze robila jej wymaz z uszu-ze to gronkowiec....robila to w ludzkim lab, w Skierniewicach a ja w takie wyniki nie wierze, nie sa wiarygodne...Trzeba jej wymaz zrobic i zbadac w weterynaryjnym lab i zastosowac odpowiedni antybityk, wtedy..Takie leczenie to tylko w warunkach domowych! Obecnie daj jej surolan..to nie ma sensu zbytniego ani dawanie czegos co kogos psu pomaga:( napisz to Olence. Musi byc diagnoza prawidlowa i dokladne leczenie... chce ten wymaz zabrac do lab weterynaryjnego..tylko musza surolan odstawic na tydzien...."[/I]
  21. Fantuś, hopaj! Śliczna jesteś jak malowanie:loveu:
  22. Nazwy leku nie znam. Oleńko, nie wiem jakie te krople dostaje, gdybyś mogła nam przesłać swoje - Korunia byłaby bardzo wdzięczna:loveu:
  23. No i co to będzie? :( ani jeden dogomaniak nie interesuje się schroniskiem, nie bywa tam?
×
×
  • Create New...