Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. Ja przenisłam 50,00 PLN wszystko jest bardzo ładnie opisane na stronie 25 posty od 241-244 :-) Z okazji Dnia Chłopaka ściskam Nerusia vel Tadzika i prosze o konto do wpłaty
  2. poproszę numer konta do wpłaty na Księcia Opalika , którego serdecznie ściskam z okazj Dnia Chłopaka :-)
  3. Tośka uściski na noc :-)
  4. halo Hala chciałam zajrzeć na wątek Orzeszka, który ogłaszasz ale nie działa
  5. no pustka bo i sprawozdań mało i tak tyci fotek od Nerusia to i bieda się porobiła ale ciotka zagląda codziennie jedno nie smaruje bo przez parę dni byłabym sama jak palec Chłopaku do góry hopaj :-) :-)
  6. Panieneczko przesyłam buziaki na dzień dobry :-)
  7. absolutnie fantastyczna wiadomość :-) Czyli Demi musi się trzymać do połowy października i czekać na wyjazd i jak rozumiem nie jeździ jeszcze na wózeczku morsko pozdrawiam
  8. Opaliku jak tam puszysta kuleczko się czujesz w te deszczowe dni? Buziaki dla Ciebie i uściski dla Renatki :-)
  9. Miśku bądz dzielny i warcz na Panią :-) ciotka bardzo cię prosi
  10. popieram!!!!! Tosia nie może już tego słuchać :-) Zima za pasem brrryyy Do hoteliku suńkę a potem do domku :-) nad tym tu pracujemy i zachęcamy ludzi do współpracy, do czytania, namawiania i wpłat. A taki ping pong słowny [B][U]z n i e c h ę c a [/U][/B]
  11. o dzisss :-)dwupak, kciukasy prawy i lewy zaciśnięte :-)
  12. no a jak tam Hesia na posadzie Prezesowej? Udało się jakiś domek znaleźć dla innych hesiopodobnych dzięki jej historii?
  13. ale widać jak Bubul się uśmiecha przez sen :-)
  14. no to kciukasy zaciskam :-)
  15. no ale robaki nie dają usiedzieć na miejscu a pytania same cisną się na ekran :-)
  16. w takim razie wieści pozwalają myśleć nieco optymistyczniej. A jak idzie sunik nauka wózkowania? No i kiedy może pakować walizki?
  17. Coś słabiutko z informacjami o Demi :-( co tam u niej się dzieje? Jakieś szanse na opuszczenie schronu? W poprzednich postach coś zaświtało ale oklapło :-(
  18. Szczotek do góry chłopaku na gimnastyczkę poranną :-)
  19. Hello Tosiu na gimnastyczkę poranna zapraszam :-)
  20. normalnie można zakładać nową rasę :-)
  21. Misiuńku do góry o poranku na gimnastykę i do ludzi :-)
  22. jestem, jestem i podnoszę sunieczkę na wieczorne wyciąganie grzbietu :-)
×
×
  • Create New...