Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. Brrryyyy jak ja nie cierpię sterylek. Zło konieczne. :-) książki kucharskie do wzięcia :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/url]
  2. Demi trzymaj się kochana, już niedługo suczko słodka. Ech serce żal ściska.:-( Czy Demi będzie uczona jazdy na wózeczku przed podróżą? Jak ten wózeczek pojedzie do Ostródy z Gdańska?
  3. Mieszko ciotka jest z tobą i śle trochę jodu morskiego na dobry dzień :-) no i zapraszam wszystkie ciotki na bazarek dla Mieszka :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/url] :-)
  4. Tosiek ciotka jest z tobą i trzyma kciukasy. Merdaj ogonkiem do panka i nie daj mu odejść :-)
  5. Chłopaku już wczoraj widziałam, że ruszyłeś w świat ale nie miałam czasu dać ci buziaków, więc jestem dzisiaj i śle uściski morskie i pełne jodu :-) :-) :-) Wszystkie ciotki zbieraczki i wspomagaczki pełen szacun :-)
  6. no cóż Brunek, no choice ale jestem z Tobą :-)
  7. No Tosiek ściskam wszystko co mogę aby się udało i czekam na newsy :-) :-) zapraszam na bazarek na chłopaka zgarniętego z ulicy po 2 latach :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/url]
  8. Chłopaku jak się cieszę, że starość będzie w kolorze zielonym :-) i cała miękka jak trawka Kto jest [B]skarbnikiem[/B] Brzydkiego Dziadulka (sorki ale tak mi się podoba ksywka i tej będę się trzymać) można by zapisać to info w pierwszym poście. :-) zapraszam na bazarek na innego chłopaka zgarniętego z ulicy :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/url]
  9. [B]Leonku [/B]trzymaj się. Będzie dobrze a nawet bardzo dobrze. 11 już niedaleko.... :-) zapraszam na bazarek dla Mieszka(psiak też z ulicy zgarnięty) :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/url]
  10. [B]podliczenie tak na szybkiego[/B]: brakowało stałych 60. Ja dałam zamiast 10 to 15 czyli brakowało 55, Kelani 30 czyli brakuje 25, Makofix1 daje 50 czyli Dziadek jest na + 25 Chłopaku pakuj waliski i zmykaj ze schronu
  11. kurczaki nie było mnie kilka godzin u Brzydkiego Dziadziusia a tu takie newsy Hip hip huraaaaaa :-)
  12. Bruno trzymaj się chłopaku ciotka jest z tobą :-) :-) rozdajemy kartki hand made :-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194066[/URL]
  13. [B]Anett[/B] dostałam Maila od Kasi w sparwie zapłaty za wydatki i hotelik Irci. Wpłata będzie po miesiącu pobytu czyli 14.10.10 [B][U]:loveu:Rozdajemy kartki hand made zajrzyj:loveu:[/U][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194066[/URL]
  14. Rozdajemy karki hand made na Brzydkiego Dziadziusia:loveu: http://www.dogomania.pl/threads/194066
  15. Miśku trzymaj się. Ukłony dla opiekunów wspaniała opieka :-)
  16. Oskarku ciotka jest z tobą trzym się ciepło :-)
  17. kurczaki, nic się nie dzieje ze Szczotkiem. Ki czort :shake: :shake: :shake: :shake: kolego może słabo merdasz ogonkiem. Przyznaj się :mad:
  18. nie ma to jak własny, mięciutki, prywatny kącik, więc nie ma się co dziwić, że Puńcio szczerzy ząbki
  19. Malgos tak jak pisałam na priv dzwoniłama dzisiaj do fundacji w Gdańsku i do wolontariuszek ze schroniska i już mam odzew. Wózeczków po Irze juz nie ma są w Polsce ale posłałam im linka do dogo z Demi i mam odpowiedz. Jest wózeczek w schronisku po labradorce. Potrzebuję wymiary Demi. Koleżanka obejży wózeczek i dowie się czy jest możliwość regulacji i czy można skorzystać ze środka lokomocji dla Demi. Odpowiedz w sobotę. Na razie tyle dla suni mogę zrobić. pozdrawiam morsko
  20. o kurczaki, Tosiek słodki :-) trzymam kciukasy prawy i lewy i zakręcam palce u nóg :-) :-)..............
  21. http://www.youtube.com/watch?v=clO4siyhWCo&NR=1 mam taką nadzieję, że Demi też tak będzie biegać jak te dwa psiaki z gdańskiego schroniska, które dostały wózeczki od sponsora
  22. Ciotki jesteście wielkie :-) :-) :-) Monika 083 pomysł z bazarkiem przepiękny. Podwyższam swoją deklarację miesięczną na hotelik z 10,00 na 15,oo
  23. nie pyamy ile godzin ale mówimy pełen szacun:loveu::multi:
  24. Renatko czy napewno 9 jest tą prawidłową liczbą psiaków nie pominęłaś tego, co go Twój mąż na rybach w lesie znalazł :-) morskie uściski
  25. oj niedobrze, niedobrze Zefirku, chłopaku to twoja szansa, daj sobie pomóc .....
×
×
  • Create New...