Tora&Faro dziękuję wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) tak troszkę się upieram, aby było dla Nerusi vel Tadzika bo to fajny psiak (jak wszystkie zresztą) i chciałabym go troszkę doposażyć. Zakończył się właśnie bazarek dla niego, który przygotowała z moich fantów Mysza 1 i tu bardzo chciałam Jej podziękować za pomoc. Widzę, że Nerus ma konto dodatnie to cieszy. Można spokojnie popatrzeć w przyszłoś nerusiową
morsko pozdrawiam