Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. o kurczaki no to faktycznie w porę ten wet się trafił. Zła wiadomoś jest taka, że kaski mało kruca bomba :-( a termin się zbliża......
  2. ok doki over mision acomplished :loveu:
  3. ta rekonstrukcja nosa - w wolnej chwili możecie pokrótce napisać, o co chodziło? dlaczego była taka potzreba, czy sie przyjęło, ile trwało leczenie - nie znam nemieckiego, a to starsznie ciekawe![/QUOTE] poczytałam sobie o tej rekonstrukcji nosa, wykonanej po raz pierwszy w Europie na psie. Naprawdę bardzo ciekawe ale słabieńko opisane i mało fotek ale to tylko mały wtręt. Nie marudze ;) Naprawdę wielka szkoda, że nie ma takiego centrum w Polsce. Demi trzyma się cieplutku:loveu: już niedługo....
  4. No Dyziek,jak szczekasz to będą z ciebie "ludzie"
  5. A może Puniek miał udar, tak jak moja sunia. Potem też ją ściągało na jedną stronę. Sunia chodziła w nosidełku, czyli ręczniku przełożonym przez brzusio, bo ze sprawami fizjologicznymi lądowała na ziemi a tak pańcia luzowała i była imitacja kucnięcia
  6. No Tosiek to się nazywa szczęście i dobra Pańcia, która cie lansowała. Wilczku dziękuje :-) uściski morskie :-)
  7. jaka dziwna? Reniu jesteś kochana z ogromnym sercem. dziękuję......
  8. no to czekamy na newsy Ircia trzymaj się :-)
  9. Szczotek hopsaj do góry i merdaj ogonkiem, aby cię domek wypatrzył :-)
  10. Przywołuję Panią i Pana do porządku. We dwoje raźniej, proszę pamiętać. Tadzik gdzie twoje maniery?
  11. no tak teraz widzę jaśniej co napisałam hm... ale co tam :-)
  12. tak jest Rudy na pierwsze lansować się :-)
  13. Mieszko dużo jodu przesyłam z rana :-)
  14. Dyziek na trawce jest piękny :-) przelałam dzisiaj 15.00 za ten miesiąc
  15. Opaliczku kochany, dlaczego tak szybko :-( :shake: :-( Królewiczu kochany żegnaj........ Reniu bardzo dziękuję........
  16. [quote name='sosnowieckie schronisko']Na szczęscie jest widywany w stałym miejscu gdzie przychodzi się pożywić, więc nie jest tak źle.[/QUOTE] no tak ale nie odetchnę dopóki nie zostanie złapany bo zima idzie......
  17. o ludu, co za wieści :-):loveu: :-):loveu: co to znaczy lifting, pies zmienia się nie do poznania i już przyciąga dobrych ludzi :-)książki kucharskie dla Mieszka:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/URL]
  18. Tosiek daj znaka, ciotka czeka :-)książki kucharskie dla Mieszka :-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/URL]
  19. o matko i córko dał dyla w przestrzeń :shocked!::shocked!::shocked!: sick :lookarou::lookarou::lookarou:
  20. Księżniczko, wieczorne tarmoszenie za uszkiem :laugh2_2: :multi: :laugh2_2: :multi: :laugh2_2: :multi: :laugh2_2: :multi::laugh2_2: :multi: :laugh2_2: :multi: :-)książki kucharskie dla Mieszka :-) http://www.dogomania.pl/threads/194049
  21. Rajcia wieczorne tarmoszenie za uszkiem :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny::multi: :-)Książki kucharskie na Mieszka:-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/URL]
  22. absolutnie fenomenalne fotki no i filmiki też nie gorsze :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :shiny: :multi: :-)ksiązki kucharskie dla Mieszka :-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194049[/URL]
  23. ja też nic nie rozumiem z tych frakcji ale stronkę obejrzałam caluteńką, rycząc jak bóbr i widziałam jak pięknymi samochodami cała ekipa piesków-ślicznych kundelków i 2 kociaki z Dąbrówki pojechała w lepszy świat. Może szkolenie w zakresie rozumienia?
  24. Puńciu słodki, przesyłam dużo bałtyckiego jodu :-)
×
×
  • Create New...