ta rekonstrukcja nosa - w wolnej chwili możecie pokrótce napisać, o co chodziło? dlaczego była taka potzreba, czy sie przyjęło, ile trwało leczenie - nie znam nemieckiego, a to starsznie ciekawe![/QUOTE]
poczytałam sobie o tej rekonstrukcji nosa, wykonanej po raz pierwszy w Europie na psie. Naprawdę bardzo ciekawe ale słabieńko opisane i mało fotek ale to tylko mały wtręt. Nie marudze ;) Naprawdę wielka szkoda, że nie ma takiego centrum w Polsce.
Demi trzyma się cieplutku:loveu: już niedługo....