skontaczyłam się w nocy z Iloną i jak dobrze pójdzie to zajrzę do Demi do Starogardu Gdańskiego. To jest 70 km od Gdańska. Demi będzie przywieziona z Ostródy do Starogardu Gd. gdzie jest punkt zbiorczy psiaków zabieranych do Niemiec. Proszę trzymać kciuki za stary, tym razem samochód.
[U]rozliczenie Irci[/U]
hotelik opłacony od 14.09.10 do 14.10.10 [B]360,00[/B]
szczepienie i odrobaczenie [B]68,00[/B]
[B]w kasie zostało na dzień 14.10.10 [COLOR=red]92,00[/COLOR][/B]
Wilczku,
Na pszczyńskim wątku jest piękna, beżowa, mała sunia o imieniu Muszka. Czy coś o niej wiadomo? Widzę, że psina nie ma wątku. Miałam kiedyś znajdę i tak się też nazywała Muszka. Miałam ją 15 lat. Daj znać, prosze.
widzę, że niektóre ciotki już zadysponowały, więc mam propozycję aby zrobić w 1 poście rozliczenie czyli ile poszło a ile zostało i kto się zdeklarował na jakiego psiaka. Wilczku przy tych rozliczeniach dla niezdecydowanych może wstawisz wątki psiaków, którym brakuje.
dzięki i morsko pozdrawiam