Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. no tak ale kurczaki zimno się robi. Gdzie ta gadzina śpi?
  2. zapomniałam napisać, że to będzie w sobotę popołudniu
  3. skontaczyłam się w nocy z Iloną i jak dobrze pójdzie to zajrzę do Demi do Starogardu Gdańskiego. To jest 70 km od Gdańska. Demi będzie przywieziona z Ostródy do Starogardu Gd. gdzie jest punkt zbiorczy psiaków zabieranych do Niemiec. Proszę trzymać kciuki za stary, tym razem samochód.
  4. No kolego, nieźle się wylansowałeś :-) medialny jesteś:-)
  5. A j podnoszę psiaka i proponuje imię [B]Brok[/B]
  6. [U]rozliczenie Irci[/U] hotelik opłacony od 14.09.10 do 14.10.10 [B]360,00[/B] szczepienie i odrobaczenie [B]68,00[/B] [B]w kasie zostało na dzień 14.10.10 [COLOR=red]92,00[/COLOR][/B]
  7. czy ktoś tam będzie kto mógłby pstryknąć i powklejać?
  8. Punieczku, trzymaj się cieplutko :-)
  9. i dobrze, że natrzepał kasy. Ma na opał na zimę chłopak. Juz czas był.
  10. Wilczku, Na pszczyńskim wątku jest piękna, beżowa, mała sunia o imieniu Muszka. Czy coś o niej wiadomo? Widzę, że psina nie ma wątku. Miałam kiedyś znajdę i tak się też nazywała Muszka. Miałam ją 15 lat. Daj znać, prosze.
  11. hej Dyziek :-) chłop z ciebie na schwał :-)
  12. dzisiaj jest 13.10 to już 6 dni jak Zefi zwiał. CO tam słychać? dał się złapać?
  13. Wilczek trzym się kupy. To co robimy to trudny i niewdzięczny temat czasami ale to nie jest powód, aby przestać pomagać psiakom. morsko pozdrawiam
  14. Mieszko w górę na lans :-)
  15. widzę, że niektóre ciotki już zadysponowały, więc mam propozycję aby zrobić w 1 poście rozliczenie czyli ile poszło a ile zostało i kto się zdeklarował na jakiego psiaka. Wilczku przy tych rozliczeniach dla niezdecydowanych może wstawisz wątki psiaków, którym brakuje. dzięki i morsko pozdrawiam
  16. Reniu, a co wet powiedział o tym "zakręceniu " Punia
  17. błękitnooka kiciura :-) Jak tam uszko?
  18. mision acomplished tzn misja zakończona :-)
  19. halo halo co tam słychać? Gdzie jest Leon?
  20. uff.... Demi pakuj torebkę i w drogę maleńka na gimnastyczkę :-)
×
×
  • Create New...