Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Jest drugi domek, czy znowu ogłosić?
  2. :-(:-(:-( Myślałam, że już koniec cierpień Boryska. Jakie są rokowania?
  3. 10 dni nic nie zniszczyła i nie nasikała. Może już tak zostanie.;)
  4. Mila jest cudna i szczęśliwa. Oby więcej takich domków było.;) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  5. Na jakie konto wpłacić na leczenie suni?
  6. Bardzo się cieszę. A kiedy poznamy następny domek?
  7. Świetne zdjęcia. To w wianku odjazdowe.:loveu:
  8. Dzwoniłam i wszystko układa się szczęśliwie. :loveu:
  9. Mnie zachwyca, śledzę wątek ale nie mogę jej pomóc.
  10. Szczeniaki są dzisiaj w Dzienniku Polskim. Trzymam kciuki za domki.:thumbs:
  11. Szczeniaki rosną i pilnie potrzebują domów stałych. Czekam na ogłoszenie w DP. Powinno być w po niedzieli. Może warto pokazać je w "Kundlu burym".
  12. Weszłam na wątek suni i chyba nie zasnę. Domek pilnie potrzebny.
  13. [quote name='Patia']Telefonów miałam już ze 40 ale same lańcuchy :shake: Tamb czy udało Ci się wysłac je do Dziennika ? Maluchy rosną i potrzebują domków .[/quote] Wysłałam ale dopiero dzisiaj. :oops: Była kolejka piesków do ogłoszeń. Będę sprawdzać najbliższe wydania DP i jak będzie ogłoszenie, dam Ci znać. Zadzwonię.
  14. Czy po 26 kwietnia ktoś na 100% ją weźmie?
  15. Będzie wszystko dobrze.:thumbs:
  16. Też jestem ciekawa. Musimy poczekać na Dorkę i Red.
  17. Podrzucam Jacusia na pierwszą stronę.:Dog_run:
  18. Śliczna, na piewszą stronę.
  19. Gabryś jest w Dzienniku Polskim. Żeby ktoś zadzwinił.:Dog_run:
  20. [quote name='togaa']Puszeczek pozostaje u mnie na dożywotnim tymczasie....:lol::lol::lol: Kochamy się!!![/quote] Czułam, że tak będzie.;)
  21. Żeby tylko domek znalazł. To, co się stało z Binkim załamało mnie. Ciągle znajduję jego zdjęcia do ogłoszeń w komputerze i łzy same płyną.:-(
  22. Wysłałam Gabrysia do DP w zeszłą niedzielę ale jeszcze nie został ogłoszony. Jeśli jutro go nie będzie zadzwonię i się upomnę.
  23. Daktylek jest piękny, nie rozumiem dlaczego nikt w sprawie adopcji nie dzwonił.:shake: Motylka zazdroszczę przyszłym właścicielom. Zawsze chciałam buldożka.:oops: Ale jak się przeprowadzę na wieś to wezmę jeszcze kundelka w potrzebie i zrealizuję marzenie o buldożku. Zwrócę się wtedy o pomoc w szukaniu do Maupa4.;)
×
×
  • Create New...