Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Cieszę się, że ta pani się nie wycofała. Mam nadzieję, że Lisek zostanie u niej na stałe. Tosia z mojego podpisu bardzo chora....
  2. Trzymam kciuki za Berniego. Tosia z mojego podpisu też ma dzisiaj operację.:shake:
  3. Też się martwię.:shake: hop! jeszcze jest w lecznicy, nie mogę się dodzwonić.
  4. Weszłam na jego allegro i już wiem, że jest w Warszawie. Dojazd do Krakowa łatwy. Wyślijcie mi jego zdjęcie, to na rękach i informacje z nr telefonu w sprawie adopcji na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Najlepiej dzisiaj to wyślę do Dziennika Polskiego.
  5. W jakim mieście jest psiak? Mogę go ogłosić w Krakowie w jednej z gazet.
  6. Tosia miała kroplówkę i badanie moczu. Czuje się lepiej. Hop! jest zagoniona ale wejdzie na dogo wieczorem.
  7. Tosia na pierwszą stronę. Dzisiaj znowu wizyta u weta. Hop! jest świetnym dt ale bez pomocy dogo nie pomoże następnym biedakom. Zapewnia opiekę, jedzenie ale koszty weterynaryjne są ponad siły. Aktualne koszty: Sprawy finansowe: 67zł - szczepienie, krople do oczu i EXpot. 92zł - badanie krwi, kroplówka, antybiotyk 58zł - kroplówka, antybiotyk i inne leki ----------------------------------------- [B]217zł[/B] [B]40zł [/B]- za transport (dla Rybc!i)
  8. Bardzo potrzebna pomoc.:shake: Przy Brego była świetna współpraca, przy Tosi hop! nie może zostać sama.:modla:
  9. Dziewczyny, organizujcie transport. Domek wspaniały ale są w nim koty po przejściach i Berni musi być dla nich miły.;) To jedyny warunek powodzenia adopcji. Przyszła pani wspaniała.:loveu:
  10. Jestem umówiona z zainteresowaną adopcją osobą w piątek ok. 12-tej. Mam nadzieję, że tym razem się uda znależć dobry dom dla Berniego.;)
  11. Tym razem nie ja. hop! ogłosiła w Metrze i pani się zgłosiła. Moje ogłoszenie w DP ukazało się później ale inne psiaki poszły w miejsce Brego. hop! zmieniła los Brego.:loveu:
  12. Odkąd mam 4 psy boję się brać z dogo 5-tego na tymczas (mieszkanie w bloku). 7 kotów wytrzymuję ale jak uratuję 8-mego staję na głowie, żeby mu znależć super dom. Żadnej okazji nie przepuszczę.;):oops:
  13. Berni dzisiaj jest w Dzienniku Polskim w Krakowie. Trzymam kciuki.;)
  14. Żuraw, super, że znowu jesteś na dogo. Jak to możliwe, że masz 3 psy a tylko jednego kota? ;) Zapraszam na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117087[/URL]
  15. Bardzo się cieszę, że Brego ma tak wspaniały dom :multi:
  16. Trzymam kciuki za nowy domek. Rozstania są smutne.:shake:
  17. Oktawia, świetne zdjęcie, ten ban to przesada.:shake:
  18. Julitko, może trzeba pozbierać podpisy tak jak w przypadku Camary. To skandal, że osoby ratujące psy z takim poświęceniem są tak traktowane. brak odpowiedzi na Twoje pw też świadczy o niekompetencji modów. :angryy:
  19. Wcześniej Camara, teraz Oktawia .... Znowu pomyłka?:mad:
  20. Podesłałam jeszcze jeden kontakt Camarze do sprawdzenia, ciekawe czy coś z tego wyszło. Państwo z 11-letnim synem mieli być w hotelu.
  21. Pochwalę się, ogłosiłam Brego z tymczasu hop! i pan zadzwonił. Sytuacja Brego wyjaśniła się wcześniej więc oddałam domek Camarze, która pomyślała o Majeczce.;) Pan bardzo miły, domek idealny dla starszej suni. Mieli już kolejno dwa psy i dożyły póżnej starości.
  22. Ma śmieszny, różowy brzuch w ciemne plamki. :lol: Zauważyłam też, że ma niewielką przepuklinę pępkową.[/quote] Odpowiem za hop!
×
×
  • Create New...