Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Zaraz zadzwonię do właścicielki. Proszę, napisz coś więcej o domku tymczasowym. Atos ma kiepską sierść i może być wyłącznie w domu. Prześwituje mu różowa skóra. Jest też bardzo chudy i przestraszony.
  2. Szkoda, trzymałam kciuki. Teraz wysłałam Atosa, potem będzie Gabryś, Daktyl i może znowu Binky.
  3. No cóż, zostanę z wredną Titką. Ale jak jeszcze raz zrobi kupę i kilka razy zrobi siku do łóżka, odbiorę jej imię, które ma po naszej współnej Titce i dam jej bardzo brzydkie np Uryna. Muszę ją jakoś ukarać. Albo niic nie zrobię. Ona i tak ma wszystko w czarnym nosie.:mad:
  4. Wysyłam maile, gdzie się da i nie mam już pomysłów.:shake:
  5. Hop! widzę, że lubisz trudne przypadki. Mam taką jedną wredną i brzydką suczkę. Tobie ufam, więc mogę Ci ją dać. Dzisiaj zrobiła Piotrkowi kupę do łóżka. Piotrek ma urodziny, wrócił ze szkoły i usiadł na łóżku. Więcej opisywać nie będę. :shake: Czarna Titka zadowolona, bez stresu a mnie się dostało. Usłyszałam, że żadna matka dziciom tyle zwierząt do domu nie sprowadza i że one ważniejsze od niego. No i że dziękuje za uczczenie jego 15-tych urodzin. Ufff...
  6. Szkoda , że musi czekać w hotelu.:shake: Lowefigaro, napisz, proszę coś więcej o tym hotelu.
  7. Biedactwo.:-( Brak mi słów, żeby wyrazić smutek i brak zrozumienia ludzi, którzy oddają swoje psy do schroniska.
  8. Przyznaj się, przestała Ci się podobać.:evil_lol::eviltong::diabloti:
  9. Też się cieszę, że wróciła do swojego domu. Tylko, żeby właściciele nie pomyśleli, że się męczy i ...... Ale pewnie panikuję bo jakby pomyślała ta pani o uśpieniu, to pewnie powiedziałaby o tym w schronisku. W przypadku tej suni nie mam racjonalnego osądu i miałam nawet plan wbrew zdrowemu rozsądkowi.
  10. Czy jest możliwośc, żeby ktoś ze schroniska miał z tą panią kontakt przez jakiś czas? Ta sunia potrzebuje opieki i trzeba trzymać rękę na pulsie. Ludzie robią czasem dziwne rzeczy. Mam nadzieję, że panikuję ale ta sunia bardzo mnie poruszyła. Przypomina moją pierwszą , ukochaną Titkę, która umarła ze starości 17 lat temu.:oops:
  11. Co z maleństwem? Chciałabym, żeby zgłosił się właściciel i okazał dobrym człowiekiem.
  12. Kto może zabrać psiaka na tymczas?
  13. [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]Camara, dziękuję za pomoc. Co dalej robić?[/FONT][/FONT]
  14. Dlaczego? Zawsze lepszy dom tymczasowy niż hotel.:shake: Lusia musi być przygotowana do adopcji, w hotelu nie ma szans.:-(
  15. Cofi jest bardzo szczęśliwy.:loveu:
  16. W Krakowie znajdują domy psy uznane za trudne. Bardzo pomaga w tym program "Kundel bury i kocury". Frotka ma duże doświadczenie i może bardzo pomóc Lusi. To duża szansa i poważna propozycja. Jeśli zależy Ci na Lusi, daj ją do Frotki. Zaniepokoiła mnie cena, jaką podałaś za hotel. Najtańszy hotel jaki znam to 450 zł miesięcznie (po znajomości dla bezdomnych). W 150 zł nie mieści się utrzymanie psa w domu (mam 4 więc coś o tym wiem). To nie jest atak z mojej strony tylko prośba o wyjaśnienie, co to za hotel.
  17. Rozumiem, że Lusia nie będzie musiała czekać na dom w hotelu (za dziwną kwotę 150). Mam nadzieję, że jest to cena za pobyt bez jedzenia. Frotka, bardzo się cieszę, że zajmiesz się Lusią.:loveu:
  18. [quote name='monita']Czy ten psiak, wykazuje jakąś agresję ?? Czy jest spokojny ??[/quote] Jest bardzo spokojny.
  19. Lusia znajdzie dobry domek,wierzę w to
  20. Biedactwo maleńkie, żeby tylko ktoś ją szukał.:-(
  21. Koszmar, trzeba sunię zabrać z tego miejsca zanim wydadzą ją cyganowi.:shake:
  22. Jeśli możesz to bardzo proszę o to.:loveu:
  23. [quote name='wihu'] KASUJE GRATKĘ, BOJĘ SIĘ, ŻE CYGAN ODNAJDZIE NAS I ZASZKODZI. Ta sprawa jest b. delikatna. Domki można szukać tylko przez WAS DOGOMANIACY. Nie mozna ogłaszać w mediach lokalnych. Cygan się wścieka i chce odzyskać sukę.To niebezpieczny człowiek.[/quote] Zrozumiałam z tego postu, że nie można psów ogłaszać, tylko szukanie domów przez dogo jest bezpieczne.
  24. Może ci państwo będą cierpliwi. Jeśli będą ją głaskać, tulić, karmić, polubi ich. Tylko to może potrwać. Ja też mam napiętą sytuację w domu (jedna sunia sika do łóżka) i mieszkam w bloku. Teraz już nie biorę na tymczas, chyba, że sama znajdę.:shake:
×
×
  • Create New...