Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. To chyba pytanie retoryczne;);):evil_lol: jak to dlaczego z ZACHWYTU!
  2. Wow Magda genialne foty,pozazdrościć takiego doświadczenia,to musi być super tak skakać,a koń BOOOOSKI:loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Dla mnie to jest the best,straszniście mi się spodobało:loveu::loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/235/a15db52772f7e321.jpg[/url] zazdroszczę wodnych szaleństw:lol::multi::p
  4. Na pierwszej focie fajnie na drugiej widać,że lepiej nie będzie przy takim pysku. Ale ja bym pod brodą jeszcze docieła po prawej stronie. Wygląda jakby tam było nie równo i jeszcze trochę zdjeła z policzka na lini zewnętrznego kącika oka . Widać,ze robiłaś te niby plasterki i ścinałaś boki, ja bym jeszcze to zrobiła własnie na tej linii. Na zdjęciu sylwetki widac dobrze linię od nosa do ucha, u Ciebie tworzy łódkę, im będzie ona bardziej jak półkole tym głowa "zrobi się" okrąglejsza i krótsza będzie wizualnie kufa. Niestety u długopyskich psów nie da za bardzo tego zrobić bo wygięcie mocniejsze tej linii sprawi,że głowa będzie nie proporcjonalnie duża do reszty. Ale niech sie inni wypowiedzą. Ogólnie mi się podoba główka,ale tułów nie był na super krótko mam nadzieję:shake:
  5. Mudik

    frisbee

    Ja Delika też podnoszę,ale jego 12 kilo to pestka w stosunku do masy piesów Vectry:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Deli też lubi karuzelę. Czasem go prawie na plecy zakładam i dopiero wtedy puszcza,zacięte zwierzątko:evil_lol::evil_lol::lol:
  6. Borer terier jaka mina:evil_lol: i ten ogon borderowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:buhahahahaha Wiesz może skąd był ten terier szkocki????
  7. plinka, ujk, Magda dzięki za foty,chociaż sobie pooglądam kiedy nie mogłąm tam być :placz::placz::placz::placz:
  8. No wiesz Maja jest SUPER! nie znasz się:eviltong::eviltong:
  9. Gratulacje Olu!:multi::multi::multi::multi:
  10. Jaka dynamika!:crazyeye::multi:. Zagląda,zagląda tylko niektórzy do późna pracują,ja dopiero co skończyłam pracę:diabloti::shake:
  11. [quote name='cockermanka']A ja się bawię tak ;) [URL]http://i135.photobucket.com/albums/q128/cockermanka/KOMBINEZONY/rozety_rozne_podpis_zmniejszone.jpg[/URL][/quote] Po prostu padłam:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
  12. [quote name='magda_drakkar']Chętnie wpadniemy:cool3:;)[/quote] To zapraszamy też do nas mudi klasa szczeniat,my też ring XII !:cool3::multi:
  13. Bez smyczy jest grzeczniejszy ale i tak czasem startuje do innych psów, zwłaszcza dużych. Ciekawe jak by zareagował , gdyby na tym treningu była też Koka(golden), cięty na nią strasznie jest. Chyba też by został, bo leżał i chodził luzem jak biegał Ares i NIC!!! Raz czy dwa ruszył w jego kierunku ale jedno Viiic! go zawracało:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  14. [quote=Od-Nowa;10377516 [url]http://images32.fotosik.pl/298/4b2188d8e5dc9f7f.jpg[/url] ten po prawej wygląda jak Lira w wieku 7 m-cy :lol::loveu: a beżyk rzeczywiście niezwykły ;)[/quote] Ten beżowy to jakiś mix ale taki chartowaty był, od razu mi się Lirka skojarzyła jak tę sunię zobaczyłam,będzie jej więcej. Na treningu było super biegaliśmy ponad 2 godziny.Nie wszystko idealnie ale każda kombinacja nam wyszła:multi::multi:. Zwłaszcza z jednej ze slalomem jestem dumna ,pierwszy raz zrobił cały slalom bezbłędnie sam:multi::multi: A pod koniec zaskoczył mnie zachowaniem,w pewnym momencie odkrył jeden ze swoich dysków(który jak się okazało zostawił na niedzielnym treningu:evil_lol:) Dziewczyny poukładały na nim kluczyki Vic kiedy go zobaczył położył sie obok i tylko dysk się liczył,nawet do Mila nie startował i nie zaczepiał innych psów , w ogóle od połowy treningu był luzem:multi: Ale zostawiał go na starcie,także jestem z moich diabełków bardzo dumna. Podobają mi się te Sajkowe treningi a łatwo nie jest,radzę Ola wybrać się kiedyś:cool3:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/9ccfacb7065528b3.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze takie domowe i znikam na trening.Pa! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/298/07083fa34b4ac48b.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/ddc1b78922b6e423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/298/4b2188d8e5dc9f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/298/6defaa27e25a79d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/2527219d1d19beda.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/298/bb9569acecf0cc3f.jpg[/IMG][/URL]
  17. Rarytasy to nie są zbytnie,bo juz późnawo było i cały czas zmieniałam ustawienia co będzie widać po saności zdjęć. Ale to jak wrócę z treningu,choć w sumie mam 20 minut może zdążę:roll:
  18. [quote name='Jogurt']a Jogurt jak sa takie upaly to jest caaaly w slinie. W Lesznie biedak siedzial pod parasolem przykryty mokrym recznikiem. A no i goraca zapraszam na ring 11 w niedziele :cool3:[/quote] Ponieważ mam ocene na 11tą to po ocenie może wpadne mamy rig obok bo 12 ty! Pozdrawiamy:multi:
  19. Główka pzecudna :loveu::loveu::loveu:strasznie mi się podoba,ale to na dowód ,że nie zawsze nie okrągła jest ciężka. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/228/756189c0791cc3d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/283/49117b0c0850fb4a.jpg[/IMG][/URL] To są dwaj miotowi bracia,ale wychodzą trochę inaczej bo idealnie tacy sami nie są:lol::evil_lol:
  20. Ojojojoj ilu gości! Serdecznie witamy i na spacerek mykamy! Deli faktycznie ciągle coś robi ale w ciągu dnia sypia także. ADHD chyba nie ma bo w trakcie tego co robi gdy robimy coś razem umie się skupić.Jak znajdę momecik przed 12 tą to wkleję nowe fotki zaległe spacerkowe.:multi::lol:
  21. [quote name='Bzikowa']msta jak chcesz się podszkolić w robieniu whwt to pogadaj z dobrymi hodowcami, tak naprawdę to oni , którzy znają rasę najlepiej, mają największą wiedzę, zapraszam np na westie.net.pl.pl Mi się bardzo podoba Magda jak robisz westiki tylko szkoda, że właściciele chcą kąpania bo wtedy wychodzą z westików takie owieczki :evil_lol: parson mrau :loveu: tylko co on ma z oczami?[/quote] jeśli juz to z okiem,jedno ma o nie pigmentowanej oprawie i w dodatku pod tym okiem szramę. Koleżanka go w zabawie dzgnęła patykiem:shake:
  22. [quote name='WŁADCZYNI']długo go obrabiałaś na gładko? Bardzo ładnie wyszedł:loveu:[/quote] Jakieś 1,5 godzinki około;)
  23. Rekonwalescentka śliczności:loveu::multi:,a Bangitos łapiąca dysk ma mine"Złapię,złapię nie odddaaaam!:evil_lol::multi:
  24. Nawet w wodzie asekuracyjna linka:evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/235/1adaeb3da2e2ce48.jpg[/url] Wodne foty cudniaste ,jak Tajgunia ładnie pływa:loveu:
  25. Rewelka foty!!! właszcza cavanowa Monia:loveu::loveu::loveu: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg59/BCphoto12/Piknik%20Bstok/_P5H7314-1kopia.jpg[/url] i latający pręgowany Bull!:multi::multi::multi::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...