-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Super trawiasty portrecik:lol::loveu:
-
Kinia co do techniki ,to pokazywałam Karolinie od Negry nasz over nad nogami i powiedziała ,że nie zbyt fajnie jak pies puszcza dysk tuż przed złapaniem drugiego. Powinien puszczać go dalej od Ciebie,żeby biec już po drugi z pustym pyskiem wtedy lepiej się wybija i łapie. Niestety nie mam tego na filmiku,bo ten który mam to już tam Vic w ogóle nie puszczał po drodze tylko dobiegał z dyskiem i na komendę w miarę puszczał. Musze z dwoma dyskami poćwiczyć puszczanie. A to filmik [url]http://pl.youtube.com/watch?v=NRmPL-MRYh0[/url]
-
:loveu::loveu::loveu::loveu:Śliczności [url]http://images34.fotosik.pl/291/100b4a097eef37f9.jpg[/url] A tu jak corgi wyszła:roll::lol: [url]http://images34.fotosik.pl/291/c2c9a6b2df36686b.jpg[/url]
-
Z takimi zawodnikami to Artefakt bedzie wymiatać na zawodach!:multi::multi::multi:
-
Olu cóż mogę powiedzieć jestem z Toba, jak my wszyscy tutaj,Trzymaj się i bądź dzielna. Do NAF walcz skarbie,Twoja pani Cię potrzebuje!
-
Kursanci Super tak jak fotki,ile cudnych agilitowycch fotek, Aaaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: A Shaggy to lilac od Ewy??:roll::p:eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
od święta,takie kośći na trochę je zajmują:razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki Anza,świetnie to ujełaś oryginalne to jest dobre słowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: To wstawię kilka fot mięsożerców:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/5220ff255fd45174.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/231/30e32b7ba51400b9.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Jupi']nadrabiam zaległości ale Dali juz wyrósł:-o śliczny chłopak:loveu:[/quote] Dziękujemy,a widziałąś jak Delik na torze biega(kilka stron do tyłu). Rico to świetny wybór,już jestem jego fanką,będę czekać niecierpliwie na fotki,skoro je obiecałaś. naprawdę dobranoc bo mi sie oczy zamykają,wczoraj o 3 poszłam spac i dziś chcę iść wcześniej. -
[quote name='Jupi']tak wieczorkiem sobie Was odwiedzam:lol:[/quote] Jak Rico? Liczę jutro na jego świeże fotki:cool3::cool3::razz:
-
[quote name='Chandler']Jeszcze wpadłam [B]Mudik [/B]odpowiedzieć. Też nie lubię nożyka. I nożyczek! Ty doopcię robisz lekko, a moje miały normalnie obrypane na krótko. Na pyszczku pani cięła włosy...:evil_lol:. Normalnie skracała brodę i na nosie, o grzywce już nie mówię. Takie włosy fatalnie odrastają, ale pewnie domyślasz się. Pani jest bardzo miła i za każdym razem jest lepiej, ale nie ukrywam, że wprawia się na moich szorstakach. Tym razem nie jest żle :cool3:, bo ja mam piękne psy i im we wszystkim jest do twarzy, tzn. do pyszczka :lol:.[/quote] To dobrze,że czyni postęopy,ja nie miałam na kim ćwiczyć w tej rasie to mój drugi cairn w życiu. Pierwszy był, 3,5 miesięczny bodajże, cairn( ze 2 tygodnie temu), z Księżopola. Dobranoc!
-
Rzut oszczepem:evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/289/2474396dbec1beff.jpg[/url] "Pańskie oko konia tuczy":razz: [url]http://images23.fotosik.pl/231/7a86059e33e9d4cc.jpg[/url] Trzeba się piesami nacieszyć na zapas:lol::lol: [url]http://images25.fotosik.pl/231/1c247c26d7d5d813.jpg[/url] A to mogę wstawić na stronę salonu?oczywiście podpiszę autorkę:roll::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/289/85a56a3b08e45e05.jpg[/url] i to... [url]http://images33.fotosik.pl/290/b4c33f3dd13564a9.jpg[/url] Co ten Pańcio robi,nami by sie zajął:cool3: [url]http://images34.fotosik.pl/289/6d858d16c5e7ed03.jpg[/url] Sielsko anielsko:p:loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/232/a0c7a9e6e35f8a53.jpg[/url] To by było na stronę idealne,gdyby nie to,ze pies jest w towarzystwie;-) [url]http://images34.fotosik.pl/289/198268fc5f1f6153.jpg[/url] Tofcia jest słodka,patrzy się z taką MIłością na Ciebie:loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/290/3e89b8cb20796b98.jpg[/url] Dobranoc!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Filmik na Dobranoc [url]http://www.videoplayer.hu/videos/play/186449[/url] Pa! :p -
Poświatko stópki boskie,ja też mówię z mudikami Dobrej Nocy!:lol::lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa'][URL]http://images26.fotosik.pl/231/bc2eef54c7c6de57.jpg[/URL] kupa futra z uszami :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Nie kupa futra z uszami tylko mudi compact:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A fota imprezowa, faktycznie jakbyśmy mocno na bani byli:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na tym drugim już tak:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/232/1f005dcf3c673de5.jpg[/IMG][/URL] A tu wyszliśmy jakbyśmy oboje mieli kaca:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/232/309acf4b1fabd315.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/4960f603ed81aa6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/231/112f8ba0467858bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/231/1f3dfd4d42899c7c.jpg[/IMG][/URL] -
To fajna rzecz taki filtr:-D
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/231/bc2eef54c7c6de57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/289/7b0d29a84a40ec17.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie zaawansowanym ale oficjalnym pełno prawnym Cavanowiczem. A fotki już daję [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/289/e6fd4c426627bef1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/289/1ce138a2c94fdd7b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/230/36e9f7471497e0e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/231/67de1b961dfec436.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/230/d67d95b6db95bb93.jpg[/IMG][/URL] -
Wszystkiego Naj Naj a filmik świetny !!!Pozwolisz,że wykorzystam jedno z ćwiczonek na treningu Vica?
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki dziewczyny już się nie mogłam doczekać,żeby fotki dać,ale czekałąm na taki post jak Klaudii. EDIT: widziałaś nasz filmik agilitowy Deliego? -
[quote name='Chandler']Zawsze skubała tylko palcami i dwa cairny "robiła" w 5 godzin - tym razem używała też taki tępy trymer-nożyk i poszło szybciej - trzy cairny w 6 godzin. Ne używała właściwie nożyczek na moją usilną prośbę, bo wizytę wcześniej wystrzygła doopki i pyszczki nożyczkami i wyglądały fatalnie. Najbardziej mi się podobało, jak trymowała mojego cairna hodowczyni, ale ona mieszka kawałek od nas i jakoś nie możemy się umówić :roll:.[/quote] Ja też nożyczek użyłam tylko do stóp,doopcię lekko degażówką,reszta palcami nawet ogon,i bez nożyka jeden mi zajął tyle co twojej. Nie lubię nożyka bo nawet tępy(inny nawet nie może być) zawsze trochę ucina, choć fakt przy bardzo zarośnięty np. weście bardzo ułatwia pracę. P.S Nożyczki do pyszczka ?:-o A co ona tam cięła:-o
-
A ten filtr to do czego,ja zielona w tych sprawach:oops::oops:. Ja mam panasonica DMC-FZ8 do niego też podobno można obiektyw dokupić:roll:
-
Cudny portrecik pięknej Lirki w ślicznej obróżce:loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/230/20824e375ce463df.jpg[/url] To też mi się strasznie podoba:loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/231/4661a0b8615ad363.jpg[/url] napisz jeszcze raz prosze co to za obiektyw i do jakiego aparatu pasuje oraz gdzie to znalazłaś. Może też sobie sprawię,może brat ,który siedzi w USA pomoże ściągnąć