-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
[quote name='Ad@']sliczne fotki:loveu: [URL]http://i27.tinypic.com/5u3gc4.jpg[/URL] ta mi sie najbardziej podoba:)[/quote] Ta mi się też najbardziej podobuje.Witamy!
-
Chociaz dziś miała Aria spokój na treningu jak Delika nie było:evil_lol::evil_lol:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
A co z niektórymi rasami pasterskimi,które mają taki styl pasienia,ze czasem szczypią w pęciny?? -
WOW Klaudia szacun za ten skok!!!! Pierwszy raz czy już wcześniej skakałaś??
-
Ło matko dwa razy dziennie podziwiam i zazdroszczę,ja tak nie mogę musiałabym bladym świtem gdzieś jechać i późną nocą,od rana do wieczora w pracy,ale na szczęście mamy treningi,zawody i wolne niedziele:multi::multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki za życzenia witaj Od -Nowa :multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak wrócę ze sklepu to wkleję agilitowe fotki Sky-a które dostałam od Marty od Figi, mam też kilka domowych. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Co się znów dzieje?!!!!:mad::mad::angryy::angryy: Wam tez zniknęła funkcja edycji własnego postu???????:diabloti::diabloti::shake: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Kiedyś się postaram być A ile bierzesz za taki zabieg? I jak się ma Deliczek i jego brzusio? Przesyłamy buziaki w nos![/quote] A nie boisz sie,że Cię capnie Delik w nos.:evil_lol::evil_lol: Delik juz coraz lepiej,zaczyna znów zaczepiać babcię a teraz obrabia kość wołową:loveu::loveu:.Dziś miał ostatni zastrzyk :multi:rana goi sie dobrze. Za to przez łakomstwo Sikry muszę się chrzanić w parzenie siemienia lnianego,żeby dać jej te gluty śluzowe jako osłonę na jelita:diabloti: Trymowanie parsona to 60-80 zeta te 80 to takie super zarośnięte,najczęściej płacą 60-70. -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
Ta [url]http://www.bordercollie.palma.kgb.pl/rzeka4lipca/41.jpg[/url] i te otrzepywanie super a motyl rewelka:multi::multi::multi::multi::crazyeye: -
Przepiękne!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/312/23502b38430c0211.jpg[/url] Dobranoc!!!
-
[quote name='boksiedwa']moja małpa wybrzydzała i urodziła 3/3 :eviltong: trzymam kciuki za wszystkich rodzących i oczekujących :kciuki: moje "maluszki" maja juz ponad rok i ważą ponad 30 kg :evil_lol:[/quote] Już ponad rok:crazyeye::crazyeye::crazyeye: wydawało mi się ,że są w wieku mojego malucha tj. około 8 miesięcy:roll::roll:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Po jednym filmiku trudno dokładnie ocenić,ale jeśli tak sprawa wygląda to GRATULACJE:multi::multi::multi: -
[quote name='Marta & Figa']Tak ;) Trenujemy w Artemisie[/quote] Ooo nie wiedziałam to pozdrów ode mnie delikowego brata Sky-a!!! A może masz jakieś jego fotki:roll::roll::cool3::cool3::cool1::razz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wyglądają na solidne:evil_lol::evil_lol:,ale czasem mu zdejmuję kołnierz,nie może się przecież w nim chłopak umyc:cool3::cool3: Potem jak zaczyna lizać ranę zakładam kołnierz... o właśnie teraz,zaraz chyba założę...i witam dawno Cię u nas nie było,pozdrawiamy:lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witaj klaudia ,witaj Anetta :multi: Przekażę Delikowi. Koda nie ma sprawy jak będziesz kiedyś w Waie,albo na jakiś zawodach agilitowych to spoko;);) -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta i Wika']Co u nas? Długo by opowiadać :-) Ale na przykład... pasiemy :cool3: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=T5l7N5URepk[/URL][/quote] Wow!!!!:multi::multi::multi: Swietnie jak na początek. Pasiecie z jakimś instruktorem? Umie ładnie prowadzic po prostej i skręcać,choć czasem jest zbyt haotyczna i zbyt łatwo odpuszcza,pozwala niektórym owcom czy kozom oddalić się. Ale i tak jestem pod wrażeniem,Brawo:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No fakt nie przepada za nim:evil_lol::evil_lol:,ale o... chciałam byc dobra i pozwoliłam mu chodzić bez efekt? Trochę pospał i kiedy zajęłam się psem w pracy wylizał znów,więc niestety dalej siedzi w kołnierzu. A rana się goi,dobrze będzie. Ta czarnulka,to sunia mix Mamba,przed strzyżeniem trochę ma włos a la cocker. Strasznie słodka jest:loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/311/d17180d256eb820e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/243/74c7dcae6aae2fae.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/311/78488d7ee85c1256.jpg[/IMG][/URL] :cool3:;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/242/23c71ca848ef6f20.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/311/65facfcc21111fea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/0e0a8f8fed6664b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/311/c3bb9367148f43f0.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='MartaReksKiwi']I my ponownie dołączamy do oczekujących- poki co - dopiero na pierwsze usg :) Mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się pomyślnie :) Kiwi pokryta bardzo pozno bo w 15 i 16 dniu cieczki (z powodu naszych wakacji). Było to już 8 i 9 dzień kiedy akceptowała samca :evil_lol::evil_lol: wiec trudno powiedzieć czy w ogole coś z tego wyjdzie ale oczywiście jesteśmy dobrej myśli. Dzisiaj dopiero 14 dzien- Kiwi prawie nic nie je, całymi dniami leży i nie ma ochoty na zabawę. Ale może to z upału?;)[/quote] To się szykuj na to,że będą same chłopaki,na dziewczynki są małe szanse:p:lol::razz:
-
[quote name='Justys95'][/i] Co za szczęście, że nie jestem [U]blądynkom[/U] :eviltong:[/quote] A ja jestem [SIZE=3]blondynką [SIZE=2]i nie narzekam,dobrze mi z tym:eviltong::eviltong::eviltong:[/SIZE][/SIZE]
-
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
Super! Pozazdrościć;) to czekamy na fotki, zwłaszcza te frizbowe:loveu::loveu: oczywiście (nie)cierpliwie:razz::cool3::eviltong: -
Dawno nie byłam ale od dwu dni nadrabiam zaległości i podziwiam cudne foty. Latające FCR-y świetne i Bystra-Sprężyna:loveu::loveu: Pozdrawiają Mudiki
-
Strach się bać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/311/2ce2e46e4bf63b03.jpg[/url] A śpiący Aresik cudowny,słodziak:loveu::loveu::loveu: Witamy!