Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/e3b34175b963a929.jpg[/IMG][/URL] Dzisiejszy pudel [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/c989143a553503d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/cc935466f5dd5e50.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/3b27e5a1432565f8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/9df65593817d2962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/cc1e5a17ccecd8a1.jpg[/IMG][/URL] koniec z zawodów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/60334cf43ae86c81.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/ebb6fb94d43ae68f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/4eedfb0600cce2f9.jpg[/IMG][/URL]
  3. Flata powiadasz? Hmmm super hiper nie (na razie) ale łądnie tak:lol::razz:
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/25ff87ab4deadb4f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/2920317c03fb200e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/cdb8d94cca03b1c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/72619afee8a44a73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/248/b208daa17ea71c05.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/d0b247437365dcdd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/22f52b7abdd684f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/667e4d14917dc7d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/a2915afc10d44537.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/7ce02927a925589c.jpg[/IMG][/URL]
  6. Mam nadzieję zaraz wkleić resztę z zawodów
  7. Beatko ja nie czekam na stafiki:razz:, mi sie inne tez podobaja np pudle:loveu::loveu: Sama dziś jednego robiłam (miniatura a 5 godzin zeszło,takie kołtuny miała),ale warto było jak wgram to wkleję u siebie) A te biszony jakieś dziwnie łyse z przodu wielka głowka, a reszta krótko,nie podobają mi się(w sensie ich strzyżenie):shake::shake:
  8. Super foty,super foty a makro Aaaaaach:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='miroszki']Na palisadzie to nie Victor. To prawdziwy zabójco-morderca!!!:evil_lol:[/quote] No wisz?? A to czemu? On ma tu takie łagodne spojrzenie:loveu::loveu:
  10. Widać nie tylko mi się podoba to zdjęcie świetne jest ,może je zgłoszę na konkurs do mudikowego kalendarza na następny rok??? A więcej fot po pracy i jak coś zrobie bo z zawodów na razie cisza.Wendka wyjeżdza, a reszta reporterów widać zajęta na razie.
  11. Dziękujemy i pozdrawiamy!:lol::multi:
  12. Mudik

    czarno-ruda galeria

    Nadrobiłam zaległości,uffff Bystra w leśnej zieleni miodzio:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy!
  13. [quote name='Anza&Hacker']...akurat za wysokie skakanie to nie problem - w sensie może i jest to troche nie na miejscu, ale łatwo dosyć tego oduczyć przeważnie - za to pomyślcie sobie co maja ludzie, którym psy skaczą za nisko i zwalają tyczki, albo w ogóle biegają POD - ja tak mam :shake: Fotka nie mniej śliczna :loveu:[/quote] A mój i wysoko potrafi i dołem też niestety umie, vide ostatnie zawody w Jedlińsku i nasz jedyny DIS z tego właśnie powodu:placz::placz:
  14. No baaa, by Wendka nie:cool3::cool3: a tak serio to na palisadzie jest boooskie:loveu::loveu::loveu:
  15. A możżże mudik merlaczek:cool3::cool3::cool3::lol:
  16. [quote name='Od-Nowa']czy widziałam filmiki?! phi, pewnie że widziałam! już dawno :lol: one mi się ciągle takie malutkie wydają a te przeszkody przed nimi olbrzymie ;) też bym dołem przebiegła a co! :eviltong: a tak na poważnie to bardzo fajnie Wam idzie, mówię to jako laik kompletny ;) tylko tak nie krzycz na niego :eviltong:[/quote] Tam gdzie krzyczałam to była obrona przed DIS-em Vic miał parcie na tunele ,które nie miały byc na jego trasie:evil_lol::evil_lol:. Za słabo tam skręcałam i go na nie wyrzucało .Jakby któryś zrobił to by nie było tego 3 miejsca:cool3::cool3::lol: Pozdrawiamy i czekamy na nowe foty Twoich dziewczynek;):lol:
  17. [quote name='shangri_la']ostatnio stwierdzam ze moze jest jakas dyscyplina kto wyzej skoczy przez przeszkode albo co... high jump czyli Birnikowi sie wszystko pokielbasilo :evil_lol:...: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/treningi/highjump.jpg[/IMG] dodam ze to sa stare przeszkody i najwyzsze "miejsce" na tyczke ma 65 cm... ;) a cala przeszkoda to niewiem ile ma, zmierze kiedys chyba z ciekawosci... pozdrawiam[/quote] Hihihihihi witam w klubie tez mam taką fotkę z Bydgoszczy bodajże,pies się w kadrze nie zmieścił,powariowały te nasze psy:roll::roll::evil_lol::cool3:
  18. Tak,tak:evil_lol::evil_lol:,fajny odwyk:eviltong::eviltong: Weszłam z nadzieją na fotki, a tu pusto fotki proszę:placz::diabloti: Nasze filmiki obejrzane???:cool3::cool3:
  19. Mudik

    frisbee

    Dobrze Cię obiega, postaraj sie wyrzucać dysk kiedy wybiega z zza Cibie z Twojej lewej strony powinien widzieć dysk.
  20. [quote name='Gonia']Tan jamnik to merle;)[/quote] Dzięki super wygląda,oryginalnie;):loveu:
  21. Może masz rację co do tego lagotto. Na pewno był jeden w Krakowie w młodzieży straszniście mi sie podobał. A czy coś jeszcze tak dane tego corgi pręgusa. i pytałam wcześniej o pewnego jamnika ,bo mnie jego kolor zaciekawił. Czy to było ciemne merle czy pręgi??
  22. [quote name='Asiaczek']Jak będziesz miała czas - zapraszamy!:lol: Pzdr.[/quote] Fajnie :multi::multi: to czekam tu na info kiedy i o której:cool3::cool3:
  23. A witamy!:multi: Może dziś powstawiam resztę zaległych zdjęc z Jedlińska;):razz:
  24. Dziękujemy i czekamy na powrót. Miłego agilitowania!:lol::lol:
  25. O i Czarny!!!:lol::lol:
×
×
  • Create New...