Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. ze spaceru tak sporo, ale bc nie fociłam
  2. Ale im ktos kit wcisnął BZDUUURA, nikt im nie ma prawa nic nakazać, tyle teraz ,że prawie nigdzie nie będą mogli go wystawić za granicą. Czechy, Niemcy Skandynawia ciętego psa nie zgłosisz na wystawę. Sędziowie potrafią preferować cięte , ale nie jest to w porządku. jako,że niektóre kraje (u nas ponoć też to obowiązuje) mają zakazy kopiowania, to powinny być kopiowane i nie kopiowane oceniane na równi.
  3. Była z nimi Agnieszka z Milki i mix-em Gafi razem było conajmniej 10 sztuk:cool3::cool3:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/c3675718bffea3fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/53cdf4f5eaa02849.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/749d7e39ce2731ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/ded296d52acd54d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/333/57605ca02ac93d35.jpg[/IMG][/URL]
  5. biedny briardzik:placz::placz::placz:,się nacierpiał,żeby uszki mieć takie jak się państwu podobają:angryy::angryy::angryy:
  6. Cieszymy się i witamy agilitowego kolegę po wakacjach(a dzis było borderkowe spotkanko na polach Ewa z Iwoną zjechały do Wawy:cool3::cool3:,ale tylko chwilkę pogadałam ,bo bc poszli się pluskać no i psa mam kichowatego(delik) ludzi sie boi:evil_lol::diabloti::eviltong: i gruby jest,nie to co szkielety bc:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Lecim dalej z fotami ,najpierw domowe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/c739ba9a61b7ff53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/2583b4c5964fd380.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/255/9e015968ef53cb5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/255/7b3401854270fb74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/256/3f5df4482d6d0dab.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ta seria bajkowa suuuuper!!! A t bajkę znam Lis i Czapla:lol::lol::lol: [url]http://images28.fotosik.pl/256/841eba38cb8c6006.jpg[/url]
  8. IMG_6668 to aussie sunia Myriad Y`ALL BETTER HURRY właść. Małogorzta Kmiecik
  9. Swietne!!!:multi::multi::multi::multi::multi: [url]http://images28.fotosik.pl/256/b92cb446f41b2fdb.jpg[/url]
  10. Biedny Loki, ma przerypane facet:shake::diabloti::evil_lol: Jaka mama i babcia taki synek i wnuk:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale masz u nas zaległości:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='ewka i haker']my sie zegnamy bo jedziemy z hakerem nad morze:D[/quote] My dopiero co wróciliśmy ze spacerku, a zdjęcia zaraz zaczne obrabiać:cool3:
  12. byłam u Was ale twkstu o kole nie widziałam ,musze czytac dokladniej:cool3::cool3:, a teraz wybywam na psi spacer na PM
  13. Super wodne foty:multi::multi:, jak uniknęłaś efektu szyby???
  14. Panie romantyczny już pora odwiedzić fryzjera;);) [url]http://img71.imageshack.us/img71/2769/p7220144fe7.jpg[/url]
  15. Jak w Nowym Yorku:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Justa']Była, nawet z nią rozmawiałam ;) dziękuję :multi: hehe, też bym chciała taką fotkę z moim psem :evil_lol: mogę Wam zrobic przy jakiejś okazji ;)[/quote] heh tylko my w Wawie rzadko bywamy bo wtych terminach co Warszawska są zawody (jakoś tak się skłąda),ale,ale chyba do Legionowa się zgłosim:cool3::cool3::cool3:
  17. To smacznego Poświatko i dzięki za objaśnienie,też mi się tak wydawało,że to ichni Grób Nieznanego Żołnierza(Wojtecki:multi::lol:) A co do wakacji to kiedy ja nan nich byłam 2000 rok?:roll::roll::roll: A tern park to cio ,jeżuuuuu jakie tam tłumy ludu:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  18. Super foty brawo!!! Tak ten parson to Milo a stafficzka to nasza cavanowska Buba:lol::lol: Czemu Ciebie nie było na tych zawodach co mnie:placz::placz::placz:, miałabym fajowe foty(bo ostatnio nie mam do nich szczęścia,jedne zawody jedna fotka,drugie 3:-(:-() muszę widać się do Białego wybrać:evil_lol::lol::cool3:
  19. Właśnie też się martwię Asiaczek się odzywała dzis na innych wątkach a tu cisza, [COLOR=White]obraziłaś się na mnie Asiu??[/COLOR]:-(:oops:
  20. Mury Kremla poznaję,ale co to to jakiś grób czy cio???? [url]http://images26.fotosik.pl/255/8a755f323dab19ec.jpg[/url]
  21. [quote name='crazydaisy']Jak nam się uda to dojedziemy, a gdzie dokładnie się spotykacie?[/quote] na psich łączkach
  22. No nie mogę pozy i miny sędzi i przewodników są powalające:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='AngelsDream']W sensie, że nas czy ogólnie? ;)[/quote] Wszelkie psiaki zwłaszcza dogomaniackie mile widziane. Vic jak ma dysk jest niegroźny a Delik jest ostatnio zapuszczony zabawowo psio. Nie ma tu gdzie mieszkam z kim biegać,jego taty nie puszczam ,(a kiedy to robię to tylko frisbee istnieje) a Sikrze się już nie chce z małym biegać, a on jest coraz szybszy w przeciwieństwie do niej to juz starsza pani;):lol:
  24. [quote name='anetta']:shake: za daleko żeby jechać z Uszatym. Niestety.[/quote] Szkoda,miałam do wyboru tez lasek ale tam jest tylko jedno miejsce do frizbowania i na PM więcej psów do zabawy dla Delika
  25. No my mamy medale(jak dotąd) tylko za jumping, do agility nie mamy szczęścia:cool3::evil_lol: Więc w łacznej nic nie wzięliśmy, bo w agility były DIS
×
×
  • Create New...