Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Termin zgłoszeń mi pasuje,będziemy!:multi::multi:
  2. Buddy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/ae60a388777164a7.jpg[/IMG][/URL] Jeden z westów chyba sunia:roll::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/2/0f0de1707f4df200.jpg[/IMG][/URL] Nikita [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/2/d79b538e14177728.jpg[/IMG][/URL] Słodka :loveu::loveu: i fajnie biegająca mix cairna Kessie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/2/9bd46d4a60493c22.jpg[/IMG][/URL]
  3. Taką pogodą powitały nas Czechy:diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/2/3d5a1622afda0d85.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/2/f022293ab16401a0.jpg[/IMG][/URL] Mudik Credo Best Mudi i 4 miesięczny pumi Nikita [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/267/39b40ae7fdb9d55d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/2/054e449cbfd20197.jpg[/IMG][/URL] Credo i jego kumpel współdomownik Baddy [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/267/11260fd1ca55527d.jpg[/IMG][/URL]
  4. Carbonara cudniaste,a ta biała kluseczka miodzio:loveu::loveu::loveu::loveu: Nie ma jak sen na mamusinym brzuszku:loveu::loveu::loveu:
  5. Proszę westy to były Egalmoth Aglar Beast of Prey "Larry" i Flash Fuzzy Beast of Prey oba z Czech , tylko ja i bożena z Ariesem byliśmy z Polski.
  6. Zaraz sprawdzę, sunia była wolna(przy Bziku), ale nakręcona na aport i podobała mi się, a psa nie widziałam jak biega bo był w początkujących a ja byłam w zaawansowanych :roll: A zdjęcia momencik juz się zabieram tylko psom dałam jeśc i sobie będę w trakcie gotować. dopiero pracę skończyłam.
  7. Zdjęcia będą wieczorem po pracy, Ola pokazać moge jak będzie na czym , bo to czego się uczyłam wymaga odpowiedniego ustawienia toru. A i zapomniałam ,że jeszcze jeden aussik był;-)
  8. Super fotki, nie ma jak wilk w lesie:loveu::loveu::loveu::loveu:, a na jednej Twoja czerwień włosów nasunęła mi natrętne skojarzenie z bajką o "Czerwonym kapturku" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam siępo przerwie:lol:
  9. Każdy biegał w swojej klasie(choć na treningu sie zdarzyło Vicowi czy Deliemu biec M ki. Ale na końcowych zawodach klasyfikacja była łączna, tylko klasy zaawansowania liczone oddzielnie. Tam były: mudiki(7), terviki(2), westy(2),fox kr.(1), pumi(3), sheltie(2),borderek(1),cocer spaniel(2),mixy sztuk(2 w tym cudowna urocza mix cairna;-) ),onek(1),golden(1) towarzysko był 12 letni pyrek, miniaturowy sznaucer,fox kr. Wycisk to miałam ja fizyczny a pies umysłowy. Miałam np. takie duże koło z hopek i skoku w dal. Zaczynasz przeszkodę do przodu w stosunku do psa i zapie*******ile sił w nogach ,żeby tę przewage utrzymac na mecie. Biegniesz nie patrząc na psa, on ma Cię gonić. To super ćwiczenie na: sprawnośc przewodnika, zmiany ślepę(maż wtedy kuuuuuupę miejsca i czasu na to, a takie zmiany są wtedy cholernie efektowne i nie tracisz czasu jak na innych zmainach). Pies uczy się,że ma skakać wszystko co przed nim (rola przewodnika dobrze wskazać kierunek(wtedy twój bieg wygląda jak cytowane przeze mnie filmiki z pyrkiem Noun czy mudi Guljasem) Super sprawa, ale po sobocie takiego biegania wszystko mnie bolało. Psa tak jak to powiedziała Barbara sfixowanego na mnie mam wołać tylko gdy ma zmienić kierunek biegu na do mnie, tak mam zachrzaniać pokazując tylko swoim ciałem kolejnośc przeszkód. A pies ma mnie gonić. Nie potrzebnie go ciągle wołam na torze Vic, Vic to go denerwuje. Dostałam też rady na zostawianie go na starcie. Deli za rok powinien być super, bo ma świetny refleks i doskonale czyta moje ciało. Obaj mają ćwiczyc pracę na odległość ode mnie, np. stoisz i wysyłasz psa do tunelu, ma go sam zlokalizowac zrobic i przybiec. Kopara mi niemalże opadła jak to robi jej pies mudik Csoki. wysłała go komendą: tuneeeel z połowy placu pobiegł we wskazanym kierunku rozglądając się ,znalazł tunel i pełnym biegiem go zrobił, można tak każdą przeszkodę nauczyć.
  10. Ooooo,ale tu ludu:lol::-o:multi: właśnie jakieś pół godziny temu dotarłam do domu. Wymęczona i ja i piesy(padły i śpią),ale zadowolona. Było super, dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy, więc trochę zmieniłam strategię nauki moich chochlików jak je ochrzcił znajomy(Betty, tak to pomysł Przemkowy, widdziałm u nich portret Rudi cudo, Vicowy to przy nim pikuś:loveu::multi:) Okazało sie ,że Victor ma super zbiegane strefki, a Deli załapał włażenie na miskę 4 łapami, i to migiem. Vic ma z takimi ćwiczeniami problemy ale stawia juz dwie łapki:multi:. Przeważającą rasą były mudiki sztuk 7:loveu:(mają zbiorow.a fotkę, a jak jak ją dostanę to wstawię) Co i rusz ktoś z miejscowych focił Delika ,spodobał się chłopak:razz::loveu:. Obaj grzecznie zostawali w namiocie:multi:. na końcowych zawodach na 14 psów(dokładnie nie pamiętam) 9 ukończyło chłopcy byli 7 i 6. Deli miał tylko 2 odmowy(z mojej winy oczywiście), gdyby nie one miałby czas nawet może lepszy niż podiumowe psy. Vic był już mega zmęczony, nie chciał już zabawki na mecie, biegł wolno, ja też i jeszcze się pomyliłam stąd 5 odmów:shake:. Pierwszy był, a właściwie była tervikowa torpedka,super sunia, druga sheltie a trzeci(bzikowa uważaj, foksik krótkowłosy- mega zakręcona sunia). Fotków trochu mam, mam też sporo swoich piesów na fotkach by Wafelki, ale tak jak myślałam mój staruszek komp tej płytki nie czyta, więc te poczekają do powrotu Uli Aussie z obozu. Mam też filmiki (oba biegi finałowe i kilka innych psów),ale to wstawi na Youtube Bożena jak znajdzie czas:loveu: Podsumowując jestem na prwdę zadowolona, mimo tego ,że Czechy powitały nas ulewą a w nocy z piątku na sobotę była burza z gradobiciem,ale przeżyliśmy. Zdjęcia będe partiami wstawiać od jutra. Dzięki wszystkich za pojawianie się w czasie naszego wyjazdu na naszym blogu
  11. Ano i pojechałam jestem w Katowicach u znajomych i niedługo ruszamy dalej , stąd to do Czech jakieś 1,5 godzinki;);) Obróżka świetna, chyba u Ciebie zamówię taki pół zacisk:lol: P.S DGM uzależnia,nie wiedziałaś:evil_lol::eviltong:
  12. Super filmik, pierwszy mi się najbardziej podoba,slalom genialny!!!!!!:loveu::loveu::multi::multi::multi:
  13. Gratulacje 300 stronki!!!:multi::multi::multi::multi::multi:HUUUUURAAAA!
  14. Ale niespodzianka, jestem ! Ludzie z którymi jadę do Czech użyczyli dostępu do netu. Chłopcy zmęczeni i padnięci, wzbudzili zdziwienie Pani w autobusie,że takie grzeczne bo w ogóle nie było widać,że są w nim:lol: Już się Vic prawie przekonał do Przemka(TZta dziewczyny z którą jadę), Deli cały szczęśliwy bo super się mu bawi z ich psem Ariesem(collie krótkowłose), Vic natomiast już go mało zaczepia, też już trochę ochłonął. Pewnie dziś zanocujemy w Katowicach bo na noc i wieczór ma być w Czechach ulewa,więc namiot to nie był by świetny pomysł, w związku z powyższym jak dam radę to zdam wieczorkiem relację z dzisiaj, Pa!
  15. Wybacz Mamo,za to w pewnym stopniu porównanie ,zawsze kochałaś wszelkie zwierzaki i nie obruszyłabyś się za to, bo do końca tego nie można porównać z TWOIM odejściem,ale wiem Goniu jak to czuć taka cholerną bezradność, kiedy masz ochotę krzyczeć ,ze to nie prawda, to nie może byc prawda,ale jest i cholernie boli, dlatego musisz być dzielna i przetrwać ,wierzę,że dasz radę Dla Kropki [`] [`] [`]
  16. Piękna!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img80.imageshack.us/img80/3036/p1080446qg2.jpg[/url]
  17. W centrum Wileńska bo tam chyba jak pamiętam szukali do pracy?:eviltong::razz:
  18. To jestem ciekawa co teraz klikacie, buuu zobaczę dopiero wieczorem w poniedziałek:placz::placz::placz:, ale coś za coś:lol::lol:
  19. Betty poszła spać, ludzie pracy nie siedzą po nocy na dgm:cool3::evil_lol::eviltong::eviltong:
  20. Brzmi pysznie kiedyś pewnie wypróbuję:loveu::loveu::loveu:
  21. Gratulacje 300 stronki:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. Swietne!!!!!!!!! jakby połknęła cytrynę:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img220.imageshack.us/img220/7915/imgp8336hz8.jpg[/url]
  23. Aaaach jaki piękny portrecik, nie ma to jak nie czarny pies , mojemu nie łątwo taki fot zrobić:roll::evil_lol: do poniedziałku pa!:lol:
  24. Tę jedną prawdziw.ą końską stacjonatę tez piesy skakały??? Cer torpeda! A my jutro wybywamy na agilitowy weekend do Czech, dobranoc! i do poniedziałku:lol::lol:
  25. A my sie żegnamy do poniedziałku, ale skoooook! Super:loveu::loveu::loveu: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_08_14/Resizeof080814_36.jpg
×
×
  • Create New...