Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. No może się uda;):lol: Dobranoc!
  2. Nie sądzę, my się mało wystawiamy, wolimy zawody, szkolenie. W tym roku planuję klubówkę z krajówką i Kielce.
  3. Te dwa zdjęcia pod koniec w skoku nad przeszkodą robione z przodu psa ŚWIETNEEEE!!!
  4. Reszta fotek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/3/2558a47df9a296f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/3/cd5086e8b0fb8cd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/3/47d3dc32bd244139.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/3/1f3181277ed6f9ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/3/8b3df9c5575a5de6.jpg[/IMG][/URL]
  5. Swietnie,że z Naf lepiej, a Bangitos piłeczkowy debeściarski, aaachhhh:loveu::loveu::loveu:
  6. Dołączamy do kciuków!!!:multi::multi::multi:
  7. [B]Betty[/B] to ten jasno szary w czerwonych szelkach był gruby, ten kremowy był szczuplutki, a najmłodszy był szary. [B]Magda P.[/B], [B]M&T[/B] i [B]Olusia[/B] dziękujemy:lol::lol:, [B]Olusia[/B], Delik na torze zawsze rozszczekany:evil_lol::evil_lol: [B]Bzikowa[/B] tylko Vic był zmęczony, Deliś nie tylko on świr jest i czasem jescze nie patrzy na to co robi tylko leeeeeciiii:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Russellka[/B] hihihihi Jeszcze Aries basenji nie był do tej pory:p:lol::lol:
  8. JIM to jest świetne, :multi: [url]http://img98.imageshack.us/img98/5536/71253017so5.jpg[/url] śliczne fotki:loveu:
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/268/759e25ab116528ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/3/1c16174f594149e3.jpg[/IMG][/URL] Dla Was Bożenko i Przemku:lol::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/3/02a1c31bed2a9aec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/3/4271a07689d4eb4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/3/346274b255b426ce.jpg[/IMG][/URL] Na dziś wystarczy;-) Dobranoc!
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/267/fe13964ad0997cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/3/b1b7666d3a1e312b.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/3/59deedc0d2e9edfd.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/267/b63c3ecfc30f57c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/267/67af7dca96a18673.jpg[/IMG][/URL]
  11. Jak pyrek:evil_lol::loveu: [url]http://img98.imageshack.us/img98/6115/dscf3629kd7.jpg[/url] P.s fotki już sa:cool3::cool3:
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/3/0e259ce62d5ce555.jpg[/IMG][/URL] Od lewej: Deli, Victor,Credo,Safir,Csoki,Cisko,Spuri,Csoki Jr. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/3/a9b0567451be7430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/3/26c522f6e66977c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/350/3fa93129e6380290.jpg[/IMG][/URL]
  13. Biedny Laryks:shake::roll::eviltong::evil_lol:, wymiziać od nas:lol::lol: To niech się teraz pan border zrelaksuje na naszych fotkach i filmikach:cool3::cool3:
  14. Mam już fotki,zaraz wrzucam na fotosik!!!:multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/267/3e72a3a41ea4d323.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/350/6836c96f3009b825.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/267/5d402370079d934e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/3/4d9158ec7f3c516d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/3/72bc757e961819f9.jpg[/IMG][/URL]
  15. Przepraszam Asiu, jakoś mi umknął Twój post,dlatego nie odpowiedziałam:oops::oops: Dwa pumiki były fajne, jeden cięty na psy zbytnio i gruby. Te dwa fajne to był młody pies , nieźle biegał i śmiszny 4 miesięczny szczeniak, zaraz wkleję linka do strony gdzie są ich fotki [url]http://vandal.rajce.idnes.cz/Agility_is_great_cilick_for_fun_weekend/[/url]
  16. Jakby mówiła wcześniej, wiesz te zęby ,żartowałam:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/absn746.jpg[/url]
  17. Piękne i owszem, super naprawdę,ale o smaku nie dyskutuję bo nie przepadam, no czasem skubnę kawałeczek,ale nie jestem wielbicielką tego owocu;);)
  18. Fotka by Katka Nozickova [img]http://img2.rajce.idnes.cz/d2/1/1032/1032983_7b1354076c2c57817c1ad9baa94a7b2a/images/seminar_016.jpg[/img]
  19. [quote name='betty_labrador']a ja sie pytalam czy nadal trenujecie frisbowanie ;) i czekamy na foty!![/quote] Trenujemy:razz:, nawet dziś rzucałam Vicowi, a zdjęcia będą wieczorem, bo ta dziewczyna jest teraz w pracy i nie ma tych zdjęć tam ani czasu by je wysłać.
  20. Ale słodkości, jakie pikne mocne łapki:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img241.imageshack.us/img241/8907/obraz2766qr4.jpg[/url]
  21. Konto aktywne, zosałam dodana do klubowiczów autorki zdjęc i nadal chała, dlatego wyśle mi je (te zdjęcia) mailem więc trochę to potrwa.
  22. Nie chciało mi się tam zapisywać i miałam teraz z tym problem, bo dopuki nie aktywuje tam konta, ukradłam te fotki nie świadomie(myślałam,że skoro się skopiowały to ok!) mimo , ze Mm zgode autorki ich!!!!! Widziałam tę reklamę o dołączeniu ale zamykałam ją, a teraz mam za swoje. Czekam na aktywacje konta tam, powinno być ok.
  23. Kurde wrr u mnie też :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:zaraz to postaram sie zmienić, Asiu powtórz proszę bo nie pamiętam pytania?:oops:
  24. [quote name='betty_labrador']ciagle widze te durne reklamy w malych kwadracikach :shake: ide spac pa~. a TY cos z tym zrob bo duzo sobie nie obejrze :lol:[/quote] u mnie jest ok, normalnie mam wklejone przez właściwości fotki i to otoczone tagami [img], jak dalej tak bedzie to wejdź w podany link im tak pooglądaj, warto bo są inne psiaki też. A zgodę na skopiowanie mam na swoje psy, dlatego do reszty podałam linka. Dobranoc!
×
×
  • Create New...